Cztery Pory Roku, Balsam ujędrniający z kompleksem roślinnym

Cztery Pory Roku, Balsam ujędrniający z kompleksem roślinnym

Zawiera naturalny kompleks roślinny z roślin: Centella Asiatica, skrzypu polnego, oczaru wirginijskiego, cytryny, sosny, chmielu, rozmaryny i szałwii.
Posiadają one specjalne właściwości, które chronią tkankę łączną i skórę właściwą przed utratą elastyczności i jędrności.Balsam skutecznie nawilża, ujędrnia, poprawia krążenie i sprężystość skóry.Dzięki niemu staje się ona gładka i aksamitnie miękka.

Jestem zadowolona

Balsam jest lekki, dobrze się wchłania, nie pozostawia lepkiej powłoki na ciele. Ładnie nawilża i wygładza. Czy ujędrnia - tego nie wiem, bo nie oczekiwałam takiego rezultatu, poza tym moja skóra nie potrzebuje jeszcze ujędrnienia. Intensywny, specyficzny zapach mocno ziołowy utrzymuje się tylko podczas aplikacji na skórze.

Używam tego produktu od: 3-4 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 2 op.

Po prostu dobry

Kupuję co jakiś czas balsamy tej firmy i są świetne. Ten ma przyjemny zapch, dobrze nawilża, poręczną tubkę, odżywia skórę i lekko napina. Świetny kosmetyk za tak niską cenę:))

Taki sobie

Kupiłam go ze względu na cenę, ponieważ w supermarkecie nie było mojego ulubionego balsamu. Stosuję go już od 2 tygodni, ale nie jestem nim zachwycona.

Plusy:
- ładnie pachnie, co zdecydowanie poprawia samopoczucie
- dobrze się rozsmarowuje i wchłania
- jest dość wydajny, mimo że konsystencja jest dość rzadka
- nie lepi się
- niska cena

Minusy:
- w ogóle nie nawilża, po zastosowaniu wieczorem skóra rano jest już sucha
- nie zauważyłam, żeby skóra była bardziej ujędrniona
- jakoś ciężko się go otwiera

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

szału nie ma

Balsam dostałam w zestawie z dezodorantem. A jak ja go oceniam? Jak dla mnie ma więcej zalet niż wad, ale i tak go nie kupię, zdecydowanie nie mój typ.

plusy:
- cena
- dosyć ładne opakowanie
- wydajny
- nie podrażnia, nawet po goleniu
- skóra jest nawilżona, miękka w dotyku

minusy:
- zapach - nie, nie, nie - mam uczucie jakbym wysmarowała się nie balsamem, ale fervexem
- długo się wchłania, no, chyba, że jestem jakaś upośledzona i za dużo go nakładam ;)

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

słabiutko..

-słabo nawilża a właściwie wcale
-wolno się wchłania
- jest zdecydowanie zbyt rzadki...

Jedyny plus to ładny zapach ale także i on nie utrzymuję się za długo.

Na każda kieszeń

Ile kosztuje zadbana skóra ?
Możliwe, że tylko 5-7 zł.
Tak! Tyle własnie kosztuje ten balsam i on gwarantuje taka piękna skórę. Używałam go swojego czasu kiedy nie było mnie stać na coś z wyższej półki i byłam z niego bardzo zadowolona.
Opakowanie jest duże i przy regularnym stosowaniu starcza na około 2 tygodnie. Dostępny w każdym Rossmannie.
Dobra, gęsta konsystencja sprawia, że nie trzeba go nie wiadomo ile rzeczy posmarować całe ciało. Jednocześnie balsam jest łatwy do nałożenia, wsmarowania i szybko się wchłania. Nie robi smug i nie klei się. Pozostawia na skórze ,,nawilżoną" warstwę, efekt utrzymuje się długo. Skóra jest napięta, miękka i odżywiona. O to chodzi ;)
Nie podrażnia

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Dobry balsam

Krem jak dla mnie jest po prostu dobry - bez rewelacji (może jestem optymistką, jednak spodziewałam się troszkę lepszych efektów ujędrnienia).
Zaskakujący świeży zapach - przypominał mi troszkę woń polskiej łąki.
Dobrze się rozprowadza, szybko się wchłania - nie pozostawia na skórze dziwnego uczucia "usztywnienia" skóry.
Opakowanie sprzyjające dokładnemu zużyciu produktu.
Cena powalająca - zdobyłam ten krem w szalonej promocji w Rossmanie za 2.99 zł.
Polecam.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Super!

Balsam jest świetny - pięknie pachnie, tak ziołowo-cytrynowo i lekko, przyjemna konsystencja, skóra jest gładka i nawilżona, tylko ujędrnienia nie zauważyłam, choć tez nie spodziewałam się takiego efektu :)
Cena bardzo przekonująca.
Polecam!

Używam tego produktu od: ok 3 miesięcy

bardzo dobry

Jeden z niewielu które mi się spodobały
jego plusy :
-tani
-nawilża i całkiem ujędrnia
-wydajny
- ma śliczny zapach i fajny kolor
- dobrze się wchłania
minusy:
-wg mnie brak

na prawdę jestem z niego zadowolona

kiepski

Nie lubie kosmetykow tej firmy, jakosc jak dla mnie jest niemal zerowa. Ten balsam tez nie byl najlepszy. Zadnego nawilzenia nie odczulam, o ujedrnianiu nie wspomne. Zapach tez taki sobie.

Używam tego produktu od: dawno temu mialam
Ilość zużytych opakowań: 1op

Bardzo dobry

Balsam nieźle nawilża i ujędrnia skórę. Przyjemnie pachnie. Łatwo się rozprowadza. Co prawda nie wchłania się błyskawicznie, ale mało który balsam to robi.
Zdecydowanie godny polecenia :)

Używałam tego produktu: jakiś rok temu

bardzo dobry balsamik

Za taką cenę świetny. Jest dość rzadki, ale dobrze się wchłania. Bardzo podoba mi sie jego nieprzeciętny zapach. Starcza na długo. Uratował moje przesuszone ramiona i łydki, będę do niego wracać, póki nie znajdę czegoś, co bez skrupułów określę mianem KWC :)

Ilość zużytych opakowań: 1/3