Gagat, Krem nawilżający na dzień

Gagat, Krem nawilżający na dzień

Krem nawilżający na dzień, odżywczo - wygładzający z czarnym bursztynem. Czarny bursztyn (gagat) to kopalina prosto z głębi ziemi, bogata w składniki mineralne pochodzenia organicznego, wzmocniona cennymi olejami roślinnymi oraz proteinami jedwabnymi dostarcza skórze energię i witalność. Krem doskonale odżywia, wygładza, wzmacnia naskórek, widocznie poprawia koloryt skóry. Zawiera filtr UVA i UVB. PH naturalne dla skóry.

tylko sam

Też miałam tylko kilka próbek, ale u nas można go kupić bez problemu. Ślicznie pachnie. Dość gęsty, dobrze się rozprowadza i wchłania, nie zostawia tłustej warstwy, ale mimo to buzia się po nim świeci. Dobrze nawilża i lekko natłuszcza. Kilka razy użyłam go bez makijażu i było dobrze, choć buzia lekko się świeciła, była ożywiona i można powiedzieć, że nie świeciła się, a była pełna blasku, to ten rodzaj świecenia. Ale gdy użyłam go pod makijaż, tragedia, cały natychmiast ściemniał i utworzyła się na twarzy maska. Dlatego dobry, ale tylko sam, nie pod makijaż.

bardzo dobry

Dla mnie bardzo dobry kremik. Niestety używałam tylko próbek, których dostałam całe mnóstwo. Fajnie, że opatrzono moje zgłoszenie zdjęciem, bo nawet nie wiedziałam jak naprawdę wygląda opakowanie, bo nie mogę znaleźć tego kremiku w sklepach:( no i sprzedawczynie w ogóle nie wiedzą co to za krem.