Full Volume Shampoo (Szampon dodający objętości)

Full Volume Shampoo (Szampon dodający objętości)

Delikatny szampon do codziennego użycia, dzięki proteinom i aktywnym ekstraktom roślinnym dodaje objętości i pogrubia włosy.

Gdyby nie regularna cena...

Udało mi się kupić ten szampon zupełnie przypadkiem. Za cenę około 120 zł kupiłam dwie butelki tego szamponu w pojemności 400 ml. Miałam więc czego używać. A że mam cieniutkie włosy, w zasadzie nie używam innych kosmetyków niż tych z Volume w nazwie. Trudno im dogodzić, bo są kapryśne, ale staram się je rozpieszczać. Jak więc mogłam odpuścić taką sławę jak Fekkai?

Szampon pachnie bardzo subtelnie. Lubię ten zapach, choć ogólnie to zwykły szamponowy zapach. Jednak długo utrzymuje się na włosach. A ponieważ często chodzę w kucyku, to wieczorem przy rozpuszczaniu włosów jeszcze go czuję.

Pieni się dobrze, przez co jest wydajny. Jedno mycie również wystarcza mi na porządne umycie włosów.

Włosy ładnie się po tym szamponie układają. Nie wzmaga ich przetłuszczania. Nie obciąża. Są świeże i puszyste. Szampon nadaje im objętość - zdecydowanie muszę stwierdzić, że ten szampon zwiększa objętość włosów!!! Daje najlepszy efekt z szamponów zwiększających objętość, jakich ostatnimi czasy używałam.

Szampon również pielęgnuje włosy. Nie tak, żeby je obciążyć, ale rzeczywiście działa. Nie wysusza tak, jak wiele innych szamponów zwiększających objętość.

Mam jeszcze odżywkę z tej serii, ale używam jej nieregularnie, więc akurat jestem pewna, że to w dużej mierze zasługa szamponu.

Używam tego produktu od: co najmniej pół roku
Ilość zużytych opakowań: 2 butelki 400 ml

zdecydowanie kwc!!

ratunek dla moich beznadziejnych i przyklejonych do głowy włosów
stosuję w komplecie z odżywką z tej samej serii

włosy są lekkie, uniesione, nie przetłuszczają się , końcówki się nie rozdwajają (!)
zapach przyjemny roślinny, bez znaczenia własciwie bo go specjalnie nie czuć

bardzo gęsty dlatego super wydajny, butelkę 200 ml można porównać z 3 butelkami rozwodnionego szamponu z drogerii

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:bardzo dużo i będzie jeszcze więcej :)

byłby kwc, gdyby nie cena...

Bardzo wydajny. Faktycznie, daje objętość :) Zapach jest ok. Nie wysusza, nawet kiedy stosowałam go bez odżywki. Jedyny minus to cena - gdyby kosztował np 70 zł, a nie 90, byłby KWC.

Ilość zużytych opakowań: odrobina pierwszego

Manicure z chmurkami

dla mnie porażka

skusił mnie piękny zapach i jakas promocja na ten szampon, poza tym liczyłam że dzięki dodaniu objętości (jak to obiecuje producent) moje włosy będą się mniej przetłuszczały - ależ się pomyliłam!!! Od razu po umyciu czuję że włosy sa inne - nie ma normalniej puszystości, świeżości jak po innych szamponach, włosy są ciężkie i takie jakieś "bez poślizgu" nie wiem jak to określić, takie tępe się robią, od razu wydają sie nieświeże. Na dodatek przetłuszczają mi się po nim włosy tragicznie , ledwo jeden dzień są w stanie wytrzymać, jak umyję rano to wieczorem już ledwo zipią! Na początku podejrzewałam odżywkę, ale spróbowałam samego szamponu z inna odżywką (nie z tej serii) i jest to samo! więcej na pewno nie kupię, wracam potulnie do mojego Matrix Biolage, co mnie podkusiło żeby spróbowac czegoś innego!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:męczę się z 1

SUPER!

Dostałam w prezencie,bo nie używam kosmetyków zwiększających objętość,bo mnie sie i tak robi na włosach puch :(-ale do sedna.

