Deo Control Fuss Spray (Antyperspiracyjny spray do stóp)

Deo Control Fuss Spray (Antyperspiracyjny spray do stóp)

Zawiera Neutra-Activ - unikalny, opatentowany system neutralizacji przykrego zapachu.

Zdecydowanie TAK

Co prawda nie stosuje go codziennie, a bardziej od święta i to szczególnie w wakacje przy długim noszeniu balerinek. Odświeża stopy rewelacyjnie, ma bardzo przyjemny zapach, taki faktycznie dezodorant do stóp, który długo się utrzymuje.

Minusem jest dla mnie dziwna powłoka, jaka się tworzy na stopie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Cudowny

Nie używam go codziennie, a i tak chroni przed potem, brzydkim zapachem i obtarciami (a obcierają mnie każde buty).
Nie używałam go przez zimę i zatkał mi się \'psikacz\', ale wymieniłam go i wszystko jest ok.
Zapach ma męski, ale nie jest wyczuwalny po użyciu.
Nie trzeba długo czekać po spryskaniu stóp, aby założyć buty.
Ma alkohol w składzie, więc przy dłuższym i codziennym stosowaniu może wysuszyć stopy, ale krem na noc powinien temu zapobiec ;)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

U mnie się nie sprawdził

Używałam tego antyperspirantu do stóp głównie latem, kiedy nosiłam sandały, żeby pozbyc sie przykrego zapachu, dłużej zachować świeżosć stóp, zapobiec nadmiernemu poceniu się. Niestety, spray nie sprawdził się w żadnym z tych zadań - nie zauważyłam żadnej róznicy używajac go, a nie używajac. Nie polecam.U

żywam tego produktu od: żuzyłam do końca jesienią zeszłego roku

depilacja opóźnianie porostu włosów

Najlepszy, ale...

Najlepszy jakiego dotąd używałam, ale nie jest idealny.
Stopy popsikane nim rano pozostają bez zapachu przynajmniej do wieczora - nie próbowałam dłużej, więc nie wiem po ilu godzinach wreszcie traci skuteczność. Dla mnie to cud, bo dotąd żaden dezodorant nie poradził sobie z moim "smrodkiem" ;-)
Przeszkadza mi, że po nałożeniu go na stopę skóra jest mokra i trzeba chwilę pomachać nogę, aż wyschnie. Możliwe jednak, że to mój błąd wynikający ze zbyt dużej ilości nakładanego preparatu.
Brudzi skarpety i rajtuzy.
Zapach mi nie przeszkadza, bo nie kupiłam perfum tylko antyperspirant.
Cena wysoka, bo nawet na promocji w Rossmannie kosztował prawie 16 zł, ale z drugiej strony taka i jedyna taka skuteczność może warta jest tej ceny.
Reasumując: najlepszy jaki miałam, warto spróbować, bo jest w 100% skuteczny.

Edit: Będąc na wyjeździe nałożyłam spray rano na stopy, spędziłam w zimowych kozakach ok. 10 godzin, większość tego czasu przebywałam w zamkniętych, ciepłych pomieszczeniach w efekcie czego wieczorem bałam się zdjąć buty :P O dziwo buty, skarpetki i stopy czuć było jedynie sprayem ! Cud !

Ja mam świeże stópki, a Ty?

Znacznie lepszy od swojego kolegi Odour Control Foot Spray ;)

Plusy:
- rozpyla dość dużą mgiełkę przez to nie potrzeba wielu psiknięć
- nie ma duszącego i drażniącego błony śluzowe zapachu, choć sam w sobie zapach dość specyficzny
- znacznie zmniejsza pocenie się stóp
- chroni mnie przed obtarciami
- chroni przed nieprzyjemnym zapachem potu
- nie pozostawia białego osadu na stopach

Minusy:
- cena, jak zawsze mogłaby być mniejsza (ale spray jest bardzo wydajny, na długo wystarcza)
- trochę przesusza stopy przy ciągłym używaniu
- po roku stania w szafce na kosmetyki i nieużywania zatkał się aplikator.. myślałam, że już po sprayu, ale zanurzyłam go w ciepłej wodzie i znowu działa :) Lecz problem był, bo gdy chciałam go użyć na szybko przed wyjściem to nie mogłam

Generalnie bardzo polecam :) Może przydać się zarówno zimą jak i latem. Ja dzięki niemu latem unikam obtarcia pomiędzy palcami, gdy noszę japonki ;)

Używam tego produktu od: nieregularnie od ponad roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Działa

Naprawdę działa :)

Latem się przydaje, kiedy słońce praży, a stopy dosłownie pływają w butach...

