Avon, Naturals, Aloe Exfoliating Facial Scrub with Kiwi (Aloesowy peeling do twarzy z kiwi)

Aloesowy peeling pachnący kiwi - zawiera drobinki ścierające, ładnie pachnie kiwi. Łagodnie usuwa martwe komórki naskórka, oczyszcza skórę z wszelkich zanieczyszczeń
Przyjemnie ożywia skórę.

Cena: 17.90 zł

Średniak

Użyłam go kilkanaście razy. Na pewno nie kupię go więcej.
Jest zbyt delikatny, praktycznie nie wykazuje dzialania złuszczającego, nadaje się jako maseczka a nie peeling.
Ładnie pachnie, jest delikatny, nie podrażnia.
Będzie dobry dla cery normalnej, bez problemów.

Używam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań:jedno w połowie

Reasumując,ok :)

Pamiętam ten peeling jeszcze w starej wersji - i sądzę,że był lepszy,mimo,iż konsystencja z kawałkami kiwi i pestkami pozostawiała wiele do życzenia :)
Mimo to,niezły,oczyszcający peel off :)

Używam tego produktu od:5 lat.

pasuje mi

Wydajny peeling mechaniczny. Sprawia, ze skóra jest gładka i nawilżona.
MA specyficzny zapach, który moze troszkę odstręczać.
Świetnie nadaje sie jako oczyszzcenie przed maseczką, bo nie zdziera naskórka, ale powoduje lepsze krążenie krwi w skórze twarzy.
W tubce jest mały otworek przez który trudno wycisnąć piling.

Używam tego produktu od:dawien dawna

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Najgorszy...

Zawsze przypominam sobie o tym cudzie jako o mojej Pomyłce Wszechczasów, gdy ktos pyta mnie, dlaczego tak rzadko kupuję coś z Avonu.

A nie kupuję dlatego, że przynajmniej w "normalnej" drogerii mogę sprawdzić zapach danego kosmetyku, gdyż, jak wiemy, to co na opakowaniu nie zawsze oddaje prawdę (jak np. tutaj: kiwi). Tak też było w tym przypadku, choć "nie oddaje prawdy" to zbyt delikatne stwierdzenia, jako, ze ten peeling po prostu śmierdział!. Śmierdział na tyle, że nawet gdyby miał cudowne działania, nie byłabym w stanie go zużyć. Zmęczyłam połowę i z ulgą wyrzuciłam.

Bo nawet nie mówiąc o zapachu, samo jego działanie peelingujące nie jest warte uwagi. Nie dość, że wcale nie wygładza, to jego drobinki peelingujące nawet po kilkakrotnym opłukaniu twarzy, znajduje w brwiach lub gdzie indziej, a i nie raz zdarzało się, że np. po wyjściu z domu ten peeling pomimo dokładnego zmycia, schodizł mi z twarzy... :|

No to ulżyłam sobie :D. Bardzo się cieszę że go wycofali, Avon zrobił w końcu coś sensownego.

Używam tego produktu od: ok 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 0,5

dla mnie ok!

to moje perwsze doswiadczenie z peelingiem, i lubie go. jest dobry dla mojej normalnej skory, nie drazni jej. lubie jego owocowy zapach, to dla niego go kupila. zapominam stosowac go 1-2 razy w tygodniu ale po nim moja skora jest oczyszczona i czasami znikaja wypryski... polecam...

dobra rzecz

To najlepszy peeling do twarzy jaki używałam, szkoda że wycofali z produkcji :( . Solidnie oczyszczał, opod palcami czuć, że coś tam szoruje :D. Odpowiednia konsystencja, nie spływa z twarzy. Skóra po użyciu jest gładziutka, nie jest podrażniona mimo dużych drobinek peelingujących, myślę że to działanie aloesu. Troche ciężko zmywa się te czarne drobinki. Mogliby też zrobić inne opakowanie, takie odkręcane jest niewygodne. Używam raz w tygodniu.

Jestem zadowolona.

