Perfecta, Age Control 45+ Aktywna Soja, Maseczka przeciwzmarszczkowa na twarz, szyję i dekolt

Przeciwzmarszczkowa maseczka o działaniu wygładzającym. Zawiera zasobny w fitoestrole ekstrakt z soi, który zapobiega powstawaniu zmarszczek oraz redukuje i spłyca zmarszczki już istniejące. Skutecznie regeneruje skórę zapewniając jej młodzieńczą sprężystość i jędrność. Dodatkowo wyrównuje koloryt cery, rozjaśnia plamy i przebarwienia.

Bardzo fajna

Bardzo fajna maseczka. Używam jej raz w tygodniu, kładę solidną warstwę na twarz, a ponieważ moja cera jest zawsze sucha, więc "spija" maseczkę błyskawicznie.

Twarz jest po niej wypoczęta, gładka i miękka i o to chodzi.

Kosztuje grosze, jedno opakowanie starcza mi na 1 raz, ale kładę naprawdę grubą warstwę na twarz, szyję i dekolt.

Ilość zużytych opakowań: dużo

Przyjemna.

Na początku wspomnę, że do 45+ troszkę mi daleko. Z drugiej strony moja cera nie jest też już nastoletnia dlatego uważam, że jak najbardziej nie ma nic przeciwko by stosować maseczki przeciwzmarszczkowe - tak profilaktycznie :)

Maseczkę używałam na noc zamiast kremu, po wcześniejszym peelingu.

<b>Konsystencja:</b> gęsty, biały, dość ciężki krem.

<b>Zalety:</b>
*faktycznie bardzo mocno wygładza buzię i moje drobne zmarszczki mimiczne
*szybko się wchłania pozostawiając na buzi tłustą warstwę (która mimo wszystko jest dość lekka)
*trochę wyrównuje koloryt skóry
*bardzo wydajna - jedna saszetka wystarczyła mi aż na 4 zastosowania
*dobrze, łatwo rozprowadza się na buzi
*niska cena
*ładny, kremowy zapach
*w składzie soja, ogórek morski, krokosz, olejek migdałowy
*łatwa dostępność
*nie zapycha, nie uczula, nie podrażnia skóry

<b>Wady:</b>
*życzyłabym sobie więcej nawilżenia - ono jest tuż po nałożeniu maseczki, ale rano jednak czuć ten niedobór
*w składzie cały zestaw parabenów

Ogólnie maseczka jest bardzo fajna, przyjemna w użyciu i jakieś efekty są widoczne. A raz na jakiś czas warto zrobić coś więcej dla swojej cery. Z pewnością jeszcze kiedyś sięgnę po tę maskę. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

dobra maska

jedna saszetka starcza na dwa razy wiec wydajnosc ok, po pierwszym razie juz widac efekty, skora ladnie nawilzona, miekka i gladka, maska troszke wygladza zmarszczki ale bez cudow ale tez cudu sie nie spodziewalam, dobra maska, dostepna w wielu drogeriach.

Używam tego produktu od: tydzien
Ilość zużytych opakowań: 1duze

depilacja jak się przygotować

Wspaniała dla zmęczonej cery.

Zaznaczam, że jeszcze daleko mi do wieku wskazanego przez producenta, ale bardzo ją polubiłam.

Ponad pół roku temu, po długich tygodniach spędzonych wśród książek i przed komputerem moja cera była w opłakanym stanie. Szara, zmęczona, słabo odżywiona. Wyglądała po prostu źle. Musiałam jakoś wspomóc jej regenerację. Kupiłam kilka maseczek, których działanie mnie zaciekawiło. Ta okazał się spośród nich najlepszą.

- starczyła mi na dwie aplikacje (twarz, szyja i dekolt),
- dwie aplikacje wystarczyły, aby moja skóra w pełni odżyła (różnica była widoczna już po pierwszej)
- skóra stała się bardziej napięta,
- odzyskała blask i ładny koloryt.

Jeśli będę znów potrzebować takiego ratunku z pewnością po nią sięgnę.

Używam tego produktu od: stosowałam tydzień

nie radzi sobie

Mam 25 lat, maseczka przeznaczona dla pań 45+, ale na mojej wypielęgnowanej, przesuszonej zimowymi, trudnymi warunkami skórze nie radzi sobie zbyt dobrze. Do tego doszła przeprowadzona ostatnio mikrodermabrazja, po której szukam nawilżenia. Ziajka różana bardzo mi pomogła, ale akurat mialam pod rękę tą-aktywną soję, więc postanowiłam ją wypróbować. I tak..
Pomimo sporej ilości nałożonej na skórę, a poźniej wmasowując pozostałości nadal czułam lekkie ściągnięcie skóry. Nie wiem z czego to wynika, bo maseczka jest treściewa, gęsta, a jednak nie nawilża w sposób wystarczający. Rano skóra trochę bardziej miękka, ale wciąż wołająca: pić!! Ponadto trochę podrażnia oczy- jeśli coś się dostanie, widzimy świat przez mgłę.
Dlatego maseczkę oceniam na zasadzie- spróbować można, ale nie rozumiem, jak może pomagać cerom dojrzałym 45+, jeśli na mojej młodej skórze cudów nie czyni. Na plus- nie zatyka, trochę nawilża, mała regeneracja napewno zachodzi no i cena.

Używam tego produktu od: tygodnia-kilka nocy pod rząd
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

bardzo dobra maseczka

Kupiłam tę maseczkę wczoraj, bo moja skóra wyglądała nie najlepiej. Generalnie szara i zmęczona. Nałożyłam ją na noc i jestem bardzo zadowolona z porannych efektów. Skóra jest nawilżona, odświeżona, bardziej napięta. Nie przetłuszcza tak jak maseczka \\\'miód i migdały\\\' z tej samej serii (mam skórę mieszaną). Nie podrażnia ani nie uczula. Ładny zapach, niska cena. Starcza na dwa użycia. Jestem na tak.

Używam tego produktu od: wczoraj
Ilość zużytych opakowań: połowa saszetki

7.10.11: ostatnio zaobserwowałam, że ładnie spłyca zmarszczki mimiczne, zmiękcza, wygładza i uelastycznia skórę

bardzo dobra

Jedna z moich ulubionych maseczek. Bez obaw używam jej też pod oczy. Bardzo dobra do suchej skóry, odżywia ją i napina. Saszetka wystarcza z powodzeniem na 2 razy. Godna polecenia.

Używam tego produktu od: dosyć długo
Ilość zużytych opakowań: kilka

Super!

Maseczki w saszetkach od Dax Cosmetics są rewelacyjne.

Oceniam tą.
Stosuję ją tylko na szyję i dekolt, i efekty są super.
Napina, nawilża i najmocniejszy efekt jaki widzę i czuję- wygładza. I to tak, że aż nie mogę przestać tej szyji dotykać ;)

Za tą cenę cacuszko!!

Ilość zużytych opakowań: wiele...

Bardzo dobra

Jest to jedna z lepszych maseczek, jakie w zyciu uzywalam. Mam sucha skore, a ta maseczka przynosi przyjemna, choc krotkotrwala ulge. Pozostawia delikatny, nietlusty film na twarzy, nawilza i wygladza. Jedynie zapach jest taki sobie, ale wszystkie produkty Dax-a, ktore uzywalam, maja ta wade.

Używam tego produktu od: pol roku

Świetna i tania

Świetna maseczka, za małe pieniądze (na promocji 1,10). Skóra po niej jest wygładzona, świeża.

Zalety:
-świetne działanie,
-nie podrażnia,
-niska cena,
-bardzo wydajna,
-nie trzeba jej zmywac,
-napina skóre

Wady:
-brak:)

Ilość zużytych opakowań: ok.5-6

Naprawdę działa!

Używam jej wieczorem zamiast kremu, ale nakładam grubą warstwę - zostawiam na noc. A rano mój dekolt, szyja i buzia sa gładkie, nawilżone, ujędrnione. I to rozkoszne uczucie, że robi się coś dobrego dla siebie samej ... i to za 1,-zł /teraz promocja w sklepach rossmann/. No i te fitoestrogeny sojowe...

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań:30? 40?

uwielbiam te maseczki

uzywam trzy maski, wszystkie są super.
plus:
-cena
-wydajnosc saszetki (spokojnie 4 razy)
-nie podraznia, nie wysusza, nie piecze
-nawizla
-relaksuje (ja je dodtkowo trzymam w lodowce zeby bylo chlodne)
-ta konkretnie tak fajnie napina skore.
Minus:
-jeszcze nie znalazlam.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:duzo saszetek:)