Hair Sensation Volume Intense, Volumizing Gel Shampoo (Szampon nadający włosom objętość)

Intensywna kuracja nadająca włosom objętości. Specjalny kompleks Ultra - Body System, to unikalne połączenie czynników nadających konsystencji dużą płynność i lekkość, specjalnie opracowanej by `dodać objętości` włosom spłaszczonym i słabym, by dodać im energii nie obciążając ich, zwiększyć ich objętość.

dodaje objetosci

Lubie zmieniac kosmetyki do wlosow i jak cos mi podpaduje to wracam do niego. Pamietam, ze szampon ten nie byl zbyt komfortowy w uzytkowaniu, platal wlosy, zapach tez taki sobie, ale efekt bylo widac. Wlosy pogrubione latwo sie ukladaly i byly puszyste. Uzywalam z fluidem w spreyu na objetosc i duet ten sprawil sie na 5 ( teraz na 6 )
Znam lepsze np. seria Sebastian, wiec szampon ten nie uzyska ode mnie najwyzszej noty.

Używam tego produktu od: uzywalam w tamtym roku

mam więcej włosów!

żelowy szampon o łagodnym zapachu prawie niewyczuwalnym, delikatnie myje włosy dodając im objetości, troszkę plącze ale mam jasne pasemka więc może to jest przyczyną mimo to nie muszę używać odżywki ułatwiającej rozczesywanie.
Odejmuję jedna gwiazdkę za brak tego zapachu gdyby nie to byłby idealny!
Zdecydowanie polecam, biorąc pod uwagę że w opakowaniu jest 250ml cena aż tak nie przeraża :)