M.A.C., Blot Powder Pressed

M.A.C., Blot Powder Pressed

Prasowany puder do twarzy idealny do wykończenia makijażu lub stosowany samodzielnie. Trwale matuje strefę T i optycznie wygładza. Bardzo lekki i drobny - idealny na lato, zapewnia naturalny wygląd. Przedłuża trwałośc makijażu. W zestawie gąbeczka.
Dostępne warianty kolorystyczne: Light, Medium, Medium Dark, Dark, Deep Dark.

Świetnie sie sprawdza jako bronzer

Sam produkt kupiłam niecały miesiąc temu i skusiłam się głównie przez wysoki rabat (20%)!! w MACu. Puder kosztuje normalnie ok. 110 zł, a zapłaciłam za niego ok. 88 zł. Produkt ma aż 12 g!!

Do sklepu poszłam głównie po bronzer i nastawiłam sie na puder z serii Pro Longwear. Niestety mija ulubiona seria Pro Longwear nie ma na tyle "nie pomarańczowych" odcieni pudrów, zeby nadawały sie na broznery.

Puder (hak tłumaczyła wizażystka) ma byc pół transparentny i ma nie robić plam. Mam go w najciemniejszym odcieniu DEEP DARK i dla mojej cery w odcieniu NC15(zima)/NC20(lato) sprawdza sie na razie świetnie. Pięknie sie blenduje i bardzo trudno zrobic nim plamy. Odcień potrafi zarówno ładnie ocieplić karnację i podkreslic kości policzkowe.

Bardzo mocne i trwałe opakowanie, ale ma troche za małe lusterko, zeby zobaczyć w nim całą twarz.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1407961].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie jestem zachycona

Był to mój pierwszy puder MAC użyany jednoczenie z podkładami tej marki.
Puder dobrze matuje cerę, ale trzeba uważać żeby nie przesadzić z ilością, żeby wyglądał naturalnie. Nie przekonał mnie do końca, być możne jeszcze kiedyś po niego sięgnę.
W moim przypadku o wiele lepiej sprawdzał się w "naturalnym środowisku", Przebywanie w klimatyzowanym pomieszczeniu nie sprzyja trwałości pudru. Aby makijaż utrzymał się ok 8h musiałam nałożyć grubszą warstwę , a wtedy makijaż tracił na naturalności. Miałam wrażenie , że pory są bardziej widoczne. Pomimo to zaczerwienienia do których mam tendencje były widoczne dość szybko po zrobieniu makijażu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1389856].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry puder matujący

Początkowo nie byłam nim zachwycona ,miałam wrażenie ,że mnie zapychał ale winowajcą okazało się coś innego.Dałam mu szanse,faktycznie niweluje efekt świecenia skóry maksymalnie ,nie wiem jak się spisze latem ,bo kupiłam go jesienią.Ale póki co jest idealny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1380081].usefull || 0 }}% pomocna.

Smokey eyes H&M

Bardzo dobry

Był to mój pierwszy puder firmy MAC. Od razu się w nim zakochała i tak już zostało do teraz . Pięknie matuje , nie daje koloru, grunt to dopasować go do karnacji , ale ogólnie to bomba! Przedłuża trwałość makijażu, ja często też daje go pod oczy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1365381].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobrze matujący puder

Puder kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu. Puder jest rzeczywiście matujący i niesamowicie wydajny. Nie nadaje się do samodzielnego stosowania na twarz, więc trzeba mieć coś "pod spodem". Nie do końca podoba mi się efekt jaki daje na twarzy, niby go nie widać, a jednak cera wygląda tak trochę nienaturalnie i szaro. Bardzo przeszkadza mi jego zapach, bardzo chemiczny i sztuczny. Na pewno zużyję całe opakowanie, ale kolejnego chyba już nie kupię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1257448].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie znam lepszego !

Zużywam już nie wiem które opakowanie i stale jest to mój ulubiony puder.
Fajnie matuje, nie zmienia koloru podkładu.
Nadaje się zarówno do wykończenia jak i do poprawek w ciagu dnia.

Nie zatyka porów, nie robią sie po nim różne 'przygody' na twarzy.
Miły, przyjemny i niezastąpiony :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1238983].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy!

Bardzo fajny. Mam cerę trądzikową, która w okresie letnim bardzo się świeci. Jest on jedynym pudrem, który potrafi zmatowić moją skórę na długo. Bez efektu ciasta. Wygląda bardzo naturalnie. Nie jest to puder, który sprawdza się używany solo, ponieważ nie uzyskamy nim żadnego krycia. Nałożony natomiast na podkład daje efekt delikatnej woalki. Bardzo ładnie utrzymuje podkład w ryzach i nie trzeba się martwić, że podkład za godzinę spłynie nam z twarzy.

plusy
+idługotrwałe matowienie
+naturalny wygląd
+bardzo wydajny, przy codziennym używaniu (nawet kilka razy dziennie, codziennie) wystarczył mi na blisko rok,
minusy
-wysoka cena
POLECAM! ja na pewno kupię kolejne opakowanie :))

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1175478].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak najbardziej!

Używam go od 2 miesięcy razem z podkładem Studio Fix, mam cerę mieszaną ze skłonnościami do alergii i tutaj jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, żadnych uczuleń, czerwonych plam.
Plusy:
+ bardzo ładnie matuje
+nie zmienia koloru
+ładnie łączy się z podkładem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1169186].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry puder

Puder posiadam w odcieniu Medium Dark.
Jest to bardzo dobry puder, zostawia naturalne wykończenie, ma idealny kolor, raczej neutralny.
Nawet cena nie wydaje mi się zbyt wygórowana, ponieważ puder jest bardzo wydajny. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1134466].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo trwały

Zdecydowanie najlepszy prasowany puder, jaki miałam. Matuje na wiele godzin. Nawet w czasie upałów, kiedy moja twarz zaczynala sie zwykle swiecic juz po godzinie przy innych pudrach, po tym ciągle pozostawala matowa. Jest bardzo drobno zmielony, wiec nie jest mocno widoczny na twarzy. Z racji tego, ze nie trzeba nim czesto poprawiac twarzy, jest bardzo wydajny. Mam go od ponad dwoch miesiecy i naprawde niewiele produktu ubylo w opakowaniu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1033636].usefull || 0 }}% pomocna.