Naturals, Szampon do włosów przetłuszczających się

Naturals, Szampon do włosów przetłuszczających się

Zgłaszająca osoba: alinab

Szampon do włosów przetłuszczających się z białą pokrzywą i kompleksem witamin A, F, H, G.

Skład: Aqua, Sodium C12-13, Pareth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Tetrasodium EDTA, Lamium Album, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Linoleic Acid, PABA, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Sodium Chloride, CI 47005, CI 42090

Cena: 5,70 zł / 400 ml

Uwaga do Recenzentek

Firma wprowadziła nowe szampony Naturals (w eliptycznych opakowaniach). Mają one znacznie zmienioną formułę. Prosimy nie oceniać nowych szamponów w tym miejscu - należy zrobić nowe zgłoszenie. Będziemy szczególnie wdzięczni za dołączenie składu. Wasza Redakcja :)

Męczyciel

Pamiętam go, kupiłam jak wycofywano go z rynku za śmieszne pieniądze.
Męczyłam go kilka miesięcy, a raczej on męczył mnie.
Ograniczał przetłuszczanie włosów, ale je bardzo wysuszał i splątywał. Bez odżywki nie było sensu myć włosów.
Myłam nim włosy po użyciu lakierów, gum, itd. Wtedy był niezastąpiony:)

Używam tego produktu od: ponad rok temu

Dla niektórych w sam raz

Nareszcie mogę ocenić ten szampon.

Dzisiaj skończyłam 400 ml butelkę tego szamponu i oto moje wnioski:
+Ładny zapach. Ziołowy, odświeżający, bardzo przyjemny zwłaszcza latem lub po imprezie w klubie. Daje uczucie czystych, świeżych włosów.
+Wydajny. To czasami nie jest zaleta, ale ten szampon nie zawiera SLS, więc wydajność liczę mu na plus. Nie traci wydajności nawet przy jego rozrzedzeniu wodą w stosunku 1:2. Można rozrobić go w oddzielnej butelce i zaoszczędzić parę złotych. Jest przez to również łagodniejszy dla skóry.

+/- Jest silny w działaniu, zwłaszcza jeśli się go nie rozcieńczy. Lekko wysusza skórę głowy. Ja go stosowałam codziennie razem z odżywką (Garnier, Dove) i byłam całkiem zadowolona. Włosy mam w dobrym stanie.

-Producent kłamie. Ten szampon nie zawiera nic z białej pokrzywy, bo taka roślina nie istnieje. Łacińska nazwa na opakowaniu wskazuje na Jasnotę białą - rośline podobną do pokrzywy, ale z zupełnie innej rodziny.
-Seria Naturals nie ma nic wspólnego z naturą. Zręczny chwyt marketingowy. No ale o tym wiemy nie od dziś.

Chcę również ustosunkować sie do recenzji poniżej. Pokażcie mi dziewczyny szampon bez silikonów i dodatku odżywki, po którym jest łatwo rozczesać włosy. Nie jest to tak straszną wadą tego szmponu, że plącze włosy. Wystarczy zastosowac odżywkę.

Podsumowanie: Polecam dla osób z włosami normalnymi, które myją włosy codziennie i stosują po szamponie odżywkę.

Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie 400 ml

wielka tra-ge-dia.

Kupiłam, bo był w promocji a raczej lubię rpodukty tej firmy. Jakie było moje rozczarowanie. Szampon nieprzyjemnie pachnie, prawie się nie pieni a poumyciu włosy są okropne, niezdatne do pokazania! Trzeba poprawiać innym szamponem. Zdecydowanie odradzam.

Używam tego produktu od:użyłam 2 razy.
Ilość zużytych opakowań:1/5 butelki.

Max Factor 3

Bardzo słaby.

Jak pamiętam z szamponem do włosów zawsze miałam problemator.
PO prostu każdy jest nieodpowiedni do moich włosów, albo działa na krótką metę! :( Z tym jest podobnie.

Przede wszystkim włosy są po umyciu ciężkie do rozczesania. W tej chwili mam włosy swoje naturalne i był problem kiedy go używałam. Nie wspominając o włosach po wszelakich zabiegach chemicznych - koszmar nie do rozczesania!
Kolejna sprawa to wg. mnie matowi kolor włosów.
Na przetłuszczanie się też jakoś specjalnie nie dizała, może tak trochę podsusza, ale skórę głowy.

NO i tym sposobem mogę powiedzieć ze jest to kolejny szmelc na rynku szamponiarskim!

Ilość zużytych opakowań: ...ok. 100 ml; + / - PÓŁ butelki.

może być

Uzywałam go kiedyś, dawno temu i byłam bardzo zadowolona, głównie dlatego że zmniejszył przetłuszczanie sie skóry głowy, a włosy też były po nim niegłupie. I za tamtych czasów dostalby 4*, teraz daje 3, bo od tamtej pory wiele sie zmieniło, a na rynku jest wiele różnych szamponów i to dużo lepszych. :)

taki sobie

Jak dla mnie jest to normalny szampon, wogóle nie pomógł mi na przetłuszczające się włosy, ale też nie zaszkodził, więc jest ok, nadaje się dla osób o włosach normalnych.

ilość nie jakość

Jedno o tym szamponie można powiedzieć - bardziej się od niego przetłuszczać nie będą. Dlatego dla rezygnujących z walki nadaje się do codziennego używania...Ilość zużytych opakowań: dużo (z rezygnacji)

Sa o wiele lepsze

Raczej nie polecam. Włosy stają się po nim suche, a i tak cały czas się przetłuszczają. Co prawda dobrze się rozprowadza, ale to raczej ich nie uratuje.Ilość zużytych opakowań: 1

Dwie gwiazdki

Po użyciu tego szamponu włosy są zdrowe i puszyste. Nie przesusza, ale i nie nadaje połysku ni gładkości. Ładnie pachnie, dobrze się pieni. Dodaje włosom wigoru, nie zmniejsza łojtoku. Nie nawilża, ale starcza na długo. Można go porównać do zwykłego mydła – czyści włosy i ma przyjemny zapach. Zużyłam jedną próbkę kosmetyku.

nieciekawy

Myje jako tako, ale przesusza włosy i wyglądają po nim niezdrowo, bez połysku, nie są miękkie. Przy tym nie zmniejsza przetłuszczania się włosów. Ilość zużytych opakowań: 1