Sun Bronzer, Mus

Sun Bronzer, Mus

Delikatna, puszysta pianka brązująca do twarzy. Dzięki zawartości złotych drobinek ożywia karnację niczym promienie słońca. Wyrównuje koloryt skóry. Niweluje wszelkie niedoskonałości. Nadaje twarzy świeży, opalony wygląd. Perfekcyjnie matuje. Nie zatyka porów. Nie pozostawia smug.Niezwykle wydajny. Dostępny w 4 odcieniach.

Cena: 17,20zł / 11g

rewelacja

Mus jest rewelacyjny, znakomicie sie go naklada na twarz. Doskonale wygladza skore, nadajac jej aksamitny brazowawy odcien. Za jego pomoca mozna wyczarowac efekt musnietej sloncem skory, nakladajac go na skronie, kosci policzkowe i brode. Kosmetyk na malenkie zlote drobinki, ktore widac przy mocniejszym swietle i w sloncu, dlatego tworzy satynowy efekt, szczegolnie na policzkach :) moze byc uzywany zamiast rozu do policzkow. Musze tez dodac, ze jest znakomicie trwaly. Nawet gdzy przytulam sie do mojego Kochania to pozostaje na swoim miejscu, czego nie moge powiedziec o pudrach brazujacych.
Dodatkowym plusem jest wydajnosc, bo wystarcza na bardzo dlugo.
Minusow nie znalazlam, poza tym ze lepiej nie uzywac go na drobne krostki bo dodatkowo je podkresli i uwydatni.

Używam tego produktu od: 5 miesiecy

Prawie ideał

Kupiłam ten produkt zwabiona reklamą :) Nie zawiódł moich oczekiwac ,posiadam odcien nr3 i doskonale przyciemnia karnacje nie tworzac jednoczesnie maski,łatwo sie rozprowadza i jest dosyc wydajny. Jedynym mankamentem jest to żeby uzyskac zadowalający efekt trzeba go stosować na niewielka ilosć podkładu lub bazy pod podkład bo w innym razie na twarzy powstaną smugi.

Ilość zużytych opakowań:

trochę mnie rozczarował

Oczywiście głownym powodem jego zakupu była reklama w gazecie, gdzie prezentowała się pięknie przybrązowiona i świetlista cera. W końcu udało mi się zdobyć ten mus w małym sklepiku kosmetycznym.
Wybrałam odcień 3 - ciemny brąz.
Mus ma świetną konsystencję, pięknie się rozprowadza na skórze, nie brudzi.
Niestety efekt brązujący jest dość słaby, złote drobinki są nieduże i słabo widoczne. Z wydajnością też tak sobie, bo gdybym chciała posmarować nim całą twarz i z dobrym efektem, to opakowanie starczyłoby mi pewnie na max. 5 aplikacji.
Podsumowując: pomysł fajny, ale wymaga dopracowania :)

Używam tego produktu od:

MAKIJAŻ Z BELL HYPOALLERGENIC

Średni

skusiłam sie zachecona reklama w gazecie,
Mus ma lekką konsystencje, wcale nie kryje niedoskonałości, lekko matuje nie jest zbyt trwały. Ale od razu po zastosowaniu twarz jest bardziej promienna... w sumie spodziewałam sie czegos wiecej...

Używam tego produktu od:kilku dni