Dezodorant do stóp dla kobiet zapobiega grzybicy i poceniu

Dezodorant do stóp dla kobiet zapobiega grzybicy i poceniu

Odświeżający dezodorant do stóp Nivelazione zawiera optymalnie dobrane substancje przeciwgrzybicze oraz wyciągi z szałwii lekarskiej i krwawnika. Cenne składniki aktywne nie dopuszczają do rozwoju bakterii powodujących przykry zapach. Dezodorant skutecznie zapobiega grzybicy i poceniu się stóp. Zapewnia długotrwałą świeżość i suchość stóp oraz likwiduje nieprzyjemny zapach. Idealny dla osób uprawiających sport. W celu dodatkowego zabezpieczenia można spryskiwać obuwie. Można stosować nie zdejmując rajstop i skarpet.
Przedłużona ochrona wspomaga zwalczanie grzybicy likwiduje nadmierne pocenie neutralizuje zapach potu i odświeża pozostawia subtelny kwiatowy zapach.

fajny i ma super zapach

kupiłam go ale w innym opakowaniu- chyba zmieniła się szata graficzna:) jest cały różówy ale opakowanie jest takie jak standadowy nivelazione:) nie ma juz tych kwiatków na dole jak w tej grafice

dezodorant ma bardzo przyjemny kwiatowy zapach- to miła odmiana bo pzeważnie dezodorantu do stóp pachną mentolem, miętą czy innymi takimi. ten zapach jest zupełnie inny świeży ale kwiatowy, delikatny bardzo mi się podoba.

skuteczność jak inne produkty nivealzione czyli wysoka;)
na wiosnę lato w sam raz, ja używam go codziennie w pracy bo spędzam tam całe dnie w butach typu szpilki/czułenka.

bardzo dobry produkt którego zapach utrzymuje sie na stopach
warto go kupić :)

Ujdzie

Używałam go latem, niestety zapach kompletnie mi nie podszedł. Jest chemiczny i mdlący, naprawdę niefajny. W miarę dobrze chroni stopy przed poceniem. Dość wydajny i tani. Szkoda, że zapach jest taki sobie.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: 1 opakwanie

dobry produkt

Problem z poceniem się stóp mam tylko latem i tylko wtedy go używam.

+daje uczucie odświeżenia
+ma bardzo ładny zapach
+zwalcza nieprzyjemny zapach stóp
+chroni stópki przed potem
+jest wydajny
+tani
+nie pozostawia an stopach osadu
+od razu się wchłania

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: dwa

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

piękny zapach

W lecie lub przy dużej wilgotności powietrza stopy b. mi się pocą.

SAME PLUSY:
+ mnie się ten różany zapach akurat niesamowicie podobał.
Musieli przeczytać wasze negatywne komentarze bo już tej wersji nie produkują.
Nowy "Dezodorant do stop 4w1 dla kobiet" ma subtelniejszy ale też b. ładny kwiatowy zapach...wyczuwam wręcz piwonie

+zapach dosyć długo się utrzymywał i eliminował potencjalną, nieprzyjemną woń

Moim zdaniem przy nadmiernej potliwości na cuda związane z magicznym jej wyeliminowaniem itak nie ma co liczyć dlatego dodatkowo po wyschnięciu sprayu stosowałam jeszcze zasypkę do stóp (miałam akurat tanie zasypki innych firm z apteki) i nie było mowy o żadnych klapkach/butach ze sztucznych tworzyw. Byłam b. zadowolona.
KWC raczej nie będzie bo potliwości całkowicie nie eliminuje, ale warto nim się wspomagać jeśli ktoś lubi kwiatowe nuty, chce troszkę ograniczyć wilgotność stóp i ma możliwość aplikacji na zewnątrz (ja i moja rodzinka jesteśmy wrażliwi na punkcie zapachu chemii w domu więc pryskałam stopy na balkonie).

zbyt intensywny zapach

Witam,
dziś zakupiłam ten kosmetyk

- zbyt intensywny zapach (aż w głowie się kręciło nie mówiąc o wietrzeniu pokoju), po zastosowaniu dezodorantu w przygotowaniu do wyjścia z domu bratowa leżąc na kanapie 2 metry od drzwi przy których stałam, powiedziała mi, że ładnie pachnę - niech to świadczy o intensywności zapachu
- w trakcie ćwiczeń i tak miałam mokre stopy

+ daje uczucie świeżości

Używam tego produktu od: dziś
Ilość zużytych opakowań: rozpoczynam pierwsze

Po kilku dniach użytkowania (tylko przed fitnessem):
- stopy są mokre mimo wtarcia w stopę dezodorantu
+ zabija nieprzyjemny zapach potu
+ używam do oczyszczania butów po treningu co powoduje, że buciki mają delikatny kwiatowy zapach. Liczę również na działanie grzybobójcze oraz bakteriobójcze.
+ biorąc prysznic po treningu w kabinie unosi się kwiatowa woń dezodorantu ^^

Całkiem OK

Ogólnie nie mam problemu z poceniem się stóp, ale postanowiłam na lato kupić jakiś dezodorant. Wybrałam wersję dla kobiet licząc na przyjemny zapach. Cóż, na pewno nie jest to, tak jak mówi producent, subtelny kwiatowy zapach. Jest to duszący zapach róż. Wystarczy, że tylko trochę popsikałam stopy, a od razu cała łazienka jeszcze jakiś czas tym pachniała.

No dobra, zapach może nie najlepszy, to może chociaż działanie? Powiem tak. U mnie nawet się sprawdził, zdarzało się, że po całym dniu chodzenia w butach i skarpetkach, skarpetki jeszcze trochę pachniały różami, zero nieprzyjemnego zapachu potu (ale tak jak już wspomniałam, nie mam z tym jakiegoś problemu). Co do redukcji grzybicy też się nie wypowiem, bo na szczęście również z tym nie mam problemu.

Podsumowując, jeśli lubicie sobie czasem popsikać stopy, to warto wypróbować ten dezodorant. Ja pewnie się skuszę jeszcze na zwykłą wersję, nie dla kobiet.

nie..

Dezodorant nie zapobiega poceniu się stóp - nie zapomnę jak ledwo utrzymywałam równowagę w autobusie podczas jazdy, bo niesamowicie się ślizgałam w klapkach. Niezmiernie się ucieszyłam gdy go skończyłam. Zapach może i jest nawet przyjemny, kwiatowy, ale nie, ja już dziekuję.

nigdy więcej

kupiłam raz kiedy się spieszyłam i nie było mojego ulubionego sprayu do stóp i bardzo się zawiodłam.

zapach jest nieprzyjemny, kwiatowy, bardzo sztuczny nie utrzymuje się zbyt długo (całe szczęście).

nie zauważyłam żadnego działania, odświeżenia czy czegokolwiek.

nie popełnijcie tego samego błędu i nie kupujcie tego

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Bubel

Po zaaplikowaniu skora stop staje sie papierowo szorstka. Nie odpowiada mi duszacy zapach dezodorantu. Zapobieganie poceniu jest znikome, nie pomoglo stosowanie do butow czy na skarpety, o stopach nie wspomne. Zdecydowanie nieskuteczny.

Używałam tego produktu :rok temu