Blot Powder Pressed

Blot Powder Pressed

Prasowany puder do twarzy idealny do wykończenia makijażu lub stosowany samodzielnie. Trwale matuje strefę T i optycznie wygładza. Bardzo lekki i drobny - idealny na lato, zapewnia naturalny wygląd. Przedłuża trwałośc makijażu. W zestawie gąbeczka.
Dostępne warianty kolorystyczne: Light, Medium, Medium Dark, Dark, Deep Dark.

prasowany

• Phenoxyethanol,
  • Iron Oxides

Napisanych recenzji: 41

Najlepszy!

Bardzo fajny. Mam cerę trądzikową, która w okresie letnim bardzo się świeci. Jest on jedynym pudrem, który potrafi zmatowić moją skórę na długo. Bez efektu ciasta. Wygląda bardzo naturalnie. Nie jest to puder, który sprawdza się używany solo, ponieważ nie uzyskamy nim żadnego krycia. Nałożony natomiast na podkład daje efekt delikatnej woalki. Bardzo ładnie utrzymuje podkład w ryzach i nie trzeba się martwić, że podkład za godzinę spłynie nam z twarzy.

plusy
+idługotrwałe matowienie
+naturalny wygląd
+bardzo wydajny, przy codziennym używaniu (nawet kilka razy dziennie, codziennie) wystarczył mi na blisko rok,
minusy
-wysoka cena
POLECAM! ja na pewno kupię kolejne opakowanie :))

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1175478].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Jak najbardziej!

Używam go od 2 miesięcy razem z podkładem Studio Fix, mam cerę mieszaną ze skłonnościami do alergii i tutaj jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, żadnych uczuleń, czerwonych plam.
Plusy:
+ bardzo ładnie matuje
+nie zmienia koloru
+ładnie łączy się z podkładem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1169186].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

bardzo dobry puder

Puder posiadam w odcieniu Medium Dark.
Jest to bardzo dobry puder, zostawia naturalne wykończenie, ma idealny kolor, raczej neutralny.
Nawet cena nie wydaje mi się zbyt wygórowana, ponieważ puder jest bardzo wydajny. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1134466].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak makijażem powiększyć usta

Napisanych recenzji: 8

Bardzo trwały

Zdecydowanie najlepszy prasowany puder, jaki miałam. Matuje na wiele godzin. Nawet w czasie upałów, kiedy moja twarz zaczynala sie zwykle swiecic juz po godzinie przy innych pudrach, po tym ciągle pozostawala matowa. Jest bardzo drobno zmielony, wiec nie jest mocno widoczny na twarzy. Z racji tego, ze nie trzeba nim czesto poprawiac twarzy, jest bardzo wydajny. Mam go od ponad dwoch miesiecy i naprawde niewiele produktu ubylo w opakowaniu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1033636].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 20

dobry

jako puder do torebki do poprawek w ciągu dnia jest na prawdę wporządku, matuje na ok 4h, daje troche koloru

-cena
-nie utrzymuje aż tak długiego matu

+kolory
+opakowanie trwałe z lusterkiem
+formuła

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1009245].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 122

Napisanych recenzji: 519

bez szału

Moja pierwsza reakcja po zastosowaniu tego pudru..."ludzie co to jest".
Na mojej cerze się średnio sprawdza niestety. Matuje i owszem,ale twarz wygląda tak nienaturalnie,że szkoda słów.
Dawno już żaden puder tak nie przesuszył mi okolic nosa!
Mam jeszcze jeden puder MAC, który się lepiej sprawdza, ale szczerze to nie rozumiem tych zachwytów nad tą marką.
Zastanówcie się dobrze wydając nie małe przecież pieniadze.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1007373].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Taki sobie

Kupiłam ten puder pod wpływem pozytywnych opinii na wizażu bo moja strefa T ostatnio wariuje ... niestety trochę się rozczarowałam... Wcale nie matuje na długo...po 2 h już się świecę ( taki sam czas jak po Rimmelu stay matte) Puder jest bardzo zbity i muszę nieźle się napędzlować żeby go wydobyć ....
Na skórze wygląda naturalnie i to jego plus. Niestety moim zdaniem nie spełnia swojego podstawowego zadania ( a na pewno mam oryginał bo kupowałam w sklepie internetowym MACa.)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1003184].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Bliski ideału

Bardzo długo szukałam pudru, który matowałby tak dobrze moją kapryśną cerę i nie pozostawiał żadnych nienaturalnych śladów na skórze, tworząc pomarańczowawą lub nienaturalnie białą maskę.
I jemu się to udało.
Puder jest bardzo trwały, skuteczny, nie przebijający się przez makijaż, a dopasowujący się. Do tego proste, klasyczne pudełeczko z lusterkiem wprost idealne do torebki. Jak dla mnie cudeńko.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[998814].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 303

Najlepszy matujący puder, jaki mam, jaki miałam.

To mój kolejny puder MAC do zadań specjalnych. Mam kolor Medium. Puder schowany jest w czarnej puderniczce z lusterkiem. Do opakowania dołączona jest gąbeczka, ale niestety fatalnej jakości. Jego gramatura to 12g. To najbardziej matujący kosmetyk pudrowy jaki mam, jaki miałam. Matuje na wiele godzin bez poprawek. Jednak jak dla mnie ten mat jest zbyt płaski, po prostu źle wygląda na kryjących podkładach. Nie lubi się kompletnie ze Studio Fix, dlatego do tego podkładu używam transparentnego sypańca Prep+Prime. Ale z lżejszymi podkładami jest miód malina. Myślę, że osoby z tłustą cerą pokochają ten puder, ja "mieszaniec" lubię go, ale tak jak napisałam nie z wszystkimi podkładami.

Używam tego produktu od: krócej niż 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[983961].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 235

Najlepszy do tej pory

Uwielbiam ten puder- jako jedyny matuje na bardzo długo. Nie pozostawia pudrowego wykończenia, w zasadzie nie daje koloru. Jestm bardzo zbity i dzięki temu wydajny- opakowanie starczyło mi na rok codziennego używania. Niestety ostatnio zauważyłam, że moja skóra przywyknęła do niego i nie ten puder nie matowi jej już na tak długo. Robię sobie przerwę, aby po kilku miesiacach sprawdzić czy nadal dziala.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[961943].usefull || 0 }}% pomocna.