Basis Sensitiv, Krem nawilżający z bio-jojobą i bio-aloesem

Basis Sensitiv, Krem nawilżający z bio-jojobą i bio-aloesem

Olejek jojoba i wyciąg z aloesu dbają o intensywne nawilżenie skóry. Esencje z róży, melisy i oczaru wirginijskiego wspierają jej naturalne mechanizmy regeneracyjne. Wartościowa witamina E zaś, jak również masło shea chronią skórę przed przedwczesnym starzeniem i utratą jędrności.

pH 5,0-5,5, emulsja typu olej w wodzie, produkt wegański.

Zawiera: wyciąg z płatków róż*, olejek sojowy*, trójglicerydy (roślinna mieszanka olejków), kokosowy roślinna gliceryna, olejek z jojoba, żel z aloesu*, lecytyna, olejek migdałowy*, kwasy stearynowe, ksantan, masło shea*, hydrolat melisy*, hydrolat oczaru wirginijskiego*, olej karotenowy, wit. E, sterole roślinne, wit. C, mieszanka olejków eterycznych.

* składniki pochodzące z upraw ekologicznych

nie daje rady

Ten kosmetyk nie jest dla mnie. Mam suchą, wrażliwą i łuszczącą się na policzkach skórę, liczyłam na dogłębne nawilżenie, ale już w chwilę po aplikacji krem wsiąka zupełnie a twarz nadal jest ściągnięta. Na mnie nie działa.
Daję 1,5 gwiazdki za przyjemny zapach oraz dobrą konsystencję. Myślę, że lepiej się sprawdzi na skórze normalnej.

Dobry na dzień

Kremu używam na dzień pod makijaż, szybko się wchłania, lekko nawilża, na noc jednak szukam czegoś bardziej tłustszego, więc ten się nie nadaje. Plus za skład i aloes.
Zapachu nie wyczuwam, fajna konsystencja, jednak wolałabym krem w słoiczku niż tubce, mimo to polecam :)

Pomarańczowe szaleństwo :)

Krem poleciła mi/wybrała kosmetolog mi poleciła do używania łącznie z peelingiem Lavera i kremem z liposomami regenerującym na noc. Po tym jak zbadała mi cerę uświadomiła mnie, że moja skóra jest wręcz odwodniona, a wilgotność jest sporo poniżej normy a do tego, że cera jest wymagająca i wrażliwa (chociaż w życiu bym nie powiedziała).
Jest lekki, trochę matujący, świeży, zapach przyjemny, wydajny, nie zapycha, nie jest zabójczo drogi a do tego - samo zdrowie i sama natura :)
No i chyba nawjażniejsze- polepszył stan mojej skóry (chociaż cięzko mi powiedzieć w jakim stopniu to zasługa jego a w jakim tego drugiego Lavera z liposomami).

Myślę, że warto!

*Czy kupię następny nie wiem bo lubię nowości, i chciałabym jeszcze spróbować innych naturalnych kremików :)Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w toku

Well 01

Bez rewelacji

Pierwsze wrażenie - bardzo pozytywne. Lekki, prosty kremik o delikatnie cytrynowym zapachu, przyjemny w aplikacji.

Niestety, skóra po posmarowaniu dość szybko woła "Pić". Krem nie zostawia filmu, wykończenie jest prawie matowe, i niestety - czuć to na twarzy. Nawilżenie jest minimalne.

Po jakimś czasie wracają zaleczone innym kremem suche skórki.

Myślę, że dla normalnej skóry będzie idealny. Na mojej suchej się jednak nie sprawdza.
Używam tego produktu od: kwiecień 08

KWC i wszystko jasne :)

Znalazłam krem idealny :D
+bogaty w naturalne (!) wyciągi roślinne
+przyjemna konsystencja
+dobra wchłanialność
+lekki mat po aplikacji
+dobre nawilżenie i odżywienie skóry bez uczucia lepkości
+bez podrażnień i zapychania
+piękny zapach
+bardzo dobra relacja cena-jakość-pojemność
Minusów nie znam! :D

Używam tego produktu od:6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:2, trzecie w drodze :-)