AA Face cera naczynkowa, Niezbędny krem na dzień

AA Face cera naczynkowa, Niezbędny krem na dzień

Krem zawiera Thalasphery z witaminą K1, które zmniejszają rumień i przekrwienie skóry. Thalasphery z witaminą C, wyciąg z mandarynki, witamina P oraz Ennacomplex uzupełniają działąnie witaminy K1, wzmacniają i uszczelniają naczynia krwionośne oraz zapobiegają ich pękaniu. Dzięki obecności w kremie wyciągu z chińskiej orchidei Bai Qi, kwasu hialuronowego, witaminy A i oleju Avocado, skóra odzyskuje gładkość i miękkość. Preparat zawiera także filtry UV i witaminę E chroniące skórę przed czynnikami przyspieszającymi starzenie się jej. Alantolina i d-panthenol działają kojąco. Krem nie powoduje podrażnienia spojówek.

całkiem miły

Kupiłam, gdyż szukałam jakiegoś delikatnego, nieuczulającego kremu na dzień (więc nie ocenięobietnicy i funkcji podstawowej kremu: "do cery naczynkowej").

Zalety:
1. Krem ma miłą konsystencję,
2.dość długo się wchłania, ale ponieważ nie lubię ani kremów, które się od razu wchłaniają, ani matu absolutnego, to mi to nie przeszkadza.
3. Ładnie (choć intensywnie) pachnie
4. Pozostawia miękką, gładką cerę (nie wiem, skąd ten efekt, ale jest sympatyczny)

Wady:
1. Zawiera filtry? Ale jakie? Ani rodzaj, ani wielkość zawartego w kremie filtru nie jest określona - denerwuje mnie to bardzo:/
2. Intensywny, długotrwały zapach (nawet pod koniec dnia go czuję, co nie jest rzeczą spotykaną - przynajmniej wśród kremów, których ja używam - więc przez pierwsze dni byłam mocno zdezorientowana)
3. Nie jest typowym nawilżaczem - po kilku godzinach skóra na policzkach (normalna), domaga się ponownego nawilżania.

Miło się używało, ale raczej na tym poprzestanę.

ilość zużytych opakowań: kończę 1.

rozczarowanie

Przy pierwszej aplikacji tego kosmetyku byłam zachwycona: śliczny zapach, przyjemna konsystencja, szybko się wchłania... ale wręcz zanika! Skóra na moich bardzo suchych policzkach po kilku minutach spowrotem się ściągnęła i wołała o jeszcze, dlatego szybko mi tego kremu ubywa i już szukam innego! Na kolor mojej skóry kremik ten nie ma żadnego wpływu!

Ee tam

Jak dla mnie krem ponizej przeciętnej. Owszem lekki, ładnie delikatnie pachnie, ale nic specjalnego z twarzą nie robi. Dobroczynnego wpływu na naczynka nie zauwazyłam żadnego, a krem nawet porządnie nie nawilża, twarz się po nim " ściaga" i domaga kolejnej porcji kosmetyku.
Więcej nie kupię.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

OK

Ja na razie nie narzekam. Prawdą jest, że trzeba troszkę odczekać aby się wchłonął, ale później moja buzia przybiera gładkości i nawet się nie świeci jak po zastosowaniu innych kremów. Dodam, że mam cerę tłustą. Kupiłam też ten na noc, ma fajną konsystencję i naprawdę ma się wrażenie że nieźle „działa” na skórę.

ochronny

Kupiłam go głównie ze względu na filtry. Przyjemnie pachnie. Ma lekką, choć dość gęstą, ale nie za tłustą konsystencję. Dobrze się rozprowadza, ale trzeba poczekać chwilę, zanim się wchłonie. Daje uczucie chłodu na twarzy. Zostawia lekką, nietłustą, ale taką jakby woskowatą warstwę ochronną. Twarz po nim bardzo się świeci, choć nie jest tłusta. Ale wystarczy trochę pudru i już. Nie zatyka porów, nawet na mojej tłustej twarzy. Dzięki tej warstwie czuję, jak chroni, co jest dla mnie nowością, bo dotychczas do mojej tłustej cery używałam tylko kremów matujących. Jest to bardzo przyjemne dla mnie uczucie. Przyjemnie się go używa, choć nie zauważyłam efektu zmniejszenia naczynek po wykończeniu całego opakowania. Ale może jego głównym zadaniem jest właśnie chronić delikatną cerę naczynkową i to robi bardzo dobrze, z uwago na filtry i ochronną, choć nieprzeszkadzającą nawet na tłustej cerze warstwę, dlatego daję 4 *.

Na dwoje babka wróżyła

Kremik nie podrażnia mojej wrażliwej cery, ma przyjemny zapach i konsystencję. Minusikiem jest neidostateczne nawilżanie. Choć stosowany z kremem na noc z tej samej serii i maseczką nawilżającą (Iwostin), aplikowaną co drugi dzień, daje dobre efekty.Kremik nie walkuje się przy nakładaniu podkładu.Estetyczne opakowanie.

niezbyt

Kiedy uzywalam tego kremu z cala seria, bylam zadowolona. Ale potem, kiedy zaczelam go stosowac na probe samodzielnie zmienilam zdanie.<BR>Po pierwsze ma chyba najslabsze dzialanie (o ile wogole je ma) z calej serii.<BR>Po drugie sprawia, ze walkuje mi sie na twarzy podklad, nawet Oriflame, ktory nie walkuje sie na niczym!<BR>Po trzecie owszem, jest lekki i szybko sie wchlania. Zostawia twarz sucha i prawie nie nawilza.<BR>Po czwarte jak na krem na dzien za malo chroni. Po dniu w pracy mam podrazniona i wysuszona twarz, czego nie mialam po porzadnych kremach na dzien.<BR>Wlasciwie powinna byc jedna gwiazdka, ale za wchlanianie sie jeszcze jedna - teraz sluzy mi jako maseczka i na szyje.

bdb

Pielęgnuje skórę, nie podrażnia, likwiduje zaczerwienienia. Do tego niska cena. Polecam