Skin Supplies For Men, Non-Streak Bronzer (Żel brązujący do twarzy)

Skin Supplies For Men, Non-Streak Bronzer (Żel brązujący do twarzy)

Nadaje naturalny kolor opalenizny, nadaje się do każdego rodzaju skóry. Lekki, beztłuszczowy, transparentny żel. Odporny na ścieranie - zmywa się łatwo wodą i mydłem.

Cena: ok. 85zł / 60ml

Jestem na nie.

Kremu uzywalem w zeszle wakacje.Nie lubie sie opalac (mam mase pieprzykow ,wiec nie jest to dla mnie wskazane)wiec korzystam czesto z samoopalaczy lub ,jesli mam czas, chodze na airbrush do kosmetyczki.Krem ten wydal mi sie ciekawa alternatywa dla w/w zabiegu.Niestety jak to zwykle bywa tak i w tym przypadku obietnice producenta okazaly sie bez pokrycia.Pzrede wszystkim,krem wcale nie ejst wodo-i poto-odporny,splywa bez wiekszych problemow w goretsze dni,nawet nie trzeba sie specjalnie spocic.Robia sie przy tym brzydkie i nieestetyczne mazy,jak gdyby sie bylo brudnym.Podobnie jesli chodzi o jego niescieralnosc - wystarczy przejechac palcem po skorze ,nawet po 3-4 godzinach od aplikacji,a latwo zobaczyc ze krem zostaje na palcu.Nie wygladal zbyt dobrze na twarzy ,jesli ktos ma troche niedoskonalosci i rozszerzone pory (wchodzi w nie i je bardzo uwidacznia).Jest bardzo wydajny,ale coz z tego.

Genialny!

Kupiłam go głównie w celu wzmocnienia efektu opalenizny latem lub imitowania jej zimą (mam jasną cerę, na solarium nie chodzę a i na słoncu stosuje wysokie filtry) ale okazał sie byc niezwykle uniwersalny:)

Plusy:
-superwydajny-uzywam od ok 1,5 roku na twarz, dekolt, czasem ramiona i nogi(co prawda okazjonalnie ale mimo wszystko) i dopiero teraz sie skonczył
- idealnie imituje opaleniznę- kolor mozna wzmacniac dokładając warstwy
-jest transparentny więc daje efekt"nagiej" skóry- nawet przy kilku warstwach
- nie zawiera zadnych rozświetlaczy, więc dla osób o tłustej cerze jest świetny

Minusy(przyznaję że naciągane;)):
- dość drogi
- nie rozświetla(niektórym moze to przeszkadzać)

Co prawda grupa docelowa to mężczyźni ale nic nie stoi na przeszkodzie by tekże dziewczyny go uzywały.POLECAM:D

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:jak na razie jedno