L'Oreal Paris, Dermo-Expertise, Nutri Bronze, Promienny Dotyk Słońca, Ultralekki krem nawilżający 12h

Ultralekki krem nawilżający 12h, daje efekt stopniowej opalenizny, do codziennego stosowania.

Wzbogacony w składnik nawilżający Aquamine, by chronić warstwę hydrolipidową skóry i ją nawilżać. Dodatkowo Soft-Bronzer pozwala uzyskać efekt naturalnej opalenizny pełnej blasku.

Delikatna i nietłusta konsystencja pozwala równomiernie nałożyć lekki krem by uzyskać efekt bez smug a poza tym powoduje, że krem nie świeci się na skórze i szybko się wchłania.

Dostępny w 3 wariantach: z filtrem SPF15, do karnacji normalnej i jasnej, do karnacji śniadej.

Masakra na twarzy

Wysypało mnie na twarzy konkretnie po tygodniu stosowania.
Wyglądam jak nastolatka z trądzikiem :/ Nigdy więcej....

Jedyny plus : fajnie się rozprowadza

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Dla mnie idealny

Dla mnie w lecie jest to niezastąpiony kosmetyk. Już po 3 dniach tworzy naturalny, niesztuczny efekt opalenizny. Rok temu i obecnie nie można dostać go w drogerii dlatego rok temu zamówiłam z Niemiec i do dziś mam to opakowanie ponieważ jest bardzo wydajny. W przeciwieństwie do ciała, moja twarz nie jest podatna na opalanie. Dlatego ten kosmetyk mnie ratuje żebym nie wyglądała jak "blada twarz" z opalonym ciałem :) Szybko sie wchłania, nie zostawia zacieków.

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 50 ml

Nie podoba mi się

Mam naprawdę bardzo jasną cerę a na lato potrzebowałam dobrego kremu brązującego. Zainwestowałam w L\'Oreala, ale to nie to czego szukałam..

+przyjemny zapach, nietypowy dla produktów tego rodzaju
+dostępność

-kolor! odradzam bladym cerom, dla których ten krem (oczywiście jasna wersja) będzie za ciemny. Poza tym odcień jest pomarańczowy
-przed zastosowaniem zrobiłam peeling i bardzo dokładnie aplikowałam, a smugi i tak były
-zdecydowanie za drogi
-niewygodna aplikacja, bardzo szybko się wchłania więc trzeba uważać na dłonie, bo zostaną pomarańczowe plamy
-nietrwały efekt
-bardzo mało wydajny, po 2 aplikacjach dużo mi ubyło
-nie jest to krem stopniowo brązujący, działa raczej jak samoopalacz

Kosmetyk odradzam, a szczególnie zawiedzione moim zdaniem będą osoby z bladą karnacją.

O botoksie mity

Spełnia sowje zadanie!

Ponieważ cerę mam baaaardzo bladą i jeszcze czasami z wypryskami, zdecydowałam się na ten krem do cery jasnej.
Nie miałam wiele przekonania, bo dotychczas kremy bronzujące albo zapychały mi okropnie pory, zapachu nie dało się znieść a najgorsze były smugi..

Ten okazał się strzałem w 10!
- ma ładny zapach, nawet po wchłonięciu
- bardzo delikatnie, stopniowo opala, bez sztucznego efektu solarium
- nie zatyka mi porów i dobrze nawilża

Minusów jak na razie nie znalazłam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

mIODZIO

SUPER SWIETNY daje efekt stopniowej opalenizny która trzyma sie 4-5 dni nawilza skóre nie trzeba uzywac dzieki niemu podkładu jesli ktos nie lubi!

polecam wszystkim goraco:)

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Zawsze do niego wraca!

Nadaje naprawde naturalny kolor opalenizny,ładnie sie rozprowadza,nie smierdzi jak inne samoopalacze.Polecam kupić krem do sniadej karnajci nawet przy nie zbyt opalnonej cerze:)

Ilość zużytych opakowań: Dużo:)

Taki sobie

Szukałam kremu brązującego i niestety w sklepie nic innego nie było więc go kupiłam a że ufam tej marce bo jest świetna to się skusiłam. Niestety może i ładnie brązuje cerę ale po woli, na dodatek wyskakują po nim wypryski,jestem zawiedziona bo cena nie była niska w porównaniu do innych kremów. Za każdym razem kiedy po niego sięgam myślę że może nic mi nie wyskoczy,ale niestety wypryski się pojawiają a normalnie mam gładką cerę.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Mój KWC

Bardzo udany kosmetyk - nadaje skórze naturalny i promienny odcień, nie pozostawia smug, równo "schodzi" nie zostawiając plam, nawilża, jest wydajny, nie zatyka porów, nie pachnie jak typowe samoopalacze.

Mimo, iż mam mieszaną cerę, nie powoduje jej nadmiernego świecenia.

Cena jak dla mnie troszkę wysoka, bo dałam za niego niecałe 30zł, ale ża tak dobrze działa i nie zapycha, to warto :)

Używam tego produktu od: trzech tygodni
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

nie śmierdzi

to co dla mnie najwaznijesze to zapach. ten akurat nie pozostawia po sobie zapachu samoopalacza choc sam w sobie wyczuwam w nim nute octu (?) jest delikatny i leciutki. nie robi zadnych smug a opalenizna jest bardzo naturalna.
przed wakacjami mialam dosyc jasna buzie.uzywalam jednak wersji dla karnacji sniadej a mimo to wygladalo to bardzo naturanie.

Używam tego produktu od:6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1,5

dobry

Dostałam przez przypadek i miałam mieszane uczucia co do pierwszego użycia...tym bardziej,że jestem blada,a krem jest do cery sniadej.poza tym mimo nie młodego już;p wieku, czesto mam wypryski i takie "wynalazki" często niekorzystnie wpływaja na kondycje mojej buzi,ale postanowiłam zarezykować i...bardzo mile sie rozczarowałam:D

-świetnie nawilża,
-pięknie pachnie <nie wyczuwa się charakterystycznego zapachu samoopalacza>
- stopniowo brązuje <bez smug>

przed zastosowaniem polecam zrobić peeling,a później tylko cieszyć się efektem:)

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Bardzo dobry

Uzywalam tego kremu do twarzy i z tej samej serii do ciala.
Jestem bardzo zadowolona z efektow.
Po pierwszym razie prawie nic nie widac,ale po drugim i trzecim - super.
Idealny na poczatek lata i nie tylko.
Naprawde opalenizna ma naturalny kolor,przynajmniej na mojej skorze.
Ladnie sie wchlania,oczywiscie przed pierwszym nalozeniem obowiazkowo piling!
Godny polecenia.

Używam tego produktu od:2 lat

Tak, tak, tak!

Nieco zdziwiły i przeraziły mnie niektóre oceny - zastanawiałam się nawet czy nie pomyliłam produktu.

Nie byłam pewna swojego zakupu, ale postanowiłam go przetestować. Bałam się, że na mojej jakże cudownej (ha ha ha) skórze pojawią się nowe niespodzianki, albo będzie się ona nieprzyjemnie świecić. Nic z tych rzeczy! A skórę mam mieszaną.
Krem nakładam wieczorem, po wcześniejszym wykonaniu peelingu. Wchłania się bardzo szybko i bardzo przyjemnie pachnie. Po pierwszym użyciu nie widać większych efektów, ale za drugim lub trzecim razem... Cudnie! Teraz używam go co drugi (ew. co trzeci) dzień - po to żeby nie przesadzić.
Krem nie wyciera się w poduszkę, gdy śpię. Jeśli jest dokładnie rozsmarowany nie pozostawia żadnych smug, co bardzo mnie ucieszyło, bo z wcześniejszymi brązerami miałam dość nieciekawe przygody. Nie wyczuwam zapachu typowego dla samoopalaczy. Naprawdę rewelacja!
Skóra nie jest sucha, a pięknie nawilżona.

Cóż mogę zrobić? Tylko polecić. Nie zauważyłam żadnych wad tego produktu.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze