Unia, Acnosan Soft (Tonik bezalkoholowy przeciwtrądzikowy)

Unia, Acnosan Soft (Tonik bezalkoholowy przeciwtrądzikowy)

Acnosan Soft dzięki odpowiednio dobranym składnikom pielęgnuje skórę trądzikową, skłonną do łojotoku, z tendencją do przetłuszczania. Doskonale oczyszcza i wygładza. Chroni skórę przed podrażnieniami i zaczerwienieniem. Regularnie stosowany działa przeciwbakteryjnie, łagodząco, pomaga utrzymać czystą, gładką i zdrową cerę. Jest kosmetykiem łagodnym, dostosowanym do codzienniej pielęgancji nawet wrażliwej skóry.
Wskazania: Skóra trądzikowa, wrażliwa.

• 3% ac.net. (substancja czynna),
  • 5% d-panthenol

CUDO! Rewelacja z która można się śmialo zaprzyjaźnić!

Acnosan naprawdę zadziałał na mnie.
Od dawna szukałam czegoś skutecznego.. w końcu znalazłam.

Miałam kiedyś wersje z alkoholem..
strasznie piecze gdy miałybyście jakieś zadrapania etc.. Dlatego ta wersja SOFT jest wspaniała.
A w połaczeniu np z jakimiś pilingiem to naprawde cera jest super ożywiona i mila w dotyku, bez łoju i jakichś skórek!

POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

zdecydowanie nie

Najgorszy spośród wszystkich tandetnych toników i jedyny, którego nie byłam w stanie zużyć do końca. Na pewno nie matuje, nie zmniejsza trądziku, nie łagodzi. Miałam wrażenie jakbym używała zwykłej wody.

Ilość zużytych opakowań: ok. połowy

łagodny

Dużym plusem jest to, że nie zawiera alkoholu.

Dobrze oczyszcza skórę. Nie podrażnia skóry. Nie pojawiły mi sie po nim nowe niedoskonałości

Niska cena

Używam tego produktu od: 3 mies

depilacja opóźnianie porostu włosów

sprawdził się

Szukałam toniku, który nie wywoływałby u mnie podrażnień i jednocześnie był odpowiedni do cery z problemami.
Dzięki temu, że nie posiada on alkoholu w składzie, jest dla mnie idealny.
Delikatnie, ale skutecznie oczyszcza, nie podrażnia.
Czy wspomaga leczenie trądziku? Myślę, że tak, ale to tylko tonik - nie oczekiwałam, że po jego użyciu znikną mi wszystkie niespodzianki... Mimo to cera podczas jego stosowania zachowywała się całkiem spokojnie.
Cena jest naprawdę niewielka, co uznaję za duży plus.
Polecam dla tych, którzy szukają łagodnego oczyszczenia cery.

Idealny dla trudnej cery

Jakiś czas temu znalazłam recenzje tego toniku tu na KWC. Postanowiłam kupić ten tonik i od tamtej pory nie rozstaje się z nim.
\\nPo wypróbowaniu wielu toników przeznaczonych do zery mieszanej i trudnej ten sprawdza sie najlepiej.
\\n
\\n*nie zostawia lepkiego filmu na skórze
\\n*nawilża i łagodzi
\\n*oczyszcza
\\n*skóra jest gładka i miękka w dotyku
\\n*całkiem przyjemny zapach
\\n*tani

spełnia większość obietnic

zalety:
-bezalkoholowy; idealnie sprawdza się na wysuszonej skórze np. po żelu lub maści
-bezzapachowy: jedni lubią inni nie, na początku trudno było się mi przyzwyczaić że na wacik wylewam \'zwykłą wodę\'
-dobrze oczyszcza
- w mojej aptece jest za 8,27 ;)

wady:
-1 opakowanie starcza na miesiąc

Ilość zużytych opakowań: ponad 3

polecam!

Wykończyłam pierwsze opakowanie i zamawiam kolejne!

Tonik jest idealny:
-nie wysusza
-tonizuje
-nie szczypie i nie ściąga skóry
-nie śmierdzi jak inne antytrądzikowe (w ogóle nie pachnie)
-zauważyłam poprawę cery, stosowałam 2 razy dziennie ;)
-tani (ok 8zł w aptece internetowej)

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:skończyłam pierwsze

uwielbiam zapach!

Bardzo przypadł mi do gustu ten tonik. Jest delikatny, nie zawiera alkoholu co jest dla mnie ważne. Mam cerę zdecydowanie problemową, acnosan soft lagodzi wszelkie zaczerwienienia. Co do zwalczania niedoskonałości- pewnie można by go pod tym względem udoskonalić. Nie wiem czy zwalcza pryszcze bo stosuje brevoxyl ktory zajął sie tym problemem.Jak każy kosmetyk u jednego się sprawdzi a u drugiego nie co jest indywidualną sprawą:)Mam wrazenie, że nawilża( przelewam go do buteleczki z atomizerem, spryskuje twarz i czekam aż sie wchłonie)efek naprawde super! Do tego ten delikatny zapach! ja go osobiście uwielbiam! Kupuje go w aptece za 10zł cena na każdą keiszeń, choć wyższa niż przy opisie produktu c(:

Bardzo dobrze demakiżuje

Zauważyłam , iż kiedy zmywałam tym tonikiem wytapetowaną cere , było na niej więcej makijażu niż na innych wacikach!Jest strasznie delikatny,nie śmierdzi i niedusi tak jak inne tego typu toniki...Polecam

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań:niepamiętam

Warto kupić!

Jak dla mnie dobry, tani tonik bez alkoholu- co jest dla mnie ważne - dzięki temu nie podrażnia cery.!Dobrze odświeża, faktycznie łagodzi zaczerwienienia, pryszczy mniej na buzi mej!:) No i za te cenę...:D Polecam!

Używam tego produktu od:4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:końcówka drugiego

Taki zwykły...

Zachęcona pozytywną opinia na biochemii (skład ma niby super) i 1-ale bardzo pozytywna opinią;) tez postanowiłam spróbować (i o dziwo dostałam go w 1 aptece do której poszłam).

Choć nie mam trądzikowej cery-kupiłam go po prostu czasami mi coś wyskakuje i wtedy taki tonik sie przydaje...niestety jednak on nie radzi sobie najlepiej z niespodziankami, nie pachnie i nie odświeża, nie czuje żadnego oczyszczenia po jego użyciu, ale tez krzywdy żadnej nie robi...jest bardzo delikatny, nie zawiera alkoholu wiec dla wrażliwej cery na pewno dobry:) dla mnie taki może być;) i cena niewysoka wiec można spróbować.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:kończe 1

Moge sie w koncu pokac ludziom

Mam trudna cere. od byle czego wylaza mi rozne niespodzinaki. Probowalam wszystkiego! kremow, masci, mikrodermabrazji, no poprostu kasa szla jak woda na kosmetyczke i kosmetyki. Mamusia;) kupila mi w koncu tonik za 8 zł . REWELACJA ! po kilku dniach naprawde zlazly mi zaczerwienienia, syfy sie posuszyly i ogolnie stan skory super! jest jeszcze wersja z alkoholem ale nie uzywalam jeszcze.
Acnosan soft + korektor antybakteryjny avonu na noc i rano ladna buzka !
POLECAM ( bynajmniej na mojej paszczy zdzialali cud)

Używam tego produktu od: 2 tyg