Golarka dla kobiet z system trzech ostrzy Isana Pflege, Vabene I

Golarka dla kobiet z system trzech ostrzy Isana Pflege, Vabene I

Ruchoma głowica i ergonomiczna, nieślizgająca się rączka umożliwiają wyjątkowo delikatne, dokładne golenie. Doskonały system zapewniający lepszy poślizg maszynki po skórze w celu delikatnego golenia. Delikatne listki napinają skórę w celu wyjątkowo dokładnego golenia. Trzy współpracujące ze sobą ostrza tną włoski warstwowo.

Skład: Pasek nawilżający: Polystyrene, PEG-100, PEG-7M, CI 77891, CI 74260, CI 74160.

Cena: 15zł / 1 maszynka + 2 ostrza zapasowe

• Pasek nawilżający: Polystyrene,
  • PEG 100,
  • PEG-7 M,
  • CI 77891,
  • CI74260

A dla mnie jest OK

Mam taką golarkę, tylko w kolorze fioletowym.
Jak dla mnie maszynka jest OK, ale do rzeczy:

PLUSY:
+ dobrze goli, usuwa wszystkie włoski,
+ wymienne ostrze,
+ fajne etui, które można przykleić do glazury - maszynka nie wala się pod prysznicem, tylko ma swoje miejsce, w dodatku można tam schować ostrze,
+ nie zacina skóry, co dla mnie jest mega ważne, bo często zdarzało mi się zaciąć koło kostki,
+ ładny wygląd,
+ tania i łatwo dostępna,

Co do MINUSÓW, to:
- etui stosunkowo szybko się odkleja i trzeba wspomóc się taśmą samoprzylepną,
- nie jest zbyt trwała - mi już w 2 sztukach psuje się mechanizm zmiany ostrza, przez co ostrze się nie trzyma - wypada, i już wtedy muszę kupić nową, ale biorąc pod uwagę cenę i to, że w zestawie są dodatkowo 2 ostrza, to nie jest tragicznie.

Ilość zużytych opakowań: ok. 5 zestawów maszynka + 2 ostrza

nie polecam

Golarkę tę zakupiłam bo była w promocji (niecałe 10zł) a ja byłam ciekawa czy jest wygodniejsza w użyciu od jednorazówek których zawsze używałam.
Moje pierwsze wrażenie z użytkowania była takie, że produkt usuwa włoski niedokładnie - żeby zgolić wszystkie włoski musiałam mocno przyciskać ostrze do skóry ale i tak nie dawało to efektu zupełnie gładkiej skóry.
Zużyłam ostrza dołączone do zestawu (bodajże 2) oraz chyba jedno z dokupionego zestawu. Przy używaniu drugiego ostrza jakaś część się ułamała, tak że teraz odchyla się ono \"do oporu\" i trzyma się luźno i nie da się używać golarki (na siłę daje radę, ale jest to niewygodne).
Przebolałam jeszcze jakiś czas z tą golarką po czym wróciłam do jednorazówek.

Plusy:
+ cena - i tak wysoka ale dobrze że nie straciłam na to więcej kasy

Minusy:
- nie goli dokładnie
- łatwo ulega złamaniu element mocujący ostrze

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie (ostrza dołączone do golarki) plus jedno ostrze z dokupionego zapasu

Badziewie!!!

Jeden z moich największych błędów!!!

Uwielbiam markę własną Rossmana ale to jest jeden wielki nie wypał!!! Kupiłam nową golarkę + komplet 4 ostrzy dodatkową na zapas. Już podczas pierwszego użycia dostrzegłam że maszynka nie łapie wszystkich włosków...Oddałam ją mężowi i niestety on potwierdził również że maszynka zostawia nie wygolone włoski co daję w efekcie niezbyt urokliwy widok.

NIE POLECAM ZAKUPU!!!

Używam tego produktu od:miesiąca

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Za taką cenę - nie warto

Golarka niczym nie różni się od zwykłych jednorazówek za 2zł. Ostrza szybko się stępiły. Nawet po wymianie, golarka podrażniała mi skórę, co nie zdarzało mi się wcześniej przy jednorazówkach.
Za to muszę przyznać, że nie zdarzyło mi się nią zaciąć, rączka jest bardzo wygodna, a ruchome ostrze ułatwia golenie.

