Burberry, Summer EDT

Burberry, Summer EDT

Słynna, angielska kratka w letnim, limitowanym wydaniu (wiosna/lato 2007).

Zapach jest świetlisty typu zielono-owocowo-kwiatowy. Jest świeży i orzeźwiający a zarazem seksowny i kobiecy.

Flakon damskiego zapachu tym razem jest ozdobiony letnim `sznurkowym` logo w kolorze delikatnego różu.

Kategoria: kwiatowo-owocowa.

Nuty zapachowe:

nuta głowy: mandarynka, cytryna, grejpfrut, zielone jabłko

nuta serca: lotos, frezja, róża

nuta bazy: cedr, drzewo sandałowe, białe piżmo, wanilia, mech.

Orzeźwiający zapach

Na prawdę uroczy zapach, latem orzeźwiają, a zimą dodają trochę ciepła :) Zapach długo sie utrzymuje.
Flakonik dość prosty, ale będzie ładnie się prezentował na każdej półce.

na upały;)

Z testów nadgarstkowych w Sephorze wyszło mi więcej nut niż potem je czułam globalnie. Wwąchując sie w nadgarstek pozułam i cytrynę, i jabłko, i frezję i deczko róży...
Globalnie czuć już tylko wodę z rozrzedzonym mixem owoco-kwiatuszków;)
Burberry Summer to typowo letni, delikatny zapach na upały. Jest bardzo typowy, ale jednak inny i dlatego stałam się posiadaczką większej pojemności niż tylko próbka;) Ta inność dla mnie polega chyba na tym, że nie przypomina mi żadnego innego zapachu jedynie sam siebie;)Poza tym w letnich zapachach czuć same kwiatuszki i landrynki, no i są strasznie płaskie, a Burberry Brit rozwija się mimo wszystko.
Butelka przyjemna, podoba mi się bardzo ten sznurkowy napis "Summer" :)
Trwałość taka sobie, ale jak na letni zapach-całkiem ok:) choć wiadomo, trzeba się dopsikiwać.

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: w trakcie odlewki 10 ml

Esencja lata

Po raz pierwszy, Burberry wprowadzil limited-edition na lato w 2007 wersja Classic, Ja natomiast posiadam wersje summer z 2009r-buteleczka jest ciekawsza-ksztalt ten sam lecz od dna butelki ku gorze ciagnie sie rozowo-czerwony kolor:) Wewnatrz butelki-ostry zapach owocow, delikatnych kwiatow w porannym chlodnym lesie idealny na goracy dzien lata.Ja zakupilam ten zapach aby odstraszyc zime:)Odświezajacy. Nuty uwielbiane przeze mnie czerwona porzeczka, mandarynka, piżmo, biały cedr i drzewo sandałowe -bardzo dobrze wspolgrajaca mieszanka natomiast jak na Burberyy przystalo-zapach trwa niestety krotko...ps.to nie jest slodziak(naszczescie)

Używam tego produktu od:2 tygodne
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 50ml

pierwsza depilacja bikini

druga skóra latem

Nie sądziłam na początku, że tak go polubię. Bo jest bardzo delikatny, transparentny, kompletnie nieinwazyjny, niepozorny. Oczywiście spodobał mi się, bo to jest zapach z gatunku tych "sympatycznych", które łatwo dają się lubić. Dla większości ;). Ma w sobie nutę klasyka w świeżym, wodnym, rozmytym wydaniu. Lubię i klasyka (najbardziej jesienią). Zapach owocowo-kwiatowo-wodny jak Oui Lancome, tyle, że ten mocniejszy. Burberry jest dużo bardziej delikatny, subtelny. Idealny jest na lato, bo odświeża, otula subtelną mgiełką, ale nie dusi.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Długo Cię szukałam

Zaczarował mnie. Nuty cytrusowe nie narzucają się, po pewnym czasie dominuje wanilia i białe piżmo otulone mchem. Zapach budzi we mnie wspomnienie lipcowych wieczorów skropionych żarem i wodą.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

Delikatny powiew lata...

Bardzo świeży a zarazem delikatny zapach. Zdecydowanie nadaje się do codziennego użytku. Z burberry nie miałam wcześniej do czynienia, także ciężko mi porównać do innych produktów tej marki. Dla kogoś kto lubi zapachy owocowo-kwiatowe idealny.

Używam tego produktu od:2 miesiące

w sam raz na lato

Zapach kupiłam głównie z myślą o używaniu do pracy - pracuję w miejscu gdzie jest bardzo ciepło (ok. 35 stopni) a powietrze nasycone jest aromatami świeczek, kosmetyków i olejków zapachowych (SPA:)). To jedyne jak do tej pory perfumy, po których użyciu nie podduszam się w pracy. Zapach jest lekki, bardzo przezroczysty i ulotny (niestety, minus za trwałośc - zdecydowanie lepiej dłużej pachną na ubraniu niż na skórze). Ja wyczuwam w nim głównie nuty świeżych owoców - cytryna, grejpfrut, jakieś jabłuszko. Wanilia i piżmo bardzo subtelne, prawie nie wyczuwalne. Nie wyobrażam sobie używac ich zimą, w towarzystwie grubych swetrów, szalików i czapek - to zapach typowo letni, aczkolwiek raczej nie z tych chłodząco-orzeźwiających, a bardziej subtelny i przezroczysty.

Takie mam jeszcze skojarzenie, że wyczuwam w nim jakąś nutę zapachową kojarzącą mi się z dzieciństwem i zapachem kredek świecowych (takich chińskich ze słoniem na pudełku) - ot, takie luźne skojarzenie....:)

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Delikatny w sam raz na lato

Zapach idealny na lato-lekki i zwiewny.Bardzo kobiecy,delikatny.Lubie uzywac tych "perfumek" w gorace letnie dni,a takze przyjmne,cieple,wakacyjne wieczory.Subtelny.Polecam na lato dla zwolenniczek lekkich zapachow.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

w sam raz dla mnie

Jestem pod wrażeniem tego zapachu. Nigdy żaden zapach Burberry minie odpowiadał, a ten wyjątkowo przypadł mi do gustu. Ciekawy, lekki, owocowy, w sam raz na lato. Jestem fanką takich cytruskowo - kwiatowych zapachów. Burberry Summer ma stałe miejsce na mojej półce.

W związku z tym, że jest to edycja limitowana, kupiłam kilka flakonów "na zapas" :)

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Niewiele o nim można rzec

Miałam okazję przeprowadzić sporo testów ponieważ tego zapachu używała moja koleżanka. Trudno mi coś o tym zapachu powiedzieć poza tym, iż jest okrutnie landrynkowy, nie słodki nawet tylko właśnie landrynkowo-syntetyczny. Nie podoba mi się, jest bardzo barbiowaty - wcale nie w stylu Burberry.

Używam tego produktu od:zeszłego lata
Ilość zużytych opakowań:1 pośrednio

odświeżacz powietrzza

Ja jestem zwolenniczką a nawet miłośniczką świeżych zapachów, lubię cytrynki, pomarańczka i grejfruciki :) ale ten zapach jak dla mnie jest wyjątkowo słaby to taki jakby do wody z kranu dodać kilka kropelek cytryny i nic poza tym niestety. Trwałość bardzo słaba.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: próbka

Wątlutki

Początek fajnie owocowy - coś jakby liczi? Niestety dalej zostaje już tylko coś w stylu szamponu lub płynu do kąpieli... Moje perfumy nie tak mają pachnieć :kwasny: W dodatku jest tak słaby, że bardziej się go domyślam niż naprawdę czuję...
Buteleczka ładna

Używam tego produktu od:-