MAC, Blot Powder Pressed

Blot Powder Pressed

Prasowany puder do twarzy idealny do wykończenia makijażu lub stosowany samodzielnie. Trwale matuje strefę T i optycznie wygładza. Bardzo lekki i drobny - idealny na lato, zapewnia naturalny wygląd. Przedłuża trwałośc makijażu. W zestawie gąbeczka.
Dostępne warianty kolorystyczne: Light, Medium, Medium Dark, Dark, Deep Dark.

Napisanych recenzji: 22

Dobrze matujący puder

Puder kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu. Puder jest rzeczywiście matujący i niesamowicie wydajny. Nie nadaje się do samodzielnego stosowania na twarz, więc trzeba mieć coś "pod spodem". Nie do końca podoba mi się efekt jaki daje na twarzy, niby go nie widać, a jednak cera wygląda tak trochę nienaturalnie i szaro. Bardzo przeszkadza mi jego zapach, bardzo chemiczny i sztuczny. Na pewno zużyję całe opakowanie, ale kolejnego chyba już nie kupię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1257448].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 13

Nie znam lepszego !

Zużywam już nie wiem które opakowanie i stale jest to mój ulubiony puder.
Fajnie matuje, nie zmienia koloru podkładu.
Nadaje się zarówno do wykończenia jak i do poprawek w ciagu dnia.

Nie zatyka porów, nie robią sie po nim różne 'przygody' na twarzy.
Miły, przyjemny i niezastąpiony :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1238983].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 41

Najlepszy!

Bardzo fajny. Mam cerę trądzikową, która w okresie letnim bardzo się świeci. Jest on jedynym pudrem, który potrafi zmatowić moją skórę na długo. Bez efektu ciasta. Wygląda bardzo naturalnie. Nie jest to puder, który sprawdza się używany solo, ponieważ nie uzyskamy nim żadnego krycia. Nałożony natomiast na podkład daje efekt delikatnej woalki. Bardzo ładnie utrzymuje podkład w ryzach i nie trzeba się martwić, że podkład za godzinę spłynie nam z twarzy.

plusy
+idługotrwałe matowienie
+naturalny wygląd
+bardzo wydajny, przy codziennym używaniu (nawet kilka razy dziennie, codziennie) wystarczył mi na blisko rok,
minusy
-wysoka cena
POLECAM! ja na pewno kupię kolejne opakowanie :))

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1175478].usefull || 0 }}% pomocna.

3 rodzaje dolnej kreski

Napisanych recenzji: 2

Jak najbardziej!

Używam go od 2 miesięcy razem z podkładem Studio Fix, mam cerę mieszaną ze skłonnościami do alergii i tutaj jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, żadnych uczuleń, czerwonych plam.
Plusy:
+ bardzo ładnie matuje
+nie zmienia koloru
+ładnie łączy się z podkładem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1169186].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

bardzo dobry puder

Puder posiadam w odcieniu Medium Dark.
Jest to bardzo dobry puder, zostawia naturalne wykończenie, ma idealny kolor, raczej neutralny.
Nawet cena nie wydaje mi się zbyt wygórowana, ponieważ puder jest bardzo wydajny. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1134466].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

Bardzo trwały

Zdecydowanie najlepszy prasowany puder, jaki miałam. Matuje na wiele godzin. Nawet w czasie upałów, kiedy moja twarz zaczynala sie zwykle swiecic juz po godzinie przy innych pudrach, po tym ciągle pozostawala matowa. Jest bardzo drobno zmielony, wiec nie jest mocno widoczny na twarzy. Z racji tego, ze nie trzeba nim czesto poprawiac twarzy, jest bardzo wydajny. Mam go od ponad dwoch miesiecy i naprawde niewiele produktu ubylo w opakowaniu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1033636].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 20

dobry

jako puder do torebki do poprawek w ciągu dnia jest na prawdę wporządku, matuje na ok 4h, daje troche koloru

-cena
-nie utrzymuje aż tak długiego matu

+kolory
+opakowanie trwałe z lusterkiem
+formuła

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1009245].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 122

Napisanych recenzji: 519

bez szału

Moja pierwsza reakcja po zastosowaniu tego pudru..."ludzie co to jest".
Na mojej cerze się średnio sprawdza niestety. Matuje i owszem,ale twarz wygląda tak nienaturalnie,że szkoda słów.
Dawno już żaden puder tak nie przesuszył mi okolic nosa!
Mam jeszcze jeden puder MAC, który się lepiej sprawdza, ale szczerze to nie rozumiem tych zachwytów nad tą marką.
Zastanówcie się dobrze wydając nie małe przecież pieniadze.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1007373].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Taki sobie

Kupiłam ten puder pod wpływem pozytywnych opinii na wizażu bo moja strefa T ostatnio wariuje ... niestety trochę się rozczarowałam... Wcale nie matuje na długo...po 2 h już się świecę ( taki sam czas jak po Rimmelu stay matte) Puder jest bardzo zbity i muszę nieźle się napędzlować żeby go wydobyć ....
Na skórze wygląda naturalnie i to jego plus. Niestety moim zdaniem nie spełnia swojego podstawowego zadania ( a na pewno mam oryginał bo kupowałam w sklepie internetowym MACa.)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1003184].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Bliski ideału

Bardzo długo szukałam pudru, który matowałby tak dobrze moją kapryśną cerę i nie pozostawiał żadnych nienaturalnych śladów na skórze, tworząc pomarańczowawą lub nienaturalnie białą maskę.
I jemu się to udało.
Puder jest bardzo trwały, skuteczny, nie przebijający się przez makijaż, a dopasowujący się. Do tego proste, klasyczne pudełeczko z lusterkiem wprost idealne do torebki. Jak dla mnie cudeńko.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[998814].usefull || 0 }}% pomocna.