Często właśnie latem w skórzanych sandałach widać ciemne plamy od potu, a ten dezodorant temu zapobiega :)
I sprawia, że stopy przez cały dzień są świeże :)

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

skuteczny

Ten spray naprawdę spełnia swoje zadanie - minimalizuje pocenie się stóp i świetnie chroni przed przykrym zapachem. Dzięki niemu znów zaczęłam chodzić w butach innych niż skórzane, bowiem stopy po całym dniu są niemal zupełnie suche, ale co ważniejsze bezwonne ;)

Drobnym minusem jest lekkie przesuszanie stóp przy częstym używaniu, ale to drobiazg, biorąc pod uwagę komfort, jaki daje używanie sprayu. Poza tym spray nie bieli stóp i butów, a co za tym idzie nie brudzi podłogi przy aplikacji.

Kosztuje ok 25 zł, ale za to jest bardzo wydajny, spokojnie starcza na cały sezon letni, przy codziennym używaniu. Wystarczy kilka psiknięć.

Po jego użyciu nie zawsze czekam aż całkiem się wchłonie - od razu zakładam buty, a mimo to jego skuteczność jest taka sama.

Jestem z niego bardzo zadowolona, lubię nawet jego zapach - taki lekko orzeźwiający :)

Polecam!

do bani!

Patrząc na wygórowaną cenę tego sprayu, spodziewałam się wspaniałych efektów. Niestety okazało się, że wyrzuciłam pieniądze w błoto. Spray wcale nie redukuje przykrego zapachu stóp, nie zapewnia długiej ochrony. Stopy są suche przez maksymalnie godzinę. Niestety zawiodłam się. Choć spray do butów był o niebo lepszy!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Skuteczny

Zalety:
-nie redukuje pocenia się stóp do minimum, ale znacznie je ogranicza,
-zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu przez cały dzień,
-łatwo się rozprowadza, spray rozpyla drobną mgiełkę, wystarczą dwa psiknięcia na całą stopę, produkt bardzo szybko wysycha,
-jest wydajny,
-zapach typowy dla produktów do stóp, mnie nie przeszkadza.

Wady:
-wysusza skórę stóp.

Pomimo wysuszania stóp, polecam. To naprawdę skuteczny produkt, dzięki któremu przez całe lato chodzę w sandałkach, a stopy pozostają świeże i brzydko nie pachną (oczywiście dotyczy to obuwia ze skóry naturalnej, w innym może być gorzej).

Bardzo dobry

Wypróbowałam już kilka antyperspirantów , dezodorantów , talk - ów i czego tam jeszcze.... :) i musze powiedzieć , że to bardzo dobry produkt . Kiedyś nie wyobrażałam sobie , zebym mogła nie zmienić butów w pracy , myslałam , że to kwesta tego z czego są zrobione , stopy pociły mi się bardzo...:( po wyjęciu nogi z buta , było po prostu wilgotna i co za tym idzie otaczał mnie nieciekawy zapach.
Od czasu gdy zaczęłam używać Scholla ten problem sie skończył , w pracy spokojnie mogę zostać w jednych butach , noga w zasadzie przestała się pocić , latem również , a przy tym nie czuję już tego odoru... ;)
Fakt , ze stopy przesuszają się bardziej , ale to już kwestia większego nawilżenia ich po wieczornej kąpieli .
Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 2 butelki

działa jako jedyny

wykasowało moją recenzję, więc piszę jeszcze raz:
nie ma nic skuteczniejszego na rynku! i on ma minusy (silikon) i nie zapewni suchych stóp w 30 st. upale bo NIE ISTNIEJE TAKI PREPARAT! ale bardzo pomaga, jesli stosuje się go zgodnie z istrukcją - niektóre z recenzentek mają z tym problem, jak widzę ;)

trzeba stopy najpierw umyć (chłodną wodą), wysuszyć i spryskać z odległości. i wtedy działa! :D ogranicza pocenie na kilka h, stopy sie tak nie ślizgają, a z nieładnym zapachem pożegnałam się już dawno. do tanich nie należy, ale jest pojemny i wydajny, pompka działa bez zarzutu. jedyny skuteczny w tej linii schola ...

Używam tego produktu od: lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

zero skuteczności

Ten spray jest nieskuteczny. Stopy po nim capią tak samo jak i bez niego, nie widzę żadnych efektów stosowania. Po spryskaniu długo wysycha i nogi kleją sie do kapci/butów.. Poza tym brudzi rajstopy. Jasnego osadu nie mogę z nich doprać. Już spray Rossmanna za 5 zł jest od niego lepszy.

Używam tego produktu od:kilka miesiecy