Temperówka do kredek, pojedyncza 4990

Temperówka do kredek, pojedyncza 4990

Temperówka do kredek, z podwójnym zbiorniczkiem na strużyny i wygodnym patyczkiem do czyszczenia ostrza z pozostałości zastruganych kredek.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Oczy, jak spodki

Kupiłam ją tylko dlatego, że przy systemie bonusów za zakupy w mojej perfumerii, przyszło mi zapłacić za nią jedynie 1,50 zł. Jednak muszę przyznać, że ta temperówka jest warta każdej złotówki ze swojej "pełnowymiarowej" ceny.

To, że ma dwa pojemniczki (na górze i na dole) oraz plastikową wykałaczkę do czyszczenia ostrza z przylepionych resztek kredek, to mały pikuś. Najważniejszy jest fakt, że ona bez problemów struga wszystko :eek:, nawet najtrudniejsze do zatemperowania, miękkie, wodoodporne kredki Artdeco i Manhattanu, oprawione w to dziwne twarde, czarne tworzywo (na wszelki wypadek zamrażam je przedtem, ale innych temperówek to nie wzruszało).
Mam tylko jedno małe zastrzeżenie do projektu: lubię ostre rysiki ale tą temperówką nie da się, niestety, takich uzyskać, bo tuż przy końcu ostrza znajduje się specjalna blaszka, której zadaniem jest nieco stępić końcówkę kredki ... naprawdę nie mam pojęcia "po kiego grzyba" :baba:.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 ciągle nie zużyte