Linea Basica, Fruit Acids Gel AHA 9% (Żel z kwasami AHA 9% na noc - nowa wersja)

Nawilżający żel z kwasami AHA. Odblokowuje zanieczyszczone pory i udrażnia ujścia gruczołów łojowych. Zawiera aloes, który nawilża i łagodzi naskórek. Fluid zapewnia eksfoliację komórek naskórka oraz wygładza porowatości skóry.

Przeznaczony do stosowania na noc dla cer mieszanych, tłustych i trądzikowych.

Zawiera kwasy AHA, aloes, wyciąg z kwiatu jasnoty białej (Flos Lamii albi), liliI Clintonia borealis.

Delikatny

Dobry dla wrażliwej cery i osób zaczynających przygodę z kwasami. Działa naprawdę delikatnie, efekty są widoczne po około 2, 3 tyg. Używałam na twarz i plecy, po długim stosowaniu zauważyłam rozjasnienie przebarwienie, odblokowanie porów. Przy okazji również nawilża skórę, nawet nie potrzeba nakładać kremu. Duży i wydajny. Trudno dostępny, ja kupowałam w esentii.

Używam tego produktu od: przez kilka misięcy

Uzależniona od niego

Używam tego kosmetyku regularnie. Nie zauważyłam żeby działał w widoczny sposób na złuszczanie skóry - może jest zbyt delikatny? Jedno trzeba mu przyznać utrzymuje moją skórę gładziutką i bez wyprysków i grudek, które pojawiły się na moich policzkach gdy go odstawiłam na parę miesięcy. Używałam wtedy innych kwasów - toników. Po powrocie do niego wypryski znikły, buzię mam gładziutką.

Używam tego produktu od: 2lat

warto

na początku stosowania(używałam razem z effeklar k i filtrem 50 oczywiście) zauważyłam dużą poprawę: skóra się wygładziła, złuszczanie było ale niezauważalne, używałam 2 razy dziennie i może dzięki filtrom zauważyłam dużą poprawę --- mniej zaskórników, przebarwienia są dużo bledsze no i gdy nie wyciskałam to miewałam okresy zupełnie bez jednego pryszcza . niestety pop pewnym czasie przestał działać tak w połowie 1 butli...

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiej

fakty i mity depilacja

NIC

I na podsumowaniu powinno się skończyć, bo naprawdę ten żel nie robi nic- tak jakbym się smarowała wodą. Nie działa na moją cerę w żaden sposób- ani pozytywny, ani negatywny, więc dalsze komentarze uważam za zbędne. 60 zł wyrzuconych w błoto. Stosowany na twarz, plecy i dekolt- okazał się stratą czasu i pieniędzy. Dziękuję i stanowczo odradzam.

Używam tego produktu od: czerwca

Słabiutki

Po trzech miesiącach stosowania nie widzę żadnych efektów. Mam cerę mieszaną z delikatnymi plamami (pozostałości po samodzielnym oczyszczaniu cery) i rozszerzonymi porami. Nie rozjaśnił żadnej plamki, nie wygładził cery. Tylko tego od niego oczekiwałam, bo 9% kwasów to jednak śladowe ilości. Jedyny plus to niebywała wydajność i fakt, że po zastosowaniu nie wyskakują żadne nieprzyjemne niespodzianki na twarzy.

jakaś pomyłka....

kupiłam go przez pomyłke-zamiast fluidu zluszczajacego zamówiłam zel złuszczający.... tanszy, wiekszy i gorszy... uzywam go juz ok. 3 tyg i nie widze zadnej poprawy..... wogole nawet przy pierwszym zastosowaniu nic nie czulam a wkoncu sa tu kwasy wiec wydawalo mi sie ze powinnam czuc mrowienie jakies.... a tu nic!! zero!! na pewno juz go nie kupie!! nie oczekiwałam jakiegos spektakularnego efektu.. no ale nie pomogl mi w niczym... ciagle pjawiaja mi sie jakies niespodzianki na buzi i nawet nie rozjasnil tych co byly... Używam tego produktu od:3 tyg