Źródło Urody, Matujący krem nawilżający do cery tłustej i mieszanej

Źródło Urody, Matujący krem nawilżający do cery tłustej i mieszanej

Wyjątkowo lekki krem matujący o długotrwałym działaniu nawilżającym. Specjalny czynnik matujący działa jak gąbka pochłaniająca nadmiar nagromadzonego sebum, dzięki czemu efekt matowej skóry utrzymany jest na bardzo długo. Aktywny składnik nawilżający Hydroviton 24 przywraca i utrzymuje optymalny poziom nawilżenia skóry przez 24 godziny. Ekstrakt z białej herbaty i aloesu odświeża i regeneruję skórę, delikatnie ją pielęgnuje oraz nadając zdrowy koloryt. Innowacyjna technologia kremu, łącząca w sobie aktywne składniki oraz nowoczesną beztłuszczową formułę pozwala długo cieszyć się piękną i matową cerą.
Efekty stosowania:
- doskonale nawilżona skóra
- wygładzenie zmarszczek
- cera uzyskuje zdrowy matowy kolor

oki:)

dobry krem:) z białą herbatą której jestem fanatykiem:P krem sie wchłania, matuje ale nie radzi sobie z mym noskiem... ładnie pachnie mocno nawilża nawet mocno przesuszoną skórę. godny polecenia. ale niestety nie matuje na długo max. 4 godziny

Używam tego produktu od: ponad 30 dni

niezły

Nie planowałam jego zakupu, szukałam jakiegoś beztłuszczowego lekkiego kremu, który nawilży zmatowi i nie zapcha mi porów. Zaproponowała mi go ekspedientka i mimo, że nie mam jeszcze 25 lat to pomyślałam, że co szkodzi spróbować. Mogę powiedzieć tyle, że nawilża nawet nawet, matuje na jakiś czas, ale ja mam naprawdę tłustą cerę na czole i nosie. Zaraz po nałożeniu sprawia wrażenie, ze posmarowało się tłuszczem, ale to po paru minutach znika, krem dobrze się wchłania w skórę. Wg mnie ma też ładny zapach. Mojej cery nie zapycha, sprawia, że staje się ona naprawdę gładka. Gdyby tylko na dłużej matował dostałby więcej gwiazdek, ale i tak polecam wypróbować.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Super

Jak dla mnie super :)
nie zapycha, nawilza, matowi przez jakis czas, ladny zapach. Szybko sie wchłania.
Napewno jeszcze raz kupie.

Używam tego produktu od: 2 miesiacy