Soraya, Ultranawilżanie, Maseczka z wyciągiem z alg

Soraya, Ultranawilżanie, Maseczka z wyciągiem z alg

Zgłaszająca osoba: N.N.

Tak napisał producent: Maseczka do twarzy Ultra Nawilżanie to kosmetyk o wyjątkowej recepturze opartej na wyciagach z alg brunatnych (listownicy) i zielonych (chlorelli). Dzięki temu zapewnione jest natychmiastowe, dogłębne i skuteczne nawilżenie skóry oraz długotrwały komfort. Maseczka zawiera alantoinę, dzięki czemu ma działanie łagodzące i kojace, a witaminy E i C poprawiają koloryt skóry.
Rezultat: Intensywnie nawilżona, pełna blasku, świeża skóra o zdrowym kolorycie.

Tuba zawiera 75 ml maseczki

krem, NIE maseczka

Głowną zaletą tej maseczki jest lekka konsystencja.
Co poza tym? Hmmm... :) ładne opakowanie ;). Ta kropelka wody tak ładnie wygląda i od razu kojarzy się z nawilżaniem ;).
Ale przechodząc do tego co najważniejsze- oceny kosmetyku- dla mnie to bardziej krem niż maseczka.
Wsiąka w moją skórę błyskawicznie (są dni kiedy jest przesuszona i wtedy częstuję ją tą maseczką). Pozostawia taka wyczuwalną powłokę. Nie podoba mi sie to...
Poza tym pachnie delikatnie ale jakoś chemicznie.
Za co więc 3 gwiazdki? Jak juz wspomnialam na początku za konsystencje. Oprócz tego za nawilżenie które rzeczywiście jest- a przeciez to głowne zadanie tej maseczki.
Tem sam efekt jednak mozna uzyskac przy uzyciu kremu nawilzajacego.

dobra

lubie ta maseczke, bo jest lekka i dobrze nawilza, nie jest zbyt tlusta, odswierza moja sucha cere :)

minusik: efekt trwa do nastepnego demakijazu, nawizenie i odswierzenie zmywam wraz z maskara. :(

nie dostaje 5 gwiazdek, bo to nie jest ta maseczka której szukalam, i dalej szukam wlasnie tej maseczki która jest rewelacja. ale czy wogule taka egzystuje? moze zbyt wiele wymagam? ale czy to za duzo, jesli chce efekt widoczny przez minimum 3 dni. moja twarz jakos i w lecie jest szara, rano nie wypoczeta... jak znajde super maseczke to dam znac

bardzo ulotny efekt

Bardzo przyjemnie się jej używa; pięknie pachnie, jest lekka, szybko się wchłania, można na niej zrobić makijaż. Ale po kilku godzinach efekt nawilżenia (od początku słaby) gdzieś paruje i można by ją nakładać znowu! Ja używam 2 x dziennie, jako kremu i to nawet za rzadko bywa. A cerę mam mieszaną, więc nie jakiś suchy wiórek...
Nie spełnia więc obietnic producenta, bo 2-3 razy w tygodniu to byłoby stanowczo za mało. Znam KREMY bedziej nawilżające. Ale wystawiam 3 gwiazdki za przyjemność stosowania.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

zaskakująca

Maseczka bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Ma przyjemną lekką, konsystencję. Można położyć na nią makijaż, a twarz nie będzie się tłuścić. Twarz wygląda ładnie, świeżo i jest rozjaśniona. Kosmetyk nie podrażnia cery w żaden sposób. Jedyny defekt to dość wysoka cena - kupiłam ją za 15 zł.

solidna

Lekka, nie pachnie ani ładnie, ani brzydko. Dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Zostawia taką jakby satynową, matową warstewkę, śliską w dotyku. Nieźle nawilża, choć bez rewelacji, trochę mocniej niż krem. Dobra na wakacje, może służyć za krem na dzień, na noc, maseczkę i krem do rąk, a wszystko w jednej tubce. Wydajna. Dobra, ale jakoś mnie nie zachwyciła.

polecam

przypomniałam sobie o niej robiąc przedwakacyjne zakupy. zeszłego lata doskonale radziła sobie z moją wysuszona przez słońce buzią.jej atutem jest to, że nie jest gęsta a lekka. szybko się wchłania. nie jest to maseczka do zmywania z buzi. smaruje się grubszą warstwę i czeka aż wsiąknie a resztę wklepuje. ja stosuję ją jako krem, kiedy mam dużo do czynienia ze słońcem. [np. wieczorem po kąpieli, kiedy cały dzień spędziłam na wędrówkach w towarzystwie słońca].maseczka nie zostawia tłustego filmu, nie trzeba jej matowić pudrem - co jest bardzo ważne na wakacyjnym wyjeździe [czy w ogóle latem] kiedy chcemy aby buzia odpoczęła od podkładów, pudrów itp. i nawet na wieczorne wyjścia używamy jedynie maskary i błyszczyka.pod makijaż również jest idealna, podład doskonale się na niej rozprowadza. stosując tę maseczkę - nawet po wakacjach w słońcu można zapomnieć o wysuszonej skórze na buzi.Ilość zużytych opakowań: 3, kupiłam nowe na najbliższy wakacyjny wyjazd.

Dobra.

Dobra maseczka za niską cene.Świetnie poradziła sobie z przesuszonymi partiami,natychmiastowy efekt nawilżenia.Żeby był efekt trzeba zaaplikowac sobie grubszą warstwe maseczki.Szybko się wchłania,a resztki wklepuje się.Mogłaby być troche gęstsza,ale nie spływa z twarzy.Ja stosuje ją na noc i rano wstaje z "nowa" twarzą(wypoczeta bużka i ładny koloryt)...teraz minusy...efekt nawilżenia jest zbyt krótkotrwały,ale tera zimą moja skóra jest bardzo przesuszona i ciężko ją zadowolić ;) ja osobiście stosowałybym ją codziennie na wieczór,żeby rano nie wstawć z przesuszoną bużka...a nie o to tu chodzi.to nie jest krem,tylko maseczka,która powinno się stosować co 2-3 dni.no i po nałożeniu na twarz,skóra troche mnie szczypie :( i jest lekko zaczerwienona.odejmuje dwie gwiazdki,za krótkotrawły efekt nawilżenia i szczypanie :( Ogólnie polecam za taką cene (ale nie dla wrażliwców),bo bądz co bądz skóra mi się już tak nie łuszczy.