Timotei Sensations, Szampon przeciwłupieżowy `Mięta i olejek z drzewa herbacianego`

Serce szamponu Timotei to niezwykłe połączenie ekstraktu z mięty i olejku z drzewa herbacianego. Tak skomponowany szampon przeciwłupieżowy pozwoli cieszyć się intensywnym uczuciem świeżości, aksamitną konsystencją i orzeźwiającym zapachem. Delikatnie eliminuje łupież, koi skórę głowy, pozostawiając włosy zdrowe i lśniące. Do częstego użycia.

Miętowy zawróte głowy :)

Świetny szampon oczyszczajacy o zniewalajacym zapachu - swiezym, ozywiajacym, dodajacym energii. Skuteczny - pomog mi w walce z lupiezem. Skora glowy byla dobrze oczyszczona i odswiezona. Szampon wdajny, o gestej zelowej kosnsystecji niby galaretka,dopbrze pieniacy sie, wydajny tani i szeroko dostepny.

Używam tego produktu od: kilku lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

będę omijać

Kupiłam go kiedy zaczęły się pojawiać pierwsze symptomy łupieżu. Przez kilka tygodni używałam, ale z każdym myciem było coraz gorzej. Ostatecznie skończyło się gigantycznym łupieżem, swędzeniem skóry głowy i czerwonymi plackowatymi ranami na niej.
Niestety przez okres tego używania szamponu przebywałam w szpitalu na oddziale zakaźnym (zamkniętym) i nie miałam możliwości zmiany go na inny.

Jedyny plus daję za całkiem ładny zapach i fajną konsystencję. Poza tym porażka - jak dla mnie szampon ŁUPIEŻOWY.

Używam tego produktu od: przez miesiąc

Koszmar

Oj następny koszmar Timoteiowski. Zacznę od tego, że szampon bardzo plącze włosy. W ogóle nie mogłam się rozczesać. Śmierdzi męskimi perfumami (bez obrazy ;)). Odpowiada mi za to jego konsystencja - treściwa i gęsta. Włosy po umyciu wyglądają jak siano. Bardzo się przetłuszczają. Nie polecam.

Używam tego produktu od: Już nie używam

WŁOSY lokówka objętość

Bardzo dobry

O! Jestem pierwsza :)

Zacznijmy od tego, że nie mam ani silnego łupieżu, ani swędzenia głowy, które wymagołoby leczenia aptecznego. Łupież pojawia mi się czasami. Jednak staram się tak dbać o skórę głowy, aby się on raczej wcale nie pojawiał. I właśnie lekiem na taki "sezonowy" łupież jest ten wspaniały szampon! Używam go jako pierwsze mycie, a po nim zaraz ukochany Fructis. Daję mu 4 gwiazdki, ponieważ naprawdę na nie zasługuje.

Zalety:
- świetnie walczy z łupieżem i swędzącą skórą (zaznaczam, że nie mam przewlekłego i silnego łupieżu!) - używam go nieprzerwanie od kilku miesięcy i przez ten cały czas skóra głowy w ogóle się nie łuszczy
- dobrze oczyszcza włosy
- bardzo przyjemnie chłodzi skórę głowy (to dzięki tej mięcie!)
- przyjemnie pachnie

Wady:
- mało wydajny (jednak dla mnie każdy szmpon jest malo wydajny ;) )

Jak już wspomniałam, jest to szmpon dla osób mających problemy z okresowym, delikatny łupieżem. Polecam!Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:3 lub 4 (nie pamiętam)