True Glow Radiant Shimmering Skin Spray (Połyskujący spray do ciała)

True Glow Radiant Shimmering Skin Spray (Połyskujący spray do ciała)

Otacza Cię aurą światła, twoje ruchy są pełne gracji, a piękno promieniuje z twego wnętrza.
Jesteś taka zmysłowa, tak zniewalająca, że trudno
oderwać od Ciebie wzrok.
Dzięki połyskującemu sprayowi uzyskasz zniewalający efekt: piękny zapach i uwodzicielski blask twojego ciała.

Cena: 23,90zł / 100ml

Fajny na wakacje

Zapach komentowałam w osobnym wątku więc tylko nadmienie, że jest cudny - świeży i tajemniczy.

Co do spray\'u świetnie się sprawdzał na imprezach gdzie odsłaniało się nogi, ramiona, dekolt ( a skóra była muśnięta słońcem).

Drobinki złota nie sprawiają, że ciało świeci się jak latarnia morska, ale mieni się delikatnie. Dlatego jeśli ktoś liczy na porażający blask to nie tędy droga.

Ten spray łączy zapach i podkreślenie opalonej skóry, na bladej wygląda koszmarnie, nie ma tego efektu.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

sama nie wiem

jak na niego patrzylam widzialam pelno drobinek zlota:):) i to mnie skusilo jednak na ciele ich nie widac...:) naszczescie zapach jest calkiem niezly dlatego dostal 3 gwiazki:):)

Używam tego produktu od: tamtych wakacji:PP

Myślałam o czymś połyskującym.

Kupiłam bo liczyłam na spray, po którym na dyskotece będę świecić jak gwiazda. Niestety rozczarowałam się. Ile by człowiek nie psikał, to tych drobinek i tak nie ma :/ Używam tego raczej jako spray do ciała :D

Używam tego produktu od:pół roku

Avon Mark - relacja

znikome drobinki ;/

Zapach fajny, lecz chwilowy, ale cudów się po sprayu do ciała nie spodziewałam :) bardziej liczyłam na te piekne drobinki, które rozświetliłyby mój dekolt..i tu rozczarowanie bo ze świecą ich szukać. Poza tym wydajnośc bardzo mała, ten spray skończył sie w expresowym tempie . Nie polecam tym, które chcą błyszczeć na imprezie ;)Plus za zapach, który nazwałabym tajemniczo-olśniewającym.

<33

Ten zapach jest wspaniały ! ;-)

A co do samej mgiełki :D
- trwała !
- drobinki maleńkie i nienachalne
- opakowanie tandetne
- wydajność TRAGICZNA (dwa tygodnie i po sprawie)

Ale dla tego zapachu jestem w stanie to wszystko znieść ;**

Używam tego produktu od: kilku m-cy nieregularnie
Ilość zużytych opakowań: chyba 4

udany zakup

+piękny zapach,
+drobinki pozostawiają delikatny ślad na ciele,
+wydajny, niedrogi,
+długo utrzymuje się na zapach,
+poręczne opakowanie,
+idealny do odświerzenia w ciągu dnia,

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań:narazie jedno

PACHNĄCY, ALE ZA MAŁO BLASKU!

~~ przede wszystkim ładny zapach, który wytrzymuje dłużej niż część całkiem niezłych perfum.
~~ drobinki są ładne, nienachalne, połyskujące subtelnym złotem, dzięki temu nadają się też na co dzień; z drugiej strony jest to jednak wadą tego sprayu, ponieważ na okazje typu imprezy przydałby się mocniejszy blask;)
~~ wydajny, niedrogi
~~ bardzo trwały, trzeba porządnie się wyszorować aby zszedł ze skóry;)Używam tego produktu od: 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: połowa

Najlepszy spray,jaki miałam :D

Przede wszystkim:bardzo podoba mi się jego zapach.Aż mnie kusi,żeby wypróbować wodę toaletowa True Glow :D Teraz stosuję go zazwyczaj z Moschino I love love,bo wydaje mi się,że te zapachy są podobne :) W każdym razie "nie gryzą się".Jak na spray do ciała jest bardzo trwały.Miałam już różne i często zapach,to była kwestia kilku minut.Ten uwielbiam stosować na włosy.Pięknie pachną wiele godzin,a delikatne drobinki migocą we włosach :D Uwielbiam ten delikatny efekt :)
Myślę,ze kupię ponownie.Bardzo gorąco polecam:)

Używam tego produktu od:ponad miesiąc

Śliczny, ale...

Zaczne od slicznego zapachu. mmmm. cudownie zmienia się na mojej skórze jest świeży, inny. choc na początku czuć chwile alkohol. Jest dość trwały jakies 4-5 godzin.
Jedno zastrzezenie: on w ogole nie połyskuje. próbowałam wstrząsać przed użyciem ale nic z tego. na ostrym sloncu było widać kilka malutkich drobinek. chyba ktoś musiałby lupą je oglądać:]
mimo to jestem zadowolona
jeśli zapach mi się nie znudzi kupie ponownie.

True alcohol

Dziwna to trochę mgiełka. Po popryskaniu ciała przez kilka minut czuje się niezwykle intensywny alkoholowy fetorek. Połysk jest delikatny co zaliczyłabym raczej na plus, mgiełka nadaje się dzięki temu do codziennego użytku. Później czuje się już właściwą woń kosmetyku, która jest raczej przyjemna chociaż nie utrzymuje się zbyt długo. Natomiast złote drobinki dyskretnie mienią się przez cały dzień, zmywają się dopiero podczas kąpieli. Za tą cenę można sprawić sobie coś lepszego.

Ilość zużytych opakowań: pół

połysk znikomy

hmmmmm.....spodziewając się po Avonie wszystkiego popadłam w szczere zdumienie, kiedy zobaczyłam buteleczkę tej mgiełki.

spodziewałam się grud brokatowych, a przez opakowanie prześwitywała drobnozmielona mika.
Całość prezentowała się imponującą, przynajmniej dla zwolenniczek błyskotek:D

Już sobie wyobrażałam opalone ciało ze złotą poświatą, psikam i.....nic.
No pod światło coś tam się niby błyszczy, ale drobinek jest mało i są trochę za duże. Liczyłam na złoty połysk, a efekt jak po tanim balsamie rozświetlającym.:(

Jeśli chodzi o zapach to zaraz po psiknięciu czuć jakby wylać na siebie setkę etanolu:D ale po chwili już czuć tylko true glow, niestety po następnej chwili nie czuć już nic:P ale mgiełka to przecież nie prefumy:)

Jak już tak zjechałam, to dam 3 gwiazdki:D bo zapach mi odpowiada, a zawód na połysku jakoś przeżyję za 14, 90:) i więcej nie polecam wydać na ten produkt:D
wniosek:nie wszystko złoto co się swieci( w opakowaniu);D
Używam tego produktu od:męczę już kilka miesięcy, restza się przyda jako zapach na mole do szafy;)