Avon, Mark., Liquid Lip Lacquer Matte (Matowa szminka w płynie)

Avon, Mark., Liquid Lip Lacquer Matte (Matowa szminka w płynie)

Pierwsza od firmy Avon matowa pomadka w płynie. Rewolucyjna płynna formuła z żelową bazą trzyma się na ustach przez wiele godzin i daje uczucie komfortu. Mocno napigmentowany kolor perfekcyjnie pokrywa usta. Ultraprecyzyjny aplikator w kształcie diamentu podkreśla usta bez rozmazywania poza kontur.

w płynie
kryjące
o przedłużonej trwałości
Efekt
matowe

Kupiony w: U konsultantki

Brzydki mat i guma na ustach

Szminkę zakupiłam w dość ładnym nudziakowym odcieniu jednak już od pierwszego użycia wiedziałam, że mam do czynienia z niedobrą formułą produktu. Matowa szminka ma kiepskiej jakości mat który odciska się na szklance i skórze z wielką łatwością i nie pozostaje na ustach zbyt długo. Co najbardziej mi przeszkadza to formuła kosmetyku która po zastygnięciu przypomina gumę która nieatrakcyjnie podbija widoczność spękanych ust i skórek. Zjada się fatalnie- na środku ust pozostaje wielka gumowata dziura niczym krater którą nawet ciężko wypełnić żeby ujednolicić produkt. Nigdy, absolutnie nigdy nie spotkałam się z taką formułą kosmetyku.
Sam aplikator mały i nieprecyzyjny. Nakładanie produktu jest uciążliwe. Straszne to jest... Avon, co z tobą

Kupiony w: U konsultantki

Lubię matowe pomadki ale ta jest przeciętna

W mojej kosmetyczce można znaleźć same matowe pomadki gdyż nie lubię efektu lepkości na ustach. Dlatego ucieszyłam się na wieści ze Avon właśnie takie wprowadził niestety nie odpowiada mi. Aplikator nie jest precyzyjny nie można dokładnie wyrysowac link ust. Dla mnie jak na pomadkę matowa za bardzo się lepi. Lubię produkty zastygającą a ta nie dokońca taka jest. Plus za śliczne kolory i dobra pigmentację. Pomadka trzymała mi się na ustach koło 2 godziny i trzeba było poprawiać.

Słaba

Ma ładny kolor i to jej jedyny plus...

Sama aplikacja to koszmar :( pomadka ma konsystencję musu, którego aplikator nabiera zdecydowanie za dużo. Przez nadmierną ilość, ciężko jest rozprowadzić ją równomiernie na ustach. Dodatkowo strasznie się rozmazuje, więc łatwo zepsuć sobie makijaż.
Z trwałością też nie jest najlepiej, bardzo szybko sie ściera, zwłaszcza podczas picia i jedzenia.

Wcale nie taka matowa

Bardzo przeciętny produkt, który jednak mnie do siebie nie przekonał.

Szminka faktycznie daje matowy efekt - nie pozostawia połysku, ale na tym się jej mat kończy. Nie jest trwała, szybko ściera się pod wpływem picia czy jedzenia, trzeba uważać, żeby przypadkiem jej nie dotknąć. Jak na pomadkę matową to krótko utrzymuje się na ustach.
Nie wysusza nadmiernie jak to często bywa przy tego typu produktach, ale jest to zapewne związane właśnie z jej słabymi właściwościami matującnymi.

Szminka ma gęstą konsystencję, dość dużo zostaje jej na ustach podczas aplikacji.
Opakowanie jest bardzo poręczne - malutkie, wszędzie się zmieści.

Co do kolorów, wypróbowałam dwa - intensywny fiolet i jasny róż. Pierwszy przypadł mi nawet go gustu, ponieważ był oryginalny i ekstrawagancki, natomiast drugi to totalna porażka - sztuczny, tandetny róż, który miał być delikatnym, naturalnym kolorem. Na pewno szminki te są mocno napigmentowane, ale uważam, że są to jednak dosyć sztuczne i przerysowane kolory.

Mnie ten produkt do siebie nie przekonał, uważam, że jakość jest bardzo kiepska.

Warta wypróbowania

Produkt zakupiony u konsultantki ,posiadam kolor Pinking about you jasny róż w chłodnym odcieniu pomadka ma fajną konsystencję dobrze napigmentowana i ładnie kryje ,wystarczy chwilka i zastyga pozostaje na ustach na długo dobry produkt tylko niestety inne kolory są nieco gorszej jakości dlatego trzeba uważać ale ten odcień jest wart uwagi polecam

Wybierz swój kolor

Bardzo fajny wybór kolorów. Ja jestem posiadaczką soczystego różu. Matowa pomadka-kremowo się rozprowadza, przyjemnie. NIE jest mocno nawilżająca. Delikatny (zapach/smak). Wystarcza mi na długo. Mam też kolor nude też jest super. Dosyć długo się trzyma ,często się z niej wycieram bo mi zostaje. Minusem jest to że resztki pomadki zostają na ściankach i nie widać ile jej zostało.

