AA Prestige Dermobotox, Krem wygładzający na dzień SPF6

AA Prestige Dermobotox, Krem wygładzający na dzień SPF6

Krem o unikalnej konsystencji emulsji silikonowej wtapia się w skórę jak niezliczone kropelki rosy. Zawiera stymulujący ekstrakt z soi i dwa fitoaktywne czynniki oddziałujące na drobne i głębsze zmarszczki mimiczne, szczególnie widoczne na czole, wokół oczu i ust. Zapewnia efekt Botox-like.Hypoalergiczny.

Cena: ok. 65zł / 50ml

koszmar

nie.............. nie................nie
Nie wiem kto wymyślił ten krem, kto stwierdził, że można go sprzedać i to za takie pieniądze.
Opiszę wady, zalet nie ma:
-Śmierdzi Nie wiem dokladnie do czego to jest podobne, ogólnie okropne
-Pozostawia okropną, silikonową warstwę na twarzy. Zatyka pory i mam wrażenie, że twarz mi się pod nią dusi!!!
-jego stosownie jest tak niesympatyczne, że nie ma sie ochoty na obserwowanie działania!!!

fuj
Używam tego produktu od:4 m-cy
Ilość zużytych opakowań:nie dałam rady skończyć jednego

Nie podoba mi się

Co za szczęscie, że przed kupnem poprosiłam o kilka próbek do przetestowania i miła Pani w zaprzyjaźnionej drogerii dała mi cała garść:) Ten kosmetyk bardzo przypomina mi silikonową bazę pod podkład Lumene- taka sama śliskość i tłustość. Niby rzeczywiście wygładza twarz, ale to zasługa tylko ogromnej ilości silikonów w kremie i niczego więcej. Juz nakładając go czułam niebywały dyskomfort- zupełnie jakbym na gołą skórę nakładała właśnie bazę pod podkład a nie krem. Kosmetyk poza tym nic nie nawilżał, wręcz w dość nieprzyjemny sposób ściągał mi cerę. Reasumując- bubel za spore pieniądze.

Ilość zużytych opakowań: próbki