Body Firm, Ujędrniające Serum - Krem do biustu

Body Firm, Ujędrniające Serum - Krem do biustu

Ujędrniające Serum-Krem do Biustu Dove zostało stworzone do pielęgnacji delikatnej skóry biustu i dekoltu.

Zapobiega utracie elastyczności skóry i sprawia, że skóra staje się gładsza i bardziej sprężysta:

* Ekstrakt z Alg Morskich, stosowany w Thalasso Terapii, znany jest z właściwości ujędrniających i zapobiegających utracie elastyczności skóry.

* Kolagen wygładza i napina skórę.

Po 4 tygodniach stosowania skóra staje się zauważalnie jędrniejsza i bardziej gładka

Cena: 26 zł / 100ml

Porażka

Produkt kompletnie nie dla mnie. Dziwna konstystencja, niefajny zapach, zerowe działanie. Nie pewno nigdy juz tego produktu nie kupię. Plus za opakowanie z którego wygodnie wydobywa się produkt.

Używam tego produktu od: ponad roku

Przyzwoicie nawilża,ale to nie to.

Nigdy nie narzekałam na jędrność mojego niedużego(70D) biustu,za to na nawilzenie (a w zasadzie jego brak)-i owszem. Nie opalam się od pewnego czasu,chyba,że przy pomocy kosmetyków samoopalających,a i tak skóra na biuście i dekolcie była wysuszona,szorstka,nieprzyjemna w dotyku-generalnie,nic przyjemnego.Próbowałam wielu kosmetyków-począwszy od zwykłej oliwki,poprzez balsamy,mleczka do ciała,kremy przeznaczone do okolic biustu i dekoltu-i nic,jedna wielka klapa.
Na ten krem trafiłam przypadkiem,wcześniej go nie znałam,a że lubię firmę Dove,to czym prędzej zakupiłam ten krem.Cena mnie nie zachęcała-32 zł,ale doszłam do wniosku,że może to będzie właśnie to,czego szukam.
Po odpakowaniu moim oczom ukazała zgrabna,bladozielona butelka z pompką,która dozuje odpowiednią ilość produktu-z drugiej strony,ciekawe,ile kosmetyku pozostanie wewnątrz tej miłej dla oka butelki...Ale to już pominę.
Serum,a właściwie krem ma przyjemny,delikatny zapach(nie kolidujący z perfumami),doskonałą konsystencję-właśnie kremu,przyjemnie się rozprowadza,nie tępo,tylko z takim miłym poślizgiem-a to ważne w kosmetykach do pielęgnacji biustu i dekoltu,aby nie rozciągac niepotrzebnie skóry.
Wchłania się szybko,pozostawiając skórę dobrze nawilżoną,gładką,lekko ją napina(ale tylko doraźnie).Nic się nie lepi,można za chwilę spokojnie się ubierać,dzięki temu można stosować serum dwa razy dziennie-ja własnie tak robię.
Dlaczego więc dałam tylko 3 gwiazdki? Bo choć efekt zaraz po nałożeniu i przy regularnym stosowaniu mnie zadowala,to po pierwsze: nie ma mowy o ujędrnieniu w większym stopniu,nawilżanie-niezłe i to właściwie jego głowna zaleta,choć efekt móglby być nieco trwalszy-czasem nie wklepywałam serum przez 3-4 dni,a już po dwóch dniach skóra powracała do stanu poprzedniego.Kolejna sprawa to cena i wydajność-ja zuzywam dziennie dokładnie dwie \\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\'pompki\\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\' produktu,mam go od niecałego miesiąca,a już czuć znaczny ubytek w opakowaniu,pewnie niedługo się skończy.Cena jest więc nieadekwatna do wydajności i działania.Gdyby producent obiecał tylko nawilżanie,to produkt dostałby 4 gwiazdki,bo w tym sprawdza się całkiem nieźle,ale biorąc pod uwagę,że moja skóra jest dość młoda i mało wymagająca,a efekty są raczej doraźne,domyslam się więc,że skórze kobiet 30+ i starszych raczej by nie pomógł.Możecie wyprobować,jeżeli chcecie,bo z nawilżaniem-krótkotrwałym,ale zawsze-młodej skóry radzi sobie nieźle,ale jeśli chcecie czegoś lepszego,co przynosi efekty-szukajcie dalej.

Odżywia

Jako serum - nie.Bardzo dobry,bogaty krem nawilżający,skóra staje się odżywiona ale poprawy napięcia nie ma ,ujędrnienia nie ma....Przez swą cięższą konsystencję długo się wchłania pozostawiając lepki film na skórze.Fajne opakowanie -kiepska wydajność.

