AA HYDRAoxygen, Krem na dzień

AA HYDRAoxygen, Krem na dzień

krem na dzień do każdego rodzaju cery, do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. Doskonale się wchłania, błyskawicznie nadaje skórze świeżość i witalność oraz eliminuje oznaki zmęczenia. Pentavin zapewnia wysoki poziom nawilżenia skóry przez 24 h. Aktywny tlen dostarcza energii komórkom skóry i opóźnia procesy starzenia się jej. Witaminy A i E oraz olej Avocado odżywiają skórę, wspomagają jej mechanizmy obrone i stanowią naturalną ochronę przed promieniowaniem UV. Ekstrakt z magnolii, alantolina i d-panthenol działą relaksująco i łagodząco na skórę.

doskonały!

Mnie ten kosmetyk bardzo odpowiada. Zawsze szukałam lekkiego, nawilżającego kremu i ten własnie spełnił moje oczekiwania. Mam mieszana cerę, którą krem świetnie nawilża, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy ani wrażenia lepkości. Cera wyraźnie rozjaśnia sie i odświeża. Zapach kosmetyku jest bardzo delikatny. To mój hit od roku. Polecam gorąco!

ilość zużytych opakowań: 2

nie polecam

Moge sie podpisac pod recenzja koculka - po zastosowaniu tego kremu bylo z moja cera mocno nieciekawie, a sklonnosci do alergii normalnie nie przejawiam. Z tonikiem z tej serii mialam niestety to samo :-(

Takie rozczarowanie

Krem z tej linni na noc ok. Ale ten? Mam tak suchą niemalże wypaloną skórę na policzkach jakbym sie opalała kila dni na ostrym słońcu. Przez tydzień z mojej suchej skóry na polczkach zrobił ostrą czerwień. No i dziś kończę jego używanie (oddam mamie) i kupuje krem natłuszczajacy na policzki.

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

z tym nawilżaniem...

to trochę nie tego... Ale powiem, że krem świetnie się nadaje do skóry tłustej. Nie zostawia tłustej warstwy, świetnie i szybko się wchłania, łądnie pachnie i zostawia bardzo gładką skórę twarzy. Na pewno bym do neigo wróciła, gdyby nie to, że jestem opanowana manią sprawdzania rzeczy dotąd nieużywanych :)

słabo nawilża

Bardzo mi się ten kremik spodobał, ma fajne opakowanie, milutką konsystencję, dobrze się wchłania i ma śliczny zapach (podobny do kremów Soraya Dotleniająca). Niestety moją skórę za słabo nawilżał i musiałam z niego zrezygnować. Nie jest go za wiele, jakoś szybko się skończył. Nie uczulił mnie. Polecam właścicielkom dobrze nawilżonej "powłoki".

bardzo dobry

Daję z czystym sumieniem cztery gwiazdki.Doskonale się wchłania, silnie nawilża, napina skórę, poprawia jej kondycję.Nie nadaje sie jedynie do cer bardzo suchych, ale nie jest to przecież krem natłuszczający tylko nawilżający i w tej kwestii spełnia się całkowicie.Poprawia się widocznie koloryt skóry. Nie mam generalnie zaufania do kosmetyków AA, ale ten krem jest naprawdę o.k.

świeży

Lubię go za jego świeżość, odpowiednią konsystencję (niemal natychmiast się wchłania) i eliminowanie oznak stresu. Nie natłuszcza dodatkowo mojej buzi już samej w sobie tłustej. Polecam

przyjemny

Mam zaledwie kilka próbek, więc nie wiem, na ile autentyczne są moje dotychczasowe odczucia. Kilka dni temu przesuszyła mi się skóra wokół oczu, noska i czoła, co zazwyczaj nie wróży niczego dobrego ;-) Sięgnęłam najpierw po intensywnie nawilżający krem Lab. SVR, ponieważ jednak był zbyt ciężki i tłusty na dzień - spróbowałam Hydraoxygenu. Czuć miłą świeżość, po użyciu twarz jest gładka, nie ma tłustej powłoczki, a istotnie nawilża. Trzy gwiazki - efekt dość krótkotrwały.

jestem zawiedziona

Bardzo sie zawiodlam. Uwazam, ze krem w ogole nie nawilza. Jego dzialanie jest tylko bardzo krotkotrwale i na ten krotki moment jest bardzo przyjemny, ale po chwili bardzo naciaga twarz. Kupilam krem zarowno na dzien i na noc i obydwa tak dzialaja. Moze jest to kwestia mojego rodzaju skory, ale raczej nie mam za bardzo wysuszonej skory.

bardzo dobry polski krem

Bardzo dobry kremik- ładnie się wchłania, odżywia, dotlenia, nawilża- to można odczuć. W połączeniu z tonikiem i kremem na dzień z tej serii naprawde daje widoczne rezultaty. Gdyby nie to,że mam juz swojego faworyta- Activ Futur-na pewno bym jeszcze do tego kremu wróciła.

fajny

Naprawdę dobry kremik, choć AA nie za bardzo lubię. Skóra jest głądka, nawilżona. Dobry na kłopoty i stres, wystarczy posmarować buźkę, a już efekty zmęczenia powoli znikają. Szybko się wchłania. Wadą jest nieprzyjemny zapach :(