Pomimo to, za taką cenę można kupić coś dużo lepszego.

Używam tego produktu od: ok. 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 (2 ostrza)

badziewie jakich mało

Pieniądze wyrzucone w błoto.
Już przy pierwszym użyciu ostrza były tępe, nie goliły dobrze i musiałam kilkakrotnie przesuwać ostrzem po skórze, przez miałam brzydkie podrażnienie. Jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby nowa golarka nie goliła! Na domiar złego ciągle wypadało ostrze. Pomyślałam, że może ostrze jest wybrakowane i chciałam zmienić na nowe. Podczas zamiany urwał się taki "przesuwak" na rączce, a potem uchwyt na ostrza w efekcie czego nowa golarka wylądowała w koszu.

Używam tego produktu od:użyłam dwa razy

nic ciekawego

Golarka od nowości była tępa, słabo goliła... Połasiłam się na niską cenę i tylko żałowałam tych 14 czy 15 złotych. Zwykłe jednorazówki są wydajniejsze.... zdecydowanie nie polecam tego produktu.

Używam tego produktu od:nie wiem

Łamie się

Skuszona ceną kupiłam golarkę, ale po kilku użyciach złamały się zaczepki trzymające nożyk. Dałam Isanie drugą szansę,ale z kolejnym produktem było to samo.

Używam tego produktu od:już nie używam

nietrwała

Miałam dwie, obie się rozwaliły. Słaby plastik czy co..?
Co do jakości golenia to ok, nie podrażnia zbytnio. Ładny wygląd i kolor. No zwykła rozwalająca się maszynka;)

Używam tego produktu od: rok

niezła

Uzywam tej golarki od kilku lat, jeszcze mam starą zieloną wersę ))) Przed tem używałam jednorazówek Gilette, potem kilka lat Venus, aż spróbowałam Isany. No cuż w goleniu zbytnio różnicy nie zauważyłam, więc polubiłam ją za to że są tanie wymienne ostrza. Kilka lat byłam zadowolona i nawet nie myślałam o zmianie. Ale po zakupie osatnich może 3h kompletów wymienników, zauważyłam, że bardzo szybko zaczeły się tępić i jakoś tak rzeczywiście słabo golą. Czyżby jakość podkulała u Isany?! Więc to mnie pokusiło na szukanie zamiany, tym bardziej,że już sama pora wymienić całosć, a nie tylko wkład )))) Nie zarzekam się, że nie kupię ponownie, kto wie, może pobłądze, nic dobrego nie znajdę i znowu wrucę do niej. Bo już jedna próba kupienia niby dobrych jednorazówek pocierpiała fiasko - wogóle nie da się nimi golic, tylko szarpią ((

Używam tego produktu od: może z 4-5 lat
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Gdy nie ma innego wyjścia

Rączka jest dobrze wyprofilowana, wygodnie się ją trzyma. Co do ostrzy byłam średnio zadowolona. Często zdarzało się,że się zacinałam na nogach, mimo że używałam maszynki ostrożnie.
Efekt golenia: niektóre włoski pozostawały na skórze pomimo kilku pociągnięć, ale ogólnie skóra pozostaje gładka.
Czemu zrezygnowałam z użytkowania?Gdyż maszynka rozleciała mi się w dłoniach.
Kupiłam ją ze względów czysto finansowych, cena jest bardzo przystępna. Jakościowo ,w tych granicach cenowych, nie jest zła.

Używam tego produktu od:przez 6 miesięcy

a mi podpasowala

Mialam ta maszynke, ale w wersji rozowej. ALe ogolnie to ta sama maszynka. Czytam wlasnie, ze pisszecie ze kiepsko golila. U mnie bylo ok, ale uprzedzam lojalnie ze mam miekkie i delikatne wloski. ;)

Ladny design wygodna raczka. Ogolnie jestem na tak i planuje powtorzyc zakup.

Używam tego produktu od: przez 1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: jedno i beda nastepne

rozczarowanie

wygląda ładnie. uchwyt fajny. wygląda solidnie. cena zachecająca. wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, że ona nie goli! ostrza są zupełnie nieostre. żeby ogolić nogi męczyłam się chyba z godzinę. i do tego nie były idealnie gładkie. jestem zupełnie rozczarowana i absolutnie pewna, że więcej nie skorzystam z tej maszynki