Szampon jest R E W E L A C Y J N Y ! ! !
Moje włosy nie są klapniete,są cudownie uniesione i nie ma uczucia ciężkości,włosy sa lekkie jak piórko,ale wyeliminowany jest efekt puszku.

Stosuje go z róznymi odzywkami-najlepszy efekt daje jednak z odzywką z tej samej serii.

Używam tego produktu od:m-ca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

nie nie nie

Zdecydowanie odradzam szampon i również odżywkę w spreju szkoda kasy - włosy po szamponie są suche w dotyku cierpkie i oczywiście bez odżywki to nie ma mowy żeby nawet grzebień włożyć.Włosy ani trochę nie zyskują objętości ogólnie wielkie zawiedzenie.
Przy zakupie pani w sephorze doradzała mi do włosów farbowanych i pewnie do farbowanych byłby super - kiedykolwiek pomyśle o ponownym zakupie Fekkai to będzie do włosów farbowanych.

Używam tego produktu od:6m-cy

przeciętne

Dla przyszlych, ewentualnych kupujących - szampon dobry, ale bez rewalacji - a skoro bez rewelacji to po co przepłacać;) Mam włosy długie, cienkie, rozjaśniane. Szampon jak dla mnie jest ok, ale chciałabym , żeby powalał mnie na kolana!;) Nie stało się tak. Nie żałuje zakupu, z szamponami eksperymetuje i na tle dziesiątek innych które do tej pory miałam przyjemność stosować i tak klasyfikuje się on na wysokiej pozycji.
Pragnę dodać, że dla uzyskania najlepszego "efektu" musze myć włosy dwukrotnie. Mam radę, najlepiej stosujcie szampony zamiennie:)Ja stosuję tą metodę i słyszę dobre słowo na temat moich włosów;)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 0,5 opakowania

zwykły szampon za dużo zł

Zwiedziona zachwytami gwiazd i nie tylko nad tą marką, skusiłam się na zakup szamponu i jeszcze jednego produktu F.Fekkai. Niestety powalającą z nóg ma on tylko cenę. Mam włosy proste, długie, ale efektu zwiększonej objętości nie zauważyłam po stosowaniu tego szamponu, nie mówiąc już o pogrubianiu włosów. Właściwie niczym nie różni się od szamponu za 10-20 zł.Używam tego produktu od: już nie

lekko obciążający

Jestem fanką produktów Fekkai :) Jednak kupując je serce mi krwawi a zasoby w portfelu kurczą się w mgnieniu oka :( Są za drogie!
Oprócz szamponu mam jeszcze odżywkę i Instant Volume Spray z tej serii. Jako trio działają świetnie. Włosy są pełne życia i blasku. Nie mam jednak problemów z przyklapniętymi włosami (raczej z puszeniem się ich), kupiłam tą serię, bo wydawała mi się idealna na lato. I szczerze mówiąc mam wrażenie, że te kosmetyki mogą obciążać delikatne i cienkie wlosy, bo są bardzo odżywcze. Ta seria zregenerowała moje włosy a mają raczej skłonności do przesuszania się i puszenia niż do przetłuszczania i klapnięcia.
I chyba to jest powód dlaczego Psycho_bunny jest niezadowolona- te produkty są zbyt ciężkie.

Używam tego produktu od:miesiąca

Taki sobie

Skuszona promocją w Sephorze (drugi za 1pln) kupiłam z koleżanką ten szampon, mam cienkie opadające włosy i zawsze używam szamponów dodających włosom objętości, niestety ten mnie zawiódł, opakowanie fajne, zapach nawet przyjemny, szampon nie plącze włosów jest wydajny ale zupełnie nie rozumiem w jaki sposób ma dodawać objętości, mam wrażenie że wręcz je obciąża, polecam go do włosów rozjaśnionych bo nada im na pewno gładkości. Miałam szczęście że kupiłam go w atrakcyjnej cenie, zawiodłabym sie jeszcze bardziej gdybym zapłaciła za niego 98pln!Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań:zmęczone prawie całe opakowanie