Używam tego produktu od:jakiś czas

Manicure z chmurkami

na 3+

Kosmetyk całkiem przyjemny.. ma dość intensywny zapach, ale mi on nie przeszkadzał a utrzymywał się naprawdę długo.
Działanie typowo ujędrniające nie jest bardzo intensywne, choć odczuwa się napięcie skóry..
Duży jego plus do naprawdę dobre działanie nawilżające..Używałam go przeważnie raz dziennie- rano, po całym dniu skóra jest napięta, nawilżona i przyjemna w dotyku.
Ma wygodne opakowanie- umożliwia uzyskanie odpowiedniej ilości produktu
Ma lekką konsystencje,łatwo się rozprowadza, szybko się wchłania, jest wydajny.

Kupie ten produkt jeszcze raz jeżeli przytrafi się jakaś promocja- normalna cena jest faktycznie trochę za wysoka w porównaniu z działaniem.
Idealny na dekolt i szyje jako intensywne nawilżenie.

zapach:((

Cena przystępna, to fakt na plus. Jeden z niewielu.

Konsystencja w miarę, chociaż mógłby być mniej tłusty. rozprowadza się ładnie, ale bardzo długo wsiąka.

Zapach obrzydliwy, utrzymuje się stanowczo za długo, jako kosmetyk do pielęgnacji nie powinien być aż tak perfumowany.

Dobroczynnego działania nie zauważyłam.

Używam tego produktu od:3 mcy

jako nawilżacz-tak

Używam już około miesiąca, raz, czasem dwa razy dziennie. Serum ma bardzo przyjemną, delikatną konsystencję, przez co lekko się nakłada i szybko wchłania. Skutecznie nawilża i wygładza skóre. Jest wydajne. Niestety, żadnych właściwości ujędrniających nie zauważyłam. Ja kupiłam je za niecałe 10 zł w Rossmannie na jakiejś wyprzedaży i za tę cenę uważam, że można wypróbować, ale tylko w celu nawilżenia/ wygładzenia naskórka, bo skóra po użyciu jest faktycznie gładka i aksamitna. Jako ujędrniacz raczej bym tego preparatu nie poleciła, tym bardziej za cenę podaną w zgłoszeniu.

Używam tego produktu od:około miesiąc

jak balsam

Serum ma bardzo wygodne opakowanie, dużą pojemność i jest naprawdę wydajne. Pachnie ładnie i wchłania się szybko. Skóra po jego użyciu jest widocznie zadbana, nawilżona i leciutko napięta. Niestety efektu ujędrnienia nie zauważyłam. Produkt jest niezły do codziennej pielęgnacji biustu, ale nie należy się po nim zbyt wiele spodziewać. Działanie ma zbliżone do porządnego balsamu.

Używam tego produktu od: roku ?

taki sobie

sprobowala, kiedys lubilam kosmetyki dove, i po tej probie zostane przy mydelku tylko.
rewelacji sie nie spodziewalam, ale chociaz jakiego kolwiek skutku, a tu nic.
konsystencja rzadka, nie napina....
tym razem sprobuje cos innego.

Używam tego produktu od: miesiaca

nie działa

Bardzo się zawiodłam na tym kosmetyku,a to dlatego, że żel pod prysznic i balsam z tej linii są b.dobre a tutaj klops. To serum nic nie robi ze skórą na dekolcie i biuście, ani nie wygładza, nie napina, nawilża jak przeciętny balsam a do tego jest drogie. Nie polecam. Są lepsze.

Używam tego produktu od:używałam 2miesiące

Troche pomogł

Przy tym produkcie zawzięłam się i używałam go regularnie dzięki czemu było widać poprawę,
miałam sucha i zupełnie nieelastyczna skore po ciąży i pomógł w regeneracji jej.

Zapach przyjemny ale bardzo intensywny, aż do przesady wiec to mnie duży minus.
Krem lekki, szybko się wchłania.

Super opakowanie z pompka- to jego duża zaleta.

Chciałam by coś ujędrnił i nie udało- za to minus (chyba nic tak naprawdę nie ujędrnia więc cudów nie oczekiwałam)

Ogólnie polecam, ponieważ poprawia nawilżenie i gęstość skóroy biustu i dekoltu.

Używam tego produktu od:3mc

Działa!

Kupiłam ten produkt pod wpływem reklamy. Naiwnie wierzyłam, że już po kilku użyciach mój biust zapomni o trudach ciąży. Niestety tak szybko nie chciał zapomnieć. Ale teraz po 2 miesiącach regularnego i uczciwego stosowania serum widzę rezultaty. Delikatna skóra biustu jest dobrze nawilżona i według mnie zdecydowanie ujędrniona. Wygląd biustu naprawdę się poprawił. Kolejne plusy to wydajność serum i przyjemny zapach.

Używam tego produktu od: 2 m-cy

przyjemny, ale nic więcej

Faktycznie przyjemny, ale nic więcej. Szukałam czegoś ujędrniającego, nie zadziałał w ogóle. Miły zapach, miła konsystencja, przyjemny w użyciu, rzeczywiście wydajny, ale efekt ujędrniający, przynajmniej na dużym biuście - moim zdaniem żaden.