Remington, Prostownica do włosów S2002 2x Protection Slim Plate Straightener

Remington, Prostownica do włosów S2002 2x Protection Slim Plate Straightener

Prostownica S2002 wyposażona jest w wąskie płytki podgrzewane do wysokiej temperatury. Płytki pokryte powłoką teflonową i ceramiczną. Różne ustawienia temperatury. Zabezpieczenie przed wysoką temperaturą. Dzięki zastosowaniu ceramicznych pokrytych teflonem płytek włosy są miękkie, lśniące i pozostaje zachowana naturalna wilgoć włosów. Urządzenie bardzo szybko sie nagrzewa.

* Kontrolka włączenia / wyłączenia,
* Termoodporne etui z osobnym miejscem na przewód,
* Wieszak,

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Ciąga za włosy :(

Generalnie jest ok, regulacja temperatury, jak coś loki też da się zrobić, chociaż mogłaby być cieńsza no i 2x protection! :)

No ale co z tego, że podwójna ochrona skoro niszczy włosy ciągając za nie...

Ilość zużytych opakowań: ...

Przyzwoita :)

Prostownicę tę zakupiłam w 2009 r, a w 2011 niestety została mi ukradziona w pokoju hotelowym :/ Jako, iż była ona sprawdzona już przeze mnie i nie mogłam na nią narzekać, zakupiłam ponownie. Była wtedy przeceniona i zapłaciłam za nią mniej niż 100zł z kosztami przesyłki, ale nie pamiętam dokładnie ile :)

+ Bardzo szybko się nagrzewa, dzięki czemu rano nie tracę czasu, gdy się spieszę

+- Długi kabel. Sprawdza się, gdy odległość lustra od kontaktu jest duża, ale na co dzień jest to dosyć uciążliwe, gdyż kabel wiruje po mojej łazience, a po wystygnięciu, trzeba żmudnie nawijać go na prostownicę.

+Nie brudzi się, a z niewielkim kurzem, czy pozostałościami po kosmetykach na płytkach (które i tak rzadko występują!), radzi sobie doskonale - wystarczy przetarcie miękką ściereczką

+Powłoka nie ściera się. Zanim skradziono mi pierwszą prostownicę, używałam ją prawie codziennie od 2 lat.

+Atut - mini stojaczek

+Daje efekt naturalnie prostych włosów. Dla niektórych może być to minus, ale ja nie lubię prostych, jak druty strąków.

+Cena. Ja kupiłam ją, jak już wspomniałam za mniej niż 100 zł

+Jakość. Prostuję nią grzywkę niemal codziennie i prostownica nie psuje się.

+Etui przydatne w podróży.

-+Wcześniej wspomniany kabel

-Regulacja temperatury - nie ma ekranika, a mam wrażenie, ze pokrętło wcale nie optymalizuje temperatury. Nawet jeśli ona jest mocno skręcona, grzeje niemiłosiernie.

Nie mam doświadczenia z produktami elektrycznymi do stylizacji włosów, nie mniej jednak żadne kosmetyki ochronne i jakiekolwiek płytki z jonami i innymi specyfikami, nie uchronią włosów przed zniszczeniem! Śmieszą mnie recenzje typu "prostownica zniszczyła mi włosy! mam rozdwojone końcówki"!!! Jest to normalny efekt przy użyciu tego typu urządzeń i podkręcania temperatury na full. Zgodzę się, że niektóre prostownice szarpią włosy (jednorazowo używałam u koleżanek), ale jak pisałam wyżej - niektórzy mają wybujałe oczekiwania.

Dodam jeszcze, że moje włosy są nieokiełznane, falowane i efekt prostej czupryny nie utrzymuje się długo. W połączeniu z wilogocią ratuje mnie już tylko upięcie. I teraz zadaję sobie pytanie - czy prostownica ma uchronić moje włosy przed skrętem w trakcie wilgotności??? O ironio..

Osobiście śmiało mogę polecić ten produkt! :)

Ilość zużytych opakowań: 2 (pierwsze skradziono)

Najlepsza jaką miałam!

Najlepsza!

Mam ją od prawie 2 lat. Dałam 129 zł. W sumie to się cieszę, że przed jej zakupem nie czytałam tych wypowiedzi, tutaj na forum, bo bym nie kupiła i baaaardzooo żałowała!
Po prostu nie wierzę w to, co czytam. Faktem jest, że każdy włos inaczej reaguje, ale bez przesady!

Może zacznę od moich włosów. Mam bardzo grube włosy, długie (prawie do pasa) i bardzo kręcone (dosłownie skręt murzyński) i po wyprostowaniu właśnie tą prostownicą mam idealnie proste włosy, tak samo jakbym wyprostowała w salonie fryzjerskim! Ostatnio poszłam do fryzjerki w moich prostych włosach na jakieś odżywianie i po umyciu włosów, fryzjerka nie mogła uwierzyć w to, co widziała. Stwierdziła, iż nigdy by nie przypuszczała, że mam tak kręcone naturalnie włosy (takie afro dosłownie).

Wracając do prostownicy - prostowanie trwa jakieś 25-30 minut (moja mama ma już wprawę). Włosy mam idealnie proste. Ja prostuję tylko 2 razy w tygodniu po myciu. Włosy mam proste od mycia do mycia. Nawet, jak jest duża wilgoć i tak mam proste włosy. Prostuję włosy bez przerwy od kilku lat, 2 razy w tygodniu i nadal mam niezniszczone, grube, ładne włosy.

Czytałam tutaj o płytkach, że się ścierają, że coś tam… Mam ją, jak pisałam od prawie 2 lat. Moje płytkie są, jak nowe. Nic mi się nie ściera i dodatkowo plus, że po każdym prostowaniu nie muszę czyścić płytek, jak w przypadku prostownicy Philipsa, którą miałam wcześniej, tam faktycznie po każdym prostowaniu musiałam czyścić płytki i po niecałym roku zwyczajnie starł się teflon. Natomiast w tej nie mam w ogóle takich problemów i nigdy nie czyściłam płytek, nadal są jak nowe.

Jeśli chodzi o utrwalenie fryzury, nie używam żadnego lakieru do włosów. Moja fryzjerka mi powiedziała, żebym nie wierzyła w bajki i obietnice producentów, że prostownica jest super bez kosmetyku, że nadaje blask włosom i nowa technologia nie niszczy włosa itd. Kosmetyk, który chroni włosy przed temperaturą musi być przy użyciu każdej prostownicy, nieważne jaka by ona nie była. Dlatego też i ja stosuję każdorazowo profesjonalny kosmetyk do włosów, który je chroni przed wysoką temperaturą, a przy okazji zabezpieczy przed wilgocią, bo z pogodą u nas to wiadomo jak jest. I teraz kochane, co to jest jedwab itp.? Jedwab - kompozycja naturalnego jedwabiu, witamin i wyciągów roślinnych, wspaniale nawilża, nadaje połysk i bardzo zdrowy wygląd! Czy to ma chronić nasze włosy przed temperaturą? No nie dajmy się zwariować! Trzeba zainwestować w profesjonalny do tego celu kosmetyk i w połączeniu z tą prostownicą efekt również będzie profesjonalny! Ja używam cementu termicznego – odbudowujące mleczko termiczne do włosów i szczerze powiem, że jest genialny! Dlatego efekt mam, jaki mam!

Oczywiście, jak wszędzie i z każdą rzeczą jest również minus dla tej prostownicy! Czasem urywa parę włosów, ale z tego co się naczytałam na wielu forach, to ponoć nie ma takiej, która ci włosa z głowy nie wyrwie. Gdyby nie to byłaby rewelacyjna!

Choć muszę się przyznać, że ostatnio chciałam „zdradzić moją starą prostownicę” z nową! Naczytałam się o nowych technologiach, że ceramiczne prostownice przechodzą już do lamusa, a najlepsze są tytanowe, szklane albo turmalinowe. No więc głupia zakupiłam w promocji za ponad 300 zł profesjonalną prostownicę do włosów z tytanowo-turmalinowymi płytkami. Przeżyłam wielkie rozczarowanie i na tym się skończyło. Rwała włosy niesamowicie, efekt prostowania nawet przy 220 stopniach był prawie żaden. Miałam efekt wielkiej „szopy” na głowie. Dlatego wiernie wróciłam do starego remingtona S-2002!

Remington

średnia

Prostuję nią włosy od kilku miesięcy, codziennie. Mam włosy lekko falowane, ale sama prostownica i tak prostuje je na mniej więcej pół godziny. Korzystając z niej wraz z lakierem nie skręcają się przy wilgotnym powietrzu, albo niewielkiej mżawce.

Plusy:
-cena, kupiłam ją za 90 zł :)
-bardzo ładnie wygląda
-ma długi kabel
-nie jest ciężka
-nie szarpie
-szybko się nagrzewa
-nie niszczy aż tak bardzo włosów

Minusy:
-skrzypi
-żeby prostowanie się trzymało trzeba użyć duużo lakieru (przynajmniej u mnie)
-mimo że moje naturalne włosy są sianowate i bez połysku to po prostowaniu są bardzo błyszczące :)

ogólnie nie jest zła, ale raczej nie kupię jej następnym razem.

Używam tego produktu od: roku, ale od kilku miesięcy codziennie

KLAPA!!!

moja pierwsza "poważna" prostownica - zapłaciłam za nią około 200złoty(dawno temu...) nie ukrywam...liczyłam na coś conajmniej dobre i tu moje rozczarowanie było ogromne! targa włosy,płytki szybko ulegają zniszczeniu...żadne odżywki nie pomagały,włosy zniszczone,przesuszone,wypadające... i gdybym mogła chciałabym tu wstawić zdjęcie moich włosów przed i po(ale nie mogę więc opisze)
przed miałam piękne,zdrowe,zadbane,lśniące loki, po miałam słabe,zniszczone,wypadające fale.Musiałam ściąć czupryne na krótko i pozwolić im znów odrosnąć... :(
najgorsza klapa jaką miałam okazje wypróbować!!!!
NIE POLECAM!!!Używam tego produktu od:2,5 lat temu około
Ilość zużytych opakowań:jedna w zakamarku szafki

Całkiem, całkiem ale nie ideał

Moja stara kochana prostownica:P mam ja już od 3 lat i sprawdzała sie naprawde świetnie, włosy zawsze miałam proste aż do następnego mycia:)za co ją cenie,

wiele osób którym ją pożyczałam też było zachwyconych mimo iż miały droższe modele które nie dawały tak dobrych efektów, głównie marki philips(blee nie cierpie, mi po jednym wyprostowaniu zaczeły sie kruszyć końcówki;/)

Najwieksza jej wada jest niestety teflon który po jakimś czasie schodzi, mi sie to przytrafiło po 3 latach na jednej z płytek i już sie jej boje uzywać, teraz szukam czegoś lepszego ale jak na razie rezygnuje całkiem z prostowania, zobaczymy jak długo wytrzymam:D

Używam tego produktu od:jakiś 3 lat
Ilość zużytych opakowań:1?:)

Super ale dla prostych włosów

Mam mocno kręcone włosy i niestety ta prostownica nie radzi sobie z ich wyprostowaniem ://

Włosy po "wyprotowaniu" nie są idealnie proste, wręcz robi się z nich siano, nawet po nałożeniu na włosy jedwabiu przed prostowaniem. Na pewno nie jest fajna jak trzeba na szybko wyprostować bardziej skomplikowane włoski ;)

Co do trwałości prostownicy to jest bardzo dobra, teflon nie schodzi, ale bardzo się rysuje.

Ale muszę przyznać, że proste włosy prostuje super :) przynajmniej moje koleżanki mają z niej pożytek, a ja żeby mieć proste i lśniące włosy muszę niestety korzystać z pomocy fryzjera :]

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: hehe

efekt żelazka gwarantowany

kupiłam tą prostownicę w promocji za ok.70zł.szybciutko się nagrzewa,wygodna w użyciu,szybko się prostuje.dodam że prostuję włosy na najniższej temperaturze i efekt jest baaardzo zadowalający:)po żadnej prostownicy nie miałam takich prostych włosów:) normalnie druciki i to na baaardzo dłuuugooo:)

Używam tego produktu od:miesiaca

Nie polecam

Prostownicę kupiłam ok 1,5 roku temu. Nie używałam jej wtedy często, od czasu do czasu, dopiero codziennie używam jej od ok 2,5 miesięcy. Zaczęła mi schodzić powłoka z prostownicy :/ nie wiem to chyba ten teflon :/. Prostownica wg mnie dobrze prostuje, ma zmianę temp (która mi się nie przydała, bo i tak zawsze prostuje na max), jednak pali dosyć włosy. Koleżanka ma tą samą prostownicę i jej też schodzi ten teflon, także nie polecam ;)

Używam tego produktu od: Roku, ale intensywnie od 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:

polecam

kupilam ją dokladnie rok temu.i nie żaluje zakupu.za taka cene nie wiem czy znalazlabym cos lepszego.
ładnie i szybko prostuje wlosy
mam bardzo falujace,geste sianowate wlosy a ona dobrze sobie z nimi radzi;) wlosy sa sypkie lsniace miekkie i proste.
efekt utrzymuje sie dlugo nawet na imprezie nie mam sie czego bac.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

NIE!!!!!

dziewczyny kupilam ja sobie rok temu razem z moja siostra czyli mamy je dwie i z obu zszedl po miesiacu teflon i pali wlosy strasznie!!!! juz nie wspomne o tym jak kiepsko prostuje-efekt krotkotrwaly, pierwsza lepsza wilgoc i po prostych wlosach. PS.po pol roku zaczyna skrzypiec
SZCZERZE ODRADZAM

Używam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań:jedno i nigdy wiecej!

cudo :)

najwspanialsza prostownica jaką zdarzyło mi się używać:) włosy mam z natury proste, jednak czasem lubią sobie pofiglować i wykrzywiają się w przeróżne strony. jednak to cudowne urządzonko pozwala mi uzyskać prościutkie włosy na cały dzień!
bałam się, że prostownica może wyniszczyć mi włosy, jednak przy regularnym używaniu odżywek nie zauważyłam jakiegoś szczególnego obniżenia kondycji włosów. a prezentują się o wiele lepiej - nie tylko proste, ale również gładkie i lśniące :D
do innych plusów na pewną należą: szybkie nagrzewanie się, regulowanie temperatury oraz wąski, a przez to poręczny kształt prostownicy. zdecydowanie mój ideał, nigdy się od niej nie odwrócę^^
Używam tego produktu od: dawna i nie żałuję
Ilość zużytych opakowań: