Absolute Care, Dead Sea Body SPA, Hydro Body Cream (Nawilżający krem do ciała)

Absolute Care, Dead Sea Body SPA, Hydro Body Cream (Nawilżający krem do ciała)

Delikatny i szybko wchłaniający sie krem do ciała. Zawiera wodę i minerały z Morza Martwego. Nawilża, wygładza skórę. Występuje w kilku wersjach zapachowych : kiwi-gruszka, wanilia-lawenda, wanilia-kokos, czerwony grejpfrut, czekolada, dulce de leche, mango,róża, zielona herbata, cytryna.

Cena: ok. 27zł / 400ml

Bardzo dobry

Dotychczas używałam żelu pod prysznic, różanego z tej serii i przeszedł pozytywnie moje oczekiwania. Niedawno kupilam balsam nawilżajacy i jestem bardzo zadowolona :) Cudownie nawilża, nie klei sie, cudownie pachnie (moj ulubiony, różany) zapach utrzymuje sie aż do nastepnego dnia. Skóra jest gladka i jedwabista. To jeden z lepszych balsamów jaki używalam. Aż mam chrapke na inne produkty z tej serii. Cena wysoka, ale wart swojej ceny :)

Używam tego produktu od:tygodnia

Boski :)

Dostałam w prezencie balsam o zapachu mango... Faktycznie-zapach cudny i bardzo trwały! Mój TŻ na drugi dzień po posmarowaniu potrafi siedzieć i wąchać moją skórę ;P Świetnie nawilża i pozostawia taką delikatną otoczkę,przez co skóra na długo jest jedwabista i delikatna :) Dość gęsty przez co jest wydajny, nieźle się wchłania i ma bardzo praktyczne opakowanie... Same plusy, choć jak dla mnie ciut za wysoka cena chyba... Ale kto wie,czy się nie skuszę na kolejny kiedyś :)
POLECAM :D

Używam tego produktu od: dawna

przyjemny

Mam wersje grejpfrutową - bardzo lubię ten zapach w kosmetykach ;) Opakowanie ładne, bardzo wygodne, z pompką. Zapach faktycznie przyjemny, owocowy, dośc intensywny, natomiast średnio trwały. Dobrze sie rozsmarowuje, szybko wchłania, bez pozostawienia filmu. Nie natłuszcza i to rozumiem, bo od tego jest masło z tej serii, ale jak dla mnie mógłby mocniej nawilżać. Dlatego 3, a nie 4 *. Raczej dla skóry normalnej, idealny na zabiegane ranki :)

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Manicure - velvet nails

rewelka:)

wspanialy balsam:) dysponuje zapachem vanilla&lawenda, pachnie cudownie:] super nawilza, szybko sie wchlania. jednak mam watpliwosci czy sprawdzi sie w goracym klimacie, chociaz ja i tak smaruje sie tylko wieczorem po kapieli;) lawenda pomaga mi usnac:>

zachecam do zakupu!;)

Używam tego produktu od: paru miesięcy