AA, AA Ciało Wrażliwe, Migdałowy żel do mycia ciała dla skóry bardzo suchej

AA, AA Ciało Wrażliwe, Migdałowy żel do mycia ciała dla skóry bardzo suchej

Migdałowy żel do mycia ciała zawiera olej ze słodkich migdałów, szczególnie zalecany do skóry delikatnej i wrażliwej, wygładza skórę i przywraca jej równowagę lipidową. Mleczko kokosowe ma doskonałe właściwości odżywcze i nawilżające, wzmacnia elastyczność i sprężystość skóry. Witamina E opóźnia procesy starzenia się skóry, a zawarta w żelu alantoina i d-pantenol łagodzą podrażnienia. Żel testowany dermatologicznie na osobach z chorobami alergicznymi skóry

Cena: ok. 13zł / 300ml

Miękkość i gładkość

Od kilku miesięcy wszystkie kosmetyki zamieniam na AA, bo mnie one nie uczulają. Ten żel dostałam jako gratis - akurat wydaje mi się, że to bardziej krem niż żel.

Bardzo się polubiliśmy. Dobrze się pieni, świetnie pielęgnuje skórę. Ładnie i delikatnie pachnie. Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię, bo jednak bardziej mi pasuje malinowy żel AA. Ale ten jest naprawdę godny polecenia!!!

Używam tego produktu od:miesiąc

A gdzie się podziały migdały ?

Kupiłam, bo kocham wszelkie słodkości w kosmetykach i szczerze mówiąc spodziewałam się upojnej słodkości migdałów, ale niestety nic z tego. Żel pachnie lekko słodkawo, ale zapach bardzo szybko ulatnia się. Ma gęstą, zawiesistą konsystencję, ładnie się pieni i dobrze myje. Dla bardzo suchej skóry jest rzeczywiście świetny, znakomicie nawilża, po wytarciu ręcznikiem, ciało jest nasycone wilgocią, że w zasadzie można sobie odpuścić smarowanie się balsamem. Ja jednak wolę bardziej pachnące kosmetyki, stąd ***.Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:W trakcie pierwszego