Miałam go wiele razy i nie mogę pogodzić się, że go wycofali:( Jakiego będe używać?????????:(
+ drobinki ma bardzo delikatne, ale złuszczają baaardzo skutecznie,
+ zapach baaardzo sympatyczny, kiwowy:D ( ale to rzecz gustu:) czy zapach się spodoba )
+ konsystencja w sam raz, nie za rzadka nie za gęsta,
+ bardzo dobrze się rozsmarowuje, nie spływa, łatwo go nałożyć,
+ po użyciu widać, że zadziałał:) Skóra jest delikatnie zaróżowiona, gładka, milutka, rewelacja:)
+ niedrogi, zawsze kupowałam po promocji ok.10 zł,
+ wydajny, wystarcza na długo,
- minusa daje za opakowanie, chociaż ten co ostatnio zamówiłam już ma bardziej miękkie i daje sie wycisnąć, ale wczesniejsze były strasznie niewygodne:(
- i szkoda, że zakrętka jest odkręcana, ja wolę takie "pstryk":)

wcale nie taki zły

Nie podrażnia, dobrze usuwa martwy naskórek. Cera po użyciu jest zaróżowiona, aksamitna. Zapach delikatny, ale przebija przez niego chemia.
Ma zwartą konsystencję, nie spływa, trzyma się buzi dzięki czemu przyjemnie się nim masuje. Drobinki są małe i mi to bardzo odpowiada. Jest bardzo wydajny. Minus za to, że strasznie ciężko się go wyciska z tuby.

Dla wrażliwców-dla mnie:)

Specjalnie go nabyłam, po przeczytaniu recenzji, gdyż szukam bardzo delikatnych peelingów, a te zazwyczaj mają niepochlebne recenzje, jednak tylko takie nie robia mi krzywdy. Po nieco mocniejszym peelingu skóra mnie piecze ,jest czerowna, czasem robiły sie trudno gojace no i szpecące ranki.Dlatego jedyny jak dotąd jaki nadawał się do mojej buzi to peeling ogórkowy Ziaji, który naprawdę świetnie się spisuje, ale chciałam czegoś nowego.No i trafiłam.:):)Na początku zdziwiła mnie konsystencja, kolor i zapach. :):)Ale po pierwszym użyciu byłam zachwycona. Peeling w sam raz dla wrażliwców. To co że musze go wmasowywac 3 minutki dłużej , efekt jest bardzo dobry:):) a potem mam uczucie ogromnej świeżośći, bużka wygląda ładnie i nie jest podrażniona.Jestem bardzo zadowolona :):)Tyle tylko że dostanie gwiazdke mniej , bo cena jest dość wysoka, jak dla mnie, na peeling. Kupię jak będzie w promocji znów.

Wykorzystała: kilka próbek

Dobry ale do stóp !!!

a tego specyfiku, ale do pielęgnacji stóp. Przy tym zastosowaniu sprawdził się doskonale.
Jeżeli chodzi o zastosowanie jako piling do twarzy - beznadzieja. Za tłusty i w konsystencji i w efekcie. No i to nieszczęsne wyciskanie z tuby. Opakowanie za twarde, kosystencja zbyt gesta - powodowały, że ciężko go wydobyć nawet gdy było go jeszcze sporo w opakowaniu.
Do stóp był rewelacyjny. Nawilżał, usuwał zrogowacenie. Tylko tak polecam go używać.

kiepski

Nic nowego, po tylu recenzjach nie napiszę. Do pilingu temu produktowi daleko, a do bubla Wszechczasów bliziutko. Zero oczyszczenia :( drobiny, których jak na lekarstwo rozjeżdżają się po twarzy i między palcami. Strasznie trudno wycisnąć ten specyfik z tubki - u mnie stało i stało na połce, aż się zlitowałam i po rozcięciu nożyczkami zuzyłam na raz.

beznadziejna maź

Zdecywowanie najgorszy peeling, jaiki w życiu miałam. Niemiłosiernie gęsty, tłusty, maziowaty. Wyciśnięcie go z tubki możliwe było tylko po porządnym jego ogrzaniu. Drobinki duża, ale mało ścierne i w ilości takiej, co kot napłakał. Skóra po nim jest jakaś taka lepka i domaga się umycia żelem. BLEEEEE