r3p Cream

r3p Cream

r3p cream to specjalistyczny preparat zwalczający pierwsze oznaki starzenia i pomagający utrzymać młody wygląd.
Został stworzony, aby odnowić skórę, stymulując produkcję kolagenu i przyspieszając usuwanie martwych warstw naskórka oraz utrzymać właściwe nawilżenie.

Krem jak krem...

Przy okazji zakupów w Sephorze dostałam w prezencie słoiczek 15ml (opakowanie promocyjne). I bardzo dobrze, bo się wcześniej przymierzałąm do zakupu pełnowymiarowego. Krem nie zrobił na mnie specjalnego wrażenia. Na pewno nie jest lepszy niż wiele innych marek selektywnych. Używa się go miło, ale wolałąbym niej miły krem a bardziej skuteczny.

Używam tego produktu od: w zeszłym miesiącu
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 15ml

dziwne

Uwielbiam produkty dr. brandt\'a ale powiem szczerzę że ten mnie rozczarował.
Wiem że jestem wymagająca ale taka firma nie powinna wypuszczać bubli na rynek.Po za tym że fajnie się wchłania nic więcej nie robi.
Kremik dostałam od męża , wie jak cenie sobie dobre produkty a tu d... . Szkoda.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 50 ml

o co chodzi;)

Naprawdę nie wiem o co chodzi z tymi drogimi kremami Dr Brandt-a, ale na mnie one po prostu nie robią wrażenia, oprócz dużej ceny.

Krem nie jeste zły: gęsty, idealnie się wchłania, pachnący miodem, coś tam próbuje wyrównać i poprawić.

Jest dobry, ale kilka polskich produktów działa podobnie, jeśli nie lepiej.

I tak jest lepszy od roll-ona, który pogarsza stan skóry pod oczkami.

Krem kupiłam w zestawie ( razem z tragicznym suchym żółtym kremem pod oczy), bardzo dawno temu, bo był w promocji, to było chyba w lipcu.

Niebiańsko wydajny, używany u mnie tylko na czoło i wokół ust (reszta skóry dostaje tylko krem/olejek nawilżający) służy miesiącami, ale chyba już go nie kupię. Nie wyobrażam sobie go w cenie regularnej:(

Używam tego produktu od: 3 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 mniejsze w zestawie

Świąteczny makijaż

e tam.

Kupilam ten krem razem z kremem pod oczy i o ile w tym drugim sie zakochalam (dolaczyl do mojej swietej trojcy podocznej :D), to krem do twarzy mnie rozczarowal.
Jezeli place ponad 500zl czy wiecej za krem, to domagam sie luksusu - la prairie czy seria z orchidea Guerlain mi to zapewnia. Niech krem (oprocz tego, ze dziala!) jeszcze dostarcza mi doznan organoleptycznych (ma miec piekny zapach) i estetycznych (ma mieć ladny sloiczek).
A r3p wyglada, przepraszam, ale tandetnie - ta plastikowa zakretka! Ma meczacy ziolowo-lekarski zapach i maselkowata zolta konsystencje, ktora momentalnie wtapia sie w moja mieszana w kierunku suchej skore. Wtapia sie i tyle. Nie ma momentalnego uczucia nawilzenia czy odzywienia, a po nocy z tym kremem (uzywalam go tylko na noc), nie wygladam jakos tak powalajaco jak chociazby po nocnej maseczce Sampar. Mam ponad 30 lat i wymagam od nocnego kremu, zeby trzymal w ryzach moja bezmarszczkowa cere i dbal o jej napiecie i wygladzenie. A ten krem sprawuje sie gorzej niz bialo-szare kremiki z serii dla 30+ AA.
Nie polecam, szkoda pieniedzy.
Aha, przynajmniej nie podrażnia, nie zapycha i nie wysusza.

Używam tego produktu od: w tym roku
Ilość zużytych opakowań: wykonczylo mnie jedno opakowanie (poszlo na szyje)

bardzo dobry

Właśnie skonczyłam słoiczek 50 ml tego kremu i jestem zachwycona. Jest to jeden z najbardziej odpowiadających mi kremów na noc, jakie używałam. Mam 30 lat, pierwsze bardzo delikatne na razie zmarszczki mimiczne, skórę mieszaną ze skłonnością do drobnych tzw. niedoskonałości ale i do przesuszenia/odwodnienia (co jest dla mnie priorytetem pielęgnacyjnym). Dla mojej skóry krem jest super. Świetnie nawilża, wygładza skórę - i jeśli chodzi o moje drobniutkie wypryski, i o mimiczne linie. Skóra jest w doskonałej kondycji, jędrna i nawilżona. Krem ma
nietypową konsystencję, jakby lekko zawiesistą, ale mi odpowiada, dobrze się wchłania i jest wydajny. Chętnie otworzę kolejny słoiczek, minusem jest jednak b. wysoka cena - ponad 500 zł (Sephora).

Używam tego produktu od: 2 m-cy

średni

Dostałam próbkę jego w Sephorze. Stosowalam go przez 3 tygodnie i nic a nic nie zauważyłam. Może po długim stosowaniu działa na skóre?Fakt że krem się ładnie rozsmarowywuje szybko wchlania, ma fajna konsystencje. Troche przeszkadzał mi zapach, który po kilku sekundach sie ulatniał. Za taką cenę są dużo lepsze kremy.

Używam tego produktu od:3 tyg
Ilość zużytych opakowań: