Unicolor, Paloma, Baza pod makijaż

Unicolor, Paloma, Baza pod makijaż

Lekka i delikatna emulsja ułatwiająca rozprowadzanie fluidu oraz przedłużająca jego trwałość. Sprawia, że makijaż nawet po wielu godzinach wygląda świeżo. Zmniejsza nierówności skóry oraz optycznie wygładza drobne zmarszczki. Doskonale matuje cerę. Błyskawicznie sprawia,że skóra staje się gładka, miękka i aksamitna w dotyku. Gwarantuje długotrwały efekt gładkiej, nieskazitelnej cery.

Skład: Cyclomethicone, Dimethicone, Crosspolymer, Cyclopentasiloxane.

Cena: ok. 16zł / 15ml

Idealna

Dla mnie odkrycie! Nigdy nie używałam żadnej bazy pod makijaż, może stąd taka entuzjastyczna ocena. Po nałożeniu bazy (nakłada się i rozprowadza lekko) buźka gładka, podkład na niej daje sie równomiernie rozłożyć, reszta makijażu buźki przy tym to pestka. Tak, "tapetka" trzyma dłużej, potwierdzam. Co prawda nie zauwazyłam , żeby mi zmarszczki optycznie wygładziło, ale co tam... Przy tej cenie (kupiłam za 5,99 zł w promocji) i wydajności...
Moja baza...

Ilość zużytych opakowań: Pierwsze

więcej nie kupię

zacznę od minusów bo ich jest więcej
-zbyt szybko wysycha
-nieprzyjemny zapach
-zero utrwalenia
-na mojej wrażliwej cerze po kilkudniowym stosowaniu pryszcze
plusy
-cena
-efekt aksamitnej skóry
-wydajność

Używam tego produktu od:3 tyg
Ilość zużytych opakowań1

BDB.

To moja pierwsza baza, skusiła mnie cena- 9,90 zł. Stosuję ją na większe wyjścia na całą twarz oraz codziennie pod oczy jako bazę pod korektor. Przede wszystkim wszelkie podkłady i korektory świetnie sie na niej rozprowadzają- skóa jest miękka w dotyku, baza daje taki "poślizg". Fantastycznie wygładza i nieco przedłuża trwałośc makijażu- ale bez rewelecji- choć czego można się spodziewać za tak atrakcyjną cene? Zauważyłam że ma całkiem niezły skład- krótki acz treściwy :).
Dodam że mała tubka jest b. wydajna.
Gwiazdka minus ponieważ po dłuższym stosowaniu- wysusza. Ale ma w składzie silikony, więc nic dziwnego.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

depilacja zalety

kiepski

baza ładnie rozprowadza się na skórze ale trzeba to zrobić szybko bo szybko wysycha. skóra po niej jest delikatna, jakby aksamitna. cena jest bardzo przystępna. łatwo po niej nakłada się podkład. na tym kończą się zalety, bo nie widzę żadnego efektu utrwalenia.

Ilość zużytych opakowań: jedno na wykończeniu

nie dla mojej cery

Jest to moja pierwsza baza w życiu. Tak więc nie mam pojęcia jakiego cudu można po takim kosmetyku oczekiwać.
Zapach mi jej nie przeszkadza, po nałożeniu bazy rzeczywiście widać różnicę, makijaż trzyma sie dłużej. Wydawałoby się,ze nic więcej do szczęścia nie trzeba, zwłaszcza,że cena jest zadowalająca.
Niestety jest jedno ale, na drugi dzień dostaje na twarzy parę syfków, które bardzo cięzko zwalczyć- ok 5 dni!! Sprawdziłam bazę juz kilka razy i zawsze jest to samo. Spróbuje kupić innej firmy bazę,jeśli znowu mi sie pojawią syfki tzn, że baza pod makijaż nie jest kosmetykiem dla mojej cery, a wtedy edytuje tutaj swoją opinię, bo gdyby nie te syfki to byłoby ok.

Używam tego produktu od:3 miesięcy

solidna

No więc powypróbowaniu bazy Daxa , lumene, i nnnych bardziej lub mniej zachwalanych, miałam juz zrezygnować z takiego kosmetyku aż tu nagle na półce sklepowej wypatrzyłam to. To jest nie tłuste przyjemne w aplikacji, matuje, nie zapycha i faktycznie podkład dłużej się trzyma. Doszłam do wniosku że po co przepłacać jak za prawie darmola ma się przyzwoity produkt, na pewno kupię jeszcze i polecam osobom o alergicznej skórze jak moja ponieważ skład sam w sobie jest tak banalny że nic nie może uczulić .

Używam tego produktu od:pół roku

Doskonała!

To moja pierwsza baza pod makijaż. Przyznaję, że dawniej omijałam je w sklepie szerokim łukiem, zastanawiając się, po co kłaść na gębę jeszcze jedną warstwę oprócz kremu i podkładu. Ale w końcu ktos mnie przekonał i kupiłam. Wybór padł na Palomę, nie ukrywam, że z powodu ceny. I od razu kosmetyk przypadł mi do gustu. Doskonale wygładza i matuje cerę, podkład świetnie się na niej rozprowadza. Nie ma zapachu, co dla mnie jest dużym plusem jako że jestem alergiczką. Nie jest tłusta, po prostu w sam raz! Odejmuję jedną gwiazdkę wyłącznie dlatego, że być może wśród baz jest jeszcze jakaś perła, której nie odkryłam. :-) Niewielka jednak szansa, że ją odkryję, bo z Palomy nie zamierzam rezygnować.
Aha, i jeszcze jedno: miałam próbkę bazy Daxa. Nawet jej całej nie zużyłam, ponieważ odrzucił mnie jej zapach (!) kojarzący się z tranem oraz gęsta, "treściwa" tekstura. Fuj.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego