Biotherm, Lait Corporel, Anti-drying Body Milk with Citrus Extracts (Nawilżające mleczko do ciała)

Nawilżające mleczko do ciała o zapachu cytrusów. Skóra nawilżona, wygładzona i miękka. Odbudowuje warstwę ochronną skóry oraz chroni jej elastyczność. Szybkio się wchłania, nie pozostawiając tłustej powłoki.

balsamy
zapachowa
z pompką, w butelce
Struktura
lekkie
lotion
>250ml

Dobry i przyjemny w używaniu

Balsam bardziej w formie mleczka fajnie i dobrze się rozprowadza na skórze, szybko wchłania i fajnie nawilża. Nie klei się, nie roluje. Zapach cytrusowy dość intensywny ale ładny, choć może nieco drażnić ponieważ bardzo czuć ten zapach na skórze.
Wersja z pompką ułatwia nakładanie ,wydajny. Cena do jakości niestety ale nie idzie w parze . Mleczko fajne ale bez szału za tą cenę.

Kiepściuchno....

Tak jak niektóre produkty Clarinsa czy Givenchy (najnowsza kolekcja) mają za zadanie nawilżać, tak Biotherm to marka, której nawilżanie to drugie imię. Przynajmniej tak się reklamuje, a ja - używając kilku kremów do twarzy i balsamu do ust (który akurat jest kiepski) - zawsze właśnie takie wrażenie odnosiłam. Kwestią czasu było, gdy sięgnę po balsam do ciała. Zatem po kolei:

- pojemność - 200 lub 400ml w cenie 99 lub nawet 79zł w promocji. Czy to dużo, czy mało, ciężko stwierdzić

- konsystencja - lejąca, wodnista

- zapach - ładny, trochę cytrusowy

- wydajność - przeciętna

- działanie. I tu zaczyna się problem. Balsam działa... do 2h po użyciu. Nie poprawia stanu skóry, nie nawilża trwale, nie ujędrnia, słowem - nie robi nic. To bardzo przykro, jak na produkt za taką cenę!

Ogólnie nie polecam dla suchej skóry. Może skórze normalnej, jako podstawowa pielęgnacja balsam sprawdziłby się.

Jak na tę cenę, to bardzo średnie

Oceniam wersję 200 ml bez pompki.

Plusy/cechy neutralne:

- przyjemny zapach: cytrusowy - nie oznacza cytrynowy, ja np. wyczuwam w nim bardziej mandarynkę

- rzadka konsystencja, prawie lejąca

- w miarę szybkie wchłanianie

- żółtawy kolor

- zgrabne, estetyczne opakowanie, nie przeładowane krzykliwymi obrazkami i napisami

Minusy:

- brak wyraźnego działania, owszem nawilża tak samo jak inne balsamy, poza tym nie wygładza skóry ani nie poprawia jej stanu itp.

- kosmiczna cena, ja akurat kupiłam w dobrej promocji w Sephorze

- wersja bez pompki ma fatalne otwieranie! W zatyczce jest tylko małe wgłębienie, którego nie można podważyć palcem, pomagam sobie zębami, ale dziękuję bardzo za takie otwieranie. Kupiłam świadomie produkt bez pompki, bo akurat była promocja...

- opakowanie jest dosyć twarde, nie można swobodnie wyciskać kosmetyku, trzeba go wytrząsać jak jest go już mało, jest to uciążliwe.

Ogólnie: zwykły kosmetyk zupełnie nie wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno 200 ml

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Świetne mleczko

Mleczko o konsystencji balsamu. Wygodna aplikacja- pomka. Śliczny cytrusowy zapach- nie mylić z cytrynowym. Wyczuwam pomarańczę, mandarynkę dopiero na końcu lekka nuta cytryny. Jak zapewnia producent wchłania się mega szybko, nie pozostawia tłustego filmu, można rano, zastosować i spokojnie ubrać się w ciuszki. Skóra widocznie nawilżona i wygładzona. Cóż można chcieć więcej?

Bardzo dobry lekki balsam!

Skore mam normalna, nieco przesuszona na nogach. Zuzylam juz chyba 5 opakowan , jest swietny. Zapach, konsystencja,dzialanie. Wlasciwie jedyny minus to dosc wysoka cena-na szczescie jest dosc wydajny.
Szukam ciagle zastepstwa jednak zawsez do niego wracam jak tylko pojawi sie promocja. Wowczas moge kupic ok. 500 ml za 15€
Moja kumpela smaruje nim twarz jak zabraknie jej kremu ;) jednym slowem naprawde niezle nawilza!

Generalnie polecam! Na lato wrecz idealny

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowan

W tej cenie spodziewalam się czegoś lepszego

Jest to jeden z niewielu produktów firmy Biotherm , który mnie rozczarował. Mam dosyć suchą skóre i zwłaszcza po zimie muszę stosowac balsamy dosyc mocno nawilżające.
Balsam ten przepięknie pachnie,nie podrażnia skóry ale jak na balsam nawilżający jest trochę za słaby. Skóra dosyć szybko staje się znowu przesuszona.
Stosuję go latem, kiedy mam skóre w lepszej kondycji i nei potrzebuje ona silnego nawilżenia z ktorym ten balsam niestety nie daje sobie rady.

Używam tego produktu od: 1 rok

Bez szału :(

Szczerze mówiąc ten produkt Biothermu mnie zawiódł. Jedyne, co mi się w nim podobało to cytrusowy, wakacyjny zapach, ale to za mało, żebym była zadowolona.
Mleczko ma dość luźną konsystencję, przez co szybko się rozprowadza i wchłania. No właśnie! Tak dobrze się wchłania, że po chwili na skórze nie ma po nim śladu! Moje łydki są znowu tak suche, jak by kosmetyk wyparował. Kondycja skóry nie poprawiła się w ogóle (co mnie by nawet nie dziwiło) ale żeby nie było efektu nawet od razu po aplikacji? Tak nie może być, więc mój Biotherm wylądował w koszu :(

Używam tego produktu od: przez 2- 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: połowa

Dobre, ale mogło być lepsze...

Niestety, mleczko mnie nie powaliło na kolana. Było wyjątkowo rzadkie, wręcz lejące się, a za taką konsystencją w smarowidłach do ciała nie przepadam. Wchłaniało się bardzo szybko, zostawiając taką jakby silikonową warstwę na skórze, ale to akurat mi nie przeszkadzało, bo lubię czuć, że czymś się posmarowałam. Na szczęście skóra po nim nie kleiła się do ubrania. Zawsze po nałożeniu go miałam przez chwilę uczucie lekkiego napięcia skóry, uczucie to mijało po 2-3 minutach. Faktycznie nawilżenie skóry poprawiło się nieco, ale po zużyciu butelki i zaprzestaniu używania kosmetyku suchość szybko wróciła. Odżywienia i poprawienia elastyczności nie zauważyłam. Pompce zdarzyło się kilka razy zaciąć. Dzięki lejącej się konsystencji nie było kłopotu z wydostaniem zawartości do końca, wystarczyło odwrócić do góry dnem butelkę i wszystko ładnie spłynęło ;) Zapach cytrusowy, wręcz taki kwaskowaty początkowo podobał mi się, z czasem męczył mnie i wydawał się chemiczny. Zaletą mleczka jest to, że nie podrażniało mnie (mam AZS) i że było wydajne.

Ogólnie oceniając, cena i jakość nie są tu dobraną parą. Mleczko o takich właściwościach i efektach działania można kupić o połowę taniej, natomiast za cenę mleczka można kupić o wiele lepsze smarowidło.
Nie jest złe, ale mogło być lepsze ;)

Używam tego produktu od: około dwóch miesięcy

OK

Na wstępie zaznaczam, że to nie jest zły kosmetyk!!! Miałam opakowania po 100, 200 i 400 ml, więc trochę tego mleczka zużyłam. W żadnym w składzie nie było parabenów. Mleczko jest leiste, ale przez to daje się sprawnie rozprowadzić i szybko się wchłania, a to lubimy. Pachnie cytrusami, dla mnie nieco zbyt nachalnie, otoczenie to wyczuwa. Ciekawostką jest, że każde opakowanie balsamu w miarę zużywania zaczyna mi pachnieć suszonymi grzybami;) I nie wiem dlaczego.
Nie zauważyłam wielkiego nawilżenia, odżywienia i wygładzenia skóry. Właściwie nic nie zauważyłam, ot używam i tyle, jakieś działanie jest ale myślę, że po skończeniu obecnego, jakże wygodnego opakowania z pompką nie kupię już więcej.
Podsumowując: jest to bardzo wydajny i wygodny w użyciu produkt, całkiem przyjemny ale skóra jak aksamit to nie ten adres.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: kilka w różnych pojemnościach

za drogi

Jest to przyjemny, lekki balsam o energetyzującym zapachu. Jednak cena nie zachęca. Może wyróżniać się tym, że jest naprawdę lekki, szybko się wchłania i jednocześnie nawilża (dla mnie wystarczająco). Niektóre mazidła tego typu są albo za lekkie, albo za ciężkie, albo nie chcą się wchłaniać, albo mają męczący zapach.
Mimo wszystko nie urzekł mnie na tyle, abym sięgnęła po niego ponownie.
Jest za drogi.

dobry, ale nie ideał...

Używałam tego produktu jakis czas temu i ogólnie byłam zadowolona.
Świeży cytrusowy zapach bardzo przyciąga.
Mleczko bardzo dobrze nawilża, skóra pozostaje nawilżona przez dość długi okres czasu.
Idealny na lato, energetyzuje !
Nie klei się, nie roluje, dobrze się wchłania.
W zasadzie byłby prawie moim ideałem, ale są pewne minusy, tzn. osobiście miałam wrażenie, że brudzi czyli pozostawia żółte smugi, a zwłaszcza w tych miejscach gdzie skóra bardziej się poci np. pod kolanami, itp.
Myślę, ze to przez za dużą zawartość extraktu cytrusowego...
Kolejny minus to wielka nie kończąca się butla, której zawartości nie sposób stracić, przez co produkt staje się nudny.

Używam tego produktu od: używałam przez jakieś pół roku lub więcej

bardzo dobre nawilżenie

Wydajny, praktyczna pompka, świetnie nawilża i pachnie grejpfrutowo (idealny po porannej kąpieli, orzeźwia i budzi prawie jak kawa).

Mimo to, nie ma nic co przekonałoby mnie do kolejnego zakupu, ponieważ jest bardzo wiele innych podobnych produktów, o podobnych właściwościach.
Wysoką ocenę daję za pielęgnację i estetykę.