Body Exclusive, Balsam - mus modelujący

Body Exclusive, Balsam - mus modelujący

Unikalna kompozycja składników zawierająca kompleks z ziaren kawy arabskiej i ostrokrzewu paragwajskiego ma działanie ujędrniające, wyszczuplające i podkreślające kształt Twojego ciała. Zawarte w balsamie witaminy C i E oraz ceramidy dostarczają skórze optymalną ilość substancji odżywczych oraz działają uelastyczniająco. O głębokie nawilżenie zadba Glucam.
Wyjątkowo delikatny mus zmysłowo otuli Twoje ciało. Skóra stanie się gładka i aksamitna w dotyku.

Cena: ok. 18zł / 150ml

Dałam się nabrać......

Skusilam sie na haslo "mus" bo lubie takie konsystencje ale bardzo się rozczarowalam bo to zwykly balsam tyle ze z dozownikiem.
Ma ladny zapach ale to wszystkie zalety. Zle sie wchlania, Slabo nawilza i generalnie nic nie robi.

Używam tego produktu od:tygodnia

super (prawie)

Od razu tłumaczę, że zaznaczyłam opcję "nie wiem czy kupię" ponieważ bardzo ograniczam ostatnio kupowanie balsamów, bo mam potężne zapasy, które zużywam powoli. Gdybym nie miała ich tylu na stanie pewwnie od razu pobiegłabym po ten właśnie mus.
Mus tak naprawdę to to nie jest tylko dość rzadki balsam. Opakowanie ma ciśnieniowy aplikator, przez który bez problemu wydostaje się kosmetyk. U mnie niestety przy pierwszym uzyciu ta plastikowa nakładka, którą się nadusza od razu odpadła. Teraz jest luźna i przy smarowaniu muszę ją nakładać i pobierać porcje kosmetyku. Na szczęście mimo tej awarii wszystko działa jak trzeba.
Kosmetyk pachnie delikatnie kwiatowo, nie jest to zapach dominujący na skórze, ale bardzo przyjemny. Sam mus jest lekki i łatwo nim smarować ciało - to znaczy ma bardzo dobry poślizg.
Nie wchłania się od razu, ale nie trzeba go wcierać tylko chwilkę poczekać aż sam sie wchłonie.
Skóra jest dobrze nawilżona, napita wręcz, nie jest tłusta - po pół godzinie znika jakakolwiek tłustość ze skóry. Ciało zostaje wydelikacone i gładkie.
O modelowaniu które ma w nazwie za dużo nie powiem, bo nie wiem na czym ma polegać :)
Starcza na niezbyt długo, ale jest warte swojej ceny.

Używam tego produktu od:2 tyg