Vulcanic Mat, Zwężający pory krem na noc intensywnie wypełniający zmarszczki

Vulcanic Mat, Zwężający pory krem na noc intensywnie wypełniający zmarszczki

Wyjątkowo skuteczny krem zawiera Hema`Tite - płynny ekstrakt z minerałów z magmy wulkanicznej, który posiada fenomenalne właściwości rozprasowywania zmarszczek zarówno mimicznych, jak i tych powstałych na skutek upływającego czasu. Czterokrotnie przyspiesza odtwarzanie kolagenu typu I, który pełni w skórze główną funkcję podporową odpowiedzialną za zachowanie sprężystości i idealnej gładkości. W połączeniu z bioekstraktem z afrykańskiej kory Enantia silnie obkurcza i zamyka rozszerzone pory zmniejszając ich widoczność nawet o 36%. Dodatkowo doskonale nawilża oraz redukuje tendencję do gromadzenia się zanieczyszczeń i powstawania zaskórników.

Zwężenie porów widoczne jest po miesiącu, a optymalne efekty wygładzające uzyskuje się po ok. 56 dniach regularnej aplikacji.

Krem polecany po 35 roku życia, do cery mieszanej, do stosowania na noc.

Cena: ok.40 zł/ 50ml

średnio

Krem na noc to dopełnienie całej serii Vulcanic Mat. Podobnie, jak 2 pozostałe kosmetyki - jest rewelacyjny.
Zawsze borykałam się z problemem wysuszonej skóry po nocy, szczególnie w okresie zimowym. Ten krem jest chyba stworzony do mojej buzi. Rano jest aksamitna, promienna i świeża, nie muszę już stosować podkładów i pudrów.
Myślę, że jest to zasługa stosowania całej serii - kosmetyki doskonale się uzupełniają.
Niestety czytałam, że ma być wycofana ze sprzedaży. Oby nie - bo ja narazie nie widzę następcy na rynku.Używam tego produktu od: od 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Edycja: znalazłam lepsze kosmetyki, a cera szybko przyzwyczaiła się

coś okropnego!

Mam cerę mieszaną, intensywnie świecącą się, z rozszerzonymi porami - zachęcona opiniami zamieszczonymi na Wizażu nabyłam drogą kupna kremy na dzień i na noc z serii Vulcanic Mat. I, o zgrozo, to, co te kremy zrobiły w krótkim czasie z moją twarzą woła o pomstę do nieba:
- żadnego efektu nawilżania
- krem strasznie wysuszyl mi skórę! zrobiła się pomarszczona!
- rewelacje o "zwężaniu porów" można między bajki włożyć
- jakie "wypełnianie zmarszczek"?!
- cena!!!
Żałuję, że kupiłam az dwa kremy tej beznadziejnej marki i okropnej serii. Nigdy więcej Daxa i jego rewelacyjnych produktów.

Ilość zużytych opakowań:1 - wylądowało w koszu

MASAKRA

Naczytałam się tylu dobrych opinii i kupiłam.
I się dorobiłam!
Mega wysyp pryszczy, podrażnienie.
Krem strasznie pogorszył stan mojej cery, mam 32 lata i trudną do pielęgnacji skórę, więc ciągle szukam tego jedynego kremu.
Niestety ten, to totalna porażka!
Nie wchłania się wogóle, bo rano przy zmywaniu twarzy czułam śliską powłoke pod palcami, więc to pozostałości kremu.
Dawałam mu już 3 razy szansę- za każdym razem po kilku tygodniach przerwy zaczęłam go nakładac na twarz i ...dostawałm po 2-3 dniach stosowania mega wysypu pