Eva Natura, Zioła Polskie, Płyn do kąpieli antystresowy z olejkiem jodłowym

Eva Natura, Zioła Polskie, Płyn do kąpieli antystresowy z olejkiem jodłowym

Pojemność 1 000 ml

Delikatny płyn do kąpieli z olejkiem jodłowym łagodnie orzeźwia i usuwa stres po całym dniu. Delikatnie pielęgnuje ciało dbając o jego optymalne nawilżenie.

Antystresowy?!

Nie polubiłam tego płynu. Był dość rzadki i średnio się pienił. Zabarwiał wodę na zielony kolor, ale nie tworzył na niej piany. Nieprzyjemnie napinał skórę. Nie czułam odświeżenia i komfortu po jego użyciu. Jego zapach był nieco za intensywny dla mnie. Za taką cenę można kupić płyn do kąpieli o mniejszej pojemności, ale za to przyjemniejszy w użyciu.

Czas używania produktu: ok. 3 miesięcy

zapach tylko w butelce

Do zakupu tego płynu skłonił mnie niezwykle intensywny leśny zapach który wydobywa się z otwartej butelki.
Niestety aromat ten nie jest już wyczuwalny po wlaniu płynu do wanny. Zapach bardzo szybko się ulatania.
Piana też jest mizerna i ekspresowo się "redukuje".
Nie jestem zadowolona z tego zakupu.

koi

Mam juz dosc miodowo-kwiatowych płynów. Uwielbiam zapach lasu a po wycofaniu przez Avon olejku SSS leśnego zapragnelam własnie tego płynu. W dzialaniu jest najzwyklejszy. Ale ten zapach tak mocno na mnie dziala iż moge mu dodac gwiazdke. Od razu czuję relaks i ukojenie. Mam wrażenie że schodzi ze mnie napięcie. I własnie tak jest.
Polecam dla odmiany od kremowych słodkich płynów.

Używam tego produktu od:miesiąca