Modern Friction, Nature's Gentle Dermabrasion (Delikatna dermabrazja)

Modern Friction, Nature's Gentle Dermabrasion (Delikatna dermabrazja)

Łagodna i skuteczna alternatywa dla ostrych kryształków stosowanych w tradycyjnej mikrodermabrazji. Natura ma lepszy sposób - ścierająca naskórek skrobia ryżowa, otulona w delikatny krem - usuwa martwą warstwę naskórą, pozostawiając promienną, wygładzoną, idealną cerę. Zawiera olejek cytrynowy i witaminę C dla blasku, łagodzący aloes. Nie musisz stosować "drugiego kroku", Modern Friction to wszytko czego twoja skóra potrzebuje aby stać się gładką do perfekcji, bez przebarwień i linii mimicznych.
Do stosowania 2-3 razy w tygodniu.

najlepszy peeling jaki używałam (cera przesuszona, naczynkowa)

Mając cerę przesuszoną i naczynkową niestety jest niewiele peelingów, które mnie nie podrażniają, ale Origins spełnił moje oczekiwania. Cera jest świeża, delikatnie ujędrniona, oczyszczona i świetnie nawilżona.
Co ważne, produkt jest na tyle delikatny, że można go używać bardzo często. Wskazanie z opakowania to 2 - 3 razy w tygodniu - mnie zdarzyło się po niego sięgać częściej (uwielbiam efekt jaki pozostawia na mojej skórze, można powiedzieć, że uzależnia:) ).

Mega plusem są też naturalne składniki tego produktu.

peeling

Dobry peeling, ale peeling. Dałabym bez wahania 4*, bo naprawdę super wygładza skórę, jest komfortowy w stosowaniu a Origins to moje najnowsze hobby;) lubię markę (dość naturalne składy kosmetyków), ale nazwa zobowiązuje, a w moim odczuciu to nie jest mikrodermabrazja. Używam tej loreala i turnaround clinique i działają o wiele bardziej intensywnie. To jest po prostu bardzo dobry, dośc ostry ale łagodny, peeling.
Cena niby wysoka, ale duża pojemność. Gdyby się nie nazywał dermabrazją, dałabym 4*. A zresztą, może jeszcze dodam...

Używam tego produktu od:2 razy
Ilość zużytych opakowań:próbka