Marion, Maska oczyszczająca do włosów i skóry głowy

Marion, Maska oczyszczająca do włosów i skóry głowy

Seria skutecznie usuwa zanieczyszczenia i nadmiar zrogowaciałego naskórka. Odblokowuje ujścia mieszków włosowych i przywraca skórze fizjologiczną równowagę. Stanowi pierwszy, niezbędny etap właściwej pielęgnacji skóry głowy. Zawarty w masce ekstrakt z cytryny (kwasy AHA) redukuje rogowacenie, podczas gdy ekstrakt z limonki głęboko nawilża i odświeża skórę głowy. Oleje z monoi i awokado – idealnie chronią skórę przed szkodliwym działaniem środowiska zewnętrznego.
Detoksykacyjny proces wspierają mikrokapsułki aktywnego węgla.

wow jak ona oczyszcza :0

Nigdy nie stosowałam masek czy peelingów do skóry głowy, więc zamówiłam z ciekawości. Nie wiem gdzie można kupić stacjonarnie, chociaż chyba w B. były przez jakiś czas te maski i peelingi. Ja zamówiłam przez internet za coś ok.4 zł./szt.

Włosów mam dużo, więc na raz zużyłam dwie saszetki :( Więc jak macie dużo włosów, to bierzcie od razu dwie na raz.

Maska znajduje się w saszetce z takim dziubkiem, którego kawałek odrywamy, więc jest na raz. Dzięki temu dziubkowi bardzo dobrze nakłada się na skórę głowy. Co prawda dużo z tym roboty, więc ja nalewałam trochę na dłonie i wsmarowywałam w skórę głowy żeby nie robić milinów przedziałków na głowie.

Maskę nakładamy na zmoczone włosy, trzymamy do 10 min i myjemy włosy.
Zmywa się bez problemu. A efekty są warte poświęcenia tej chwili dłużej na jej nałożenie.

Odraz po zmyciu czuć, że skóra głowy jest taka czysta i włosy są takie leciutkie. I nie jest to takie uczucie jak po zwykłym umyciu włosów. Naprawdę czuję różnicę. Po wysuszeniu włosy mają lepszą objętość.
Są też dłużej świeże. Był mega gorący dzień, zepsuta klima w aucie, ze mnie się lało, ciągle poprawiałam włosy a wieczorem nadal były mega świeże i pełen objętości.

Jestem po jedynym zabiegu tą maską (z dwóch saszetek) i zamierzam zamówić ich więcej oraz peeling i bardziej wgłębić się w temat oczyszczania skóry głowy a nie tylko włosów

Dobra maska

Maseczkę i peeling z serii Carbo Detox kupiłam go podczas szybkich zakupów w B. Zainteresowały mnie jak tylko pojawiły się jako nowość na stronie marki chciałam. Dopiero po wejściu do dyskontu udało mi się nabyć oba produkty w wersji w tubce, która zawiera 50 ml produktu.

OPAKOWANIE

Maska zapakowana jest w miękką tubkę o ciekawej grafice przedstawiającej jakby budowę chemiczną węgla – grafika jest taka sama jak przy peelingu, jednak różnią się kolorem zawartości. Warto na to zwrócić uwagę przy zakupie, bo łatwo o pomyłkę. Kolorystyka tubki jest prosta, mamy tutaj szarości pomarańcz. Przez tubkę widzimy kolor peelingu i jego wygląd. Z tyłu znajdziemy wszelkie informacje na temat produktu. Tubka posiada zakrętkę, a przed otwarciem zabezpieczona jest folią, którą zrywamy przy pierwszym użyciu.

MASKA

Maska ma barwę białą, jest dosyć gęsta, dość zbita i posiada granulki o ciemnej barwie, które ciekawie prezentują się już w opakowaniu. Maskę przy długich włosach ciężko jest nałożyć, ale trzeba się trochę postarać. Czasem stosuję ją z peelingiem z tej samej serii, ale jest to dość kłopotliwe, bo po każdym produkcie trzeba umyć włosy szamponem, a moje tego nie lubią – co a dużo to niezdrowo. Przeważnie stosuję ten produkt więc solo. Maska mimo bogatej konsystencji łatwo się spłukuje, nie obciąża i nie oblepia włosów. Solo jak i z peelingiem odbija włosy u nasady i sprawia, że lepiej się układają. Skóra głowy jest lepiej oczyszczona, zauważyłam też mniejsze przetłuszczanie. Takie efekty są naprawdę bardzo dobrej w porównaniu z innymi kosmetykami tego rodzaju jak na produkt, kosztuje 5,99. Maska jest dosyć wydajna, przystępna cenowo.

PLUSY
+ praktyczne opakowanie
+ odpowiednia konsystencja
+ świetnie oczyszcza skórę głowy
+ zmniejsza przetłuszczanie
+ wydajna
+ tania

Moje odkrycie roku !

Poniedziałkowe zakupy w Biedronce jak zawsze w biegu wrzucone do koszyka i do kasy .Kupiłam maseczkę i peeling szczerze nawet nie spojrzałam co to ;)
Teraz krótko o moich włosach i skórze głowy .Włosy rozjaśniane wymagające , skóra głowy nadwrażliwa swędząca , kapryśna .
Postanowiłam spróbować wydałam tylko 5,99 .
Sposób użycia nakładamy na wilgotną skórę głowy i pozostawiamy na 10 minut myjemy szamponem jak zwykle .Zalecane używanie 2 razy w tygodniu.

Użyłam do tej pory 3 razy i tu mały cud skóra głowy czysta nie swędzi przyjemnie nawilżona .Produkt spłukuje się bez problemu , włosy odbite od nasady .