Brzydki mat

Ta matowa szminka w płynie nie pozostawia ładnego efektu na ustach. Nakłada się ją za pomocą aplikatora, nierównomiernie... ciężko nałożyć ją tak, żeby było jej wszędzie tyle samo i żeby pokrywała równo usta, konsystencja jest okropna. Gdy szminka zastygnie wygląda bardzo brzydko. Nie pielęgnuje ust, uwidacznia mocno skórki i inne niedoskonałości ust. Co prawda jest trwała, matowa, ale ten mat nie jest ładny. Nie polecam jej szczerze..

Velvet Matte

Nigdy nie lubiłam kosmetyków marki "mark." , ale zobaczyłam tę pomadkę u koleżanki i spodobał mi się efekt. Ostatecznie mam 3 różne kolory i są to dla mnie najlepsze pomadki na co dzień. Nie zastygają na skorupkę, nie są bardzo matowe i trwałe, ale nie wysuszają ust, nie podkreślają suchych skórek, są delikatne , wykończenie raczej Velvet matte. Mi osobiście to odpowiada, bo po jednej aplikacji super matowej pomadki, muszę regenerować usta przez tydzień. Ładnie się zjada, nie zostają ostre kontury, a po dołożeniu w ciągu dnia, ładnie wyrównuje się koloryt. Lepszy odpowiednik "Manhattan, Soft Mat Lipcream " , ale nietrafna nazwa producenta :)

zaden mat

Ta pomadka nawet nie stala kolo matu wogolenie zastyga na ustach rozmazuje sie strasznie przy piciu kawy zostaje na kubku jesli nawet niechcacy dotkniesz palcem ust przy jedzeniu natychmiast masz cale palce w pomadce

Coś poszło nie tak

To naprawdę jest matowa pomadka? Nie wydaje mi się. Sprawdzałam kilka razy opakowanie by zobaczyć, czy nie dostałam przypadkiem wersji shine, ale zgadza się, dostałam matową, która w ogóle nie jest matowa. Nie wiem, czy to jakieś felerne opakowanie, czy po prostu nie znam się na pomadkach.
Pomijając już niezgodność opisu ze stanem faktycznym, pomadka to całkowity przeciętniak. Szybko się ściera, chociaż po pomalowaniu daje przyjemny błysk z drobinkami i naprawdę ładnie wygląda. Kolor nie jest bardzo wyrazisty, raczej przygaszony, ale mi to akurat odpowiada.
Czy kupię ponownie? Nie. Zdecydowanie wolę MATOWE pomadki innych firm.

Świetna konsystencja - średni efekt

Szminka ma niezwykle przyjemną konsystencję musu. Usta po aplikacji nie sklejają się, nie wysuszają - są miękkie i nawilżone. Aplikator bardzo wygodny.
Gdyby producent zwrócił większą uwagę na trwałość to byłaby produktem godnym polecenia.
Pomadka ściera się bardzo szybko, po każdym jedzeniu/piciu trzeba ponowić aplikację. Przy przypadkowym dotknięciu ust można naprawdę nieźle się rozmazać :D Wszystko przez to, że nie zasycha na ustach - nie jest trwała.
Jeśli chodzi o pigmentację to mus trzeba nałożyć kilka razy by było idealnie - jeśli się to zrobi kolory są naprawdę przepiękne.
Polecam na chłodniejszy czas, kiedy usta pierzchną z zimna - naprawdę fajnie je nawilży.

Daje radę, ale nie solo

Pomadkę nabyłam za sprawą koleżanki konsultantki jakiś czas temu, a ponieważ jeszcze wtedy nie miałam okazji testować żadnego kosmetyku z avonu, pokusiłam się właśnie na nią. Wybrałam jeden z cielistych kolorów, bo to właśnie w barwach nude czuję się najlepiej. Miałam już wtedy spore doświadczenie z tego typu produktami, bo odkąd na rynku pojawiły się matowe pomadki -podbiły moje serce i kosmetyczkę i robią to do dziś. Produkt zaskoczył mnie swoją konsystencją. Jest inna niż wszystkie znane mi do tej pory -bardziej kremowa. Samo opakowanie i aplikator są w porządku, minimalistyczna szata graficzna -taka jak lubię.
Co do efektu na ustach -niestety pomadka nie sprawdza się u mnie solo. Nie utrzymuje się zbyt długo, ściera się w dosyć brzydki sposób, potrafi zbierać się po wewnętrznej stronie ust i tworzyć tam nieestetyczną linię.
Znalazłam dla niej zastosowanie z użyciem innej pomadki, którą nakładam na całość ust, a tę z avonu wklepuję tylko delikatnie w środek, co pozwala uzyskać fajny rozświetlony efekt i optycznie powiększa mi usta.
Niestety takie jej zastosowanie skreśla ją z ponownej listy zakupów, bo nakładanie odrobinki na środek to za mało, by chcieć inwestować w nią pieniądze. Choć odcień jest piękny.