Lavande Essentielle, Creme Deodorante 12 h (Krem dezodorujący do stóp)

Lavande Essentielle, Creme Deodorante 12 h (Krem dezodorujący do stóp)

Krem o działaniu dezodorującym o 12-godzinnej skuteczności. Po nałożeniu na skórę, preparat tworzy efekt `talku` wchłaniając wilgoć stóp i zapewniając uczucie suchości przez cały dzień.

Cena: ok. 15zł / 50ml

Sprawdza się w swojej roli

Krem ten stosowałam latem w celu zapobiegawczym :)

Krem spełnia swoją funkcję, czyli dezodoruje stopy, daje uczucie świeżości i lekkości dzięki mięcie pieprzowej. Zapach awendy wg mnie jest zbyt intensywny. Nie było by źle gdyby zapach był wyczuwalny tylko podczas aplikacji, ale on utrzymuje się na stopach przez bardzo długi czas. Krem pokrywa skórę powłoczką białego talku jeśli go dobrze nie rozsmarujemy.

Nie kupię ponownie z uwagi na zbyt intensywny zapach.

Używam tego produktu od: lato 2013

wyciskacz łez

Krem dezodorujący do stóp średniej jakości, pokrywa stopę jakby warstwą niebrudzącego talku i odczuwalnie zmniejsza potliwość, za co plus. Mimo, że kosmetyk spełnia swoje zadanie to już go nie kupię z powodu bardzo intensywnego zapachu lawendy. Toleruję aromat lawendy ale tylko w wersji delikatnej, a tu zapach aż drażni nozdrza i powoduje łzawienie, utrzymuje się bardzo długo i "chodzi" za mną co bardzo mi sie nie podoba bo od tego są perfumy.

Kosmetyk oddałam Tżowi i jest on zadowolony.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Spełnia oczekiwania

Kupiłam ten krem ze względu na to, że lubię aktywne spędzanie czasu, szczególnie latem, a wiadomo, że wtedy skóra najbardziej się poci, kiedy przeczytałam na stronie internetowej yr, że mają taki krem zamówiłam go przy okazji robienia zakupów i nie zawiodłam się, krem się sprawdził, skóra jest sucha, ale nie przesuszona, przyjemny lawendowy zapach nie tylko długo utrzymuje się na skórze, ale również sprawia, że stopy po wysiłku nie mają nieprzyjemnego zapachu.

Zdecydowanie na plus :
*ładny zapach
*skuteczne działanie
*dobra konsystencja

Jedynym minusem jest dosyć wysoka cena jak na ilość produktu, ale jak to w yr trzeba polować na promocje :)

Bordowe usta H&M

Suche lawendowe stópki

Kupiłam krem dezodorujący, otwierając tym samym sezon letni dla moich stópek.
Ma postać białego lotionu dezodorującego.

Wrażenia:
+ wchłania sie natychmiast
+ daje natychmiastowe uczucie odświeżenia (menthol) i suchości
+ piękny zapach lawendy charakterystyczny dla tej serii i utrzymujący sie na stópkach
+ pokrywa stopy warstwą "talku"z tapioki
+ efekt dezodorujący jest trwały nawet w bardzo upalne dni (zawiera amonnium)
+ mimo małej pojemności 50 jest wydajny, gdyż niewielka jego ilośc wystarczy by pokryć spodnią częśc stóp i przestrzenie miedzy palcami
+ wygodna tubka
+ konsystencja kremu jest w postaci lotionu i doskonale cała schodzi z tubki, w związku z tym nie ma problemu z wydobyciem resztek kosmetyku
+ nie wysusza stóp (zawiera gliceryne i alantoine w składzie)

+/- cena wysoka aczkolwiek możliwośc nabycia go po promocji 50%(16,00) i 40%(19,20)
+/- w związku z obecnością skrobii z tapioki , uzyty w nadmiarze zostawia białe ślady

Jestem bardzo zadowolona z tego kosmetyku!Uprzyjemnia rytuał pielęgnacji stóp i sprawia że lato przestaje byc udręką dla stóp. Dla mnie hit!
Polecam!

Dla wnikliwych poniżej zamieszczam skład, który nie zamieszczono wcześniej.

Skład: alcohol denat., aqua, tapioca starch,lavandula angustiflora water, glycerin, oleth-20,ammonium acryloyldimethiltaurate/vp, copolymer,polyglyceryl-3 caprylate,peg-75,pleth-10,menthol,parfum, mentha piperita oil,linalool,xantham gum,tetrasodium edta,lavandula augustifolia oil,allantoin, acrylates/c10-30-alkyl acrylate crosspolymer, limonene, coumarin

Obecna odświeżona wersja opakowania występuje pod nazwą Beaute des Pieds załączona poniżej.

Ilość zużytych opakowań: 1x50ml

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

suchą stopą przez świat ;)

w zasadzie stopy nie za bardzo mi się pocą, ale czasem, gdy jest bardzo gorąco, czuję w skarpetkach nieprzyjemną wilgoć. a ten krem sprawia, że mam suchutkie stópki od założenia do zdjęcia skarpetek, czyli czasem nawet 12h. kupiłam krem na promocji, gdyż (wtedy) nie dałabym za niego 32zł, zwłaszcza, że pojemność jest śmiesznie mała. 50ml kremu do stóp to ja mam na tydzień. ale ten jest inny. wystarczy naprawdę niewielka ilość, by dokładnie pokryć pudrową warstwą stopę, przestrzeń między palcami i podbicie. większa ilość brudzi skarpetki.
zapach jest dość ostry, ale natychmiast się ulatnia. w każdym razie krem spełnia swoje zadanie.
i widzę różnicę, gdyż dzisiaj zaspałam i wybiegłam z domu w pośpiechu. jest popołudnie i czuję wilgoć między palcami.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: dwa

dobry, ale bez rewelacji

Krem jest niezły. Dobrze chroni stopy przed nadmierną potliwością, odświeża, zapobiega nieprzyjemnemu zapachowi, ale szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś lepszego za tą cenę. W promocji kosztuje niecałe 20 zł, pojemność jest mała, do tego nie jest wydajny i niestety szału nie ma. W upalne dni nie zapewnia 100% ochrony przed poceniem przez cały dzień, zostawia też na skórze biały nalot. Myślę, że za te pieniądze można kupić coś lepszego.

Używam tego produktu od: latem

bardzo bardzo

Uzywalam kremu przez wakacje i sprawdzil sie w 100%. Co prawda nie mam problemu z potliwoscia stóp, ale dawal takie przyjemne uczucie odswiezenia i jakby wytalkowania.
Krem dosc ladnie pachnie, no chyba ze ktos naprawde nie trawi zapachu zol w tym lawendy. Z checia kupie na wiosne, bo chodzenie np w adidasach bywa uciazliwe.

Używam tego produktu od: przez wakacje

dobry

Używam okazyjnie tego kremu, jest fajny, szybko się wchłania, stopy ładnie pachną i mniej się pocą:)
polecam:) jedyny minus to cena
a nie wiem czy kupie bo może popróbuję inne;P
Używam tego produktu od:1-2 lat

Używam

Po nałożeniu mam wrażenie, że stopy są potraktowane talkiem. Są takie suchutkie, ale nie wysuszone.
Ładnie pachną.
Efekt dezodorujący utrzymuje się długo.
Nawet najbardziej plastikowe nie daja sobie z nim rady.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:dwa

Jest super.... prawie

To małe cudeńko dostałam gratis - i tylko dlatego zasmakowałam tego "luksusu" kosmetyk ze wszech miar dobry tylko nie wiem czy za tę cenę.

+ efekt dezodorujący - niezaprzeczalny i długotrwały
+ zapach przyjemny
+ wydajny - opakowanie niewielkie, ale starcza na trochę ;)
+ szybko się wchłania
+ nie wysusza stóp

- CENA
- cena
- jednak zostawia te ślady na ciemniejszych rzeczach, mi nawet w czółenkach porobił ślady na wkładce skórzanej... zmyło się, ale nie jest taki nieinwazyjny

Używam tego produktu od: ~2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 i chyba na tym koniec

Lawendowy przyjaciel stóp:)

Uwielbiam lawendę, więc oczywiscie skusiłam się, choć cena standardowa jest niefajna:(
To jest bardzo dobry DEZODORANT - napisalam dużymi literkami, bo moja poprzedniczka nie wiedzieć czemu oczekiwala jakiś innych właściwości tego kosmetyku i ich nie stwierdzając obniżyła ocenę, a to jest poprostu dezodorant w kremie:)

+ deodoryzuje rzeczywiście kilkanaście godzin

+ przyjemne chłodzi stopy

+ przepięknie pachnie

+ nie wysusza stóp

+ nie brudzi butow

+ jest bardzo wydajny, co przy jego cenie jest nader istotne:)

Tak więc zawsze do niego wracam, szczególnie zimą kiedy biedne stopy są uwięzione w zamkniętych butach od rana do wieczora i nalezy sie im odrobinka luksusu:)

Używam tego produktu od: około 2 lat
Ilość zużytych opakowań: właśnie zaczęłam 4

Nawet lubię,ale wolę odżywczy

Kupiłam go w promocji za 15 zł (normalna cena 29- śmieszna za tak małą pojemność). Zapach lawendowo- ziołowy,ok. Lubię go za to,że jakby trochę chłodzi- dobry w upał, stopy są suche ( ale tak samo jak np. po odżywczym, bo nie mam problemu z nadmiernym poceniem). Jednak nie pielęgnuje skóry jak tamten oraz zostawia białe ślady na ciemnych tkaninach ( u mnie np. na kanapie)- chociaż nie zawiera talku- dlatego tylko 3*.
..odnośnie recenzji powyżej- TO NIE JEST DEZODORANT w kremie tylko KREM dezodorujący, a po każdym KREMIE należy oczekiwać właściwości pielęgnujących- ktoś ma problem ze zrozumieniem oczywistości?
Używam tego produktu od:przez kilka tygodni