Peace Of Mind, On-The-Spot Stress Relief (Antystresowy balsam relaksujący)

Peace Of Mind, On-The-Spot Stress Relief (Antystresowy balsam relaksujący)

Kiedy czujesz się zestresowana, w pośpiechu, zagoniona... dwie kropelki preparatu sprawią, że stres odejdzie, a ty zaczniesz oddychać swobodnie.
Niewielką ilość preparatu należy wycisnąć na palce, rozetrzeć, poddać się działaniu dobroczynnych olejków z roślin poprzez inhalację, a następnie wmasować balsam w kark oraz płatki uszu.
Zawiera m.in.: wyciąg z rozmarynu, mięty, bazylii, róży damasceńkiej, eukaliptusa.

działa

Właśnie otworzyli mi stoisko Origins w ulubionym Clerys, i zaczynam się zaopatrywać:) Już widzę że na stoisku są bardzo miłe dziewczyny, pomocne, a to podstawa sukcesu chyba (no i dobry produkt) - tak zakochałam się "na amen" w produktach Decleor przecież.
Balsam zakupiłam po całkiem stresującym czwartku w pracy, nasmarowano mnie na stoisku (plus stosowny masaż), pachnie bardzo intensywnie, miętowo. Warto się w niego powwąchiwać - wydaje mi się że ulatniające się olejki eteryczne, bardziej niż cokolwiek innego, są odpowiedzialne za relaksujące działanie specyfiku. Potem aplikacja i gotowe. Dośc mocno chłodzi, nawet piecze, skórę. Ale najważniejsze że działa - wyraźnie ustępuje napięcie, przychodzi odprężenie. Bólu głowy u mnie przynajmniej nie likwiduje. Ale działa. Tyle tylko że po aplikacji robię się senna - nie ma zatem szans na stosowanie w wydziale bankowości;) a tylko w domku.
Cena jest raczej niewysoka, zobaczymy jak będzie z wydajnością, bo pojemność wielka nie jest.

Używam tego produktu od:4 dni
Ilość zużytych opakowań:3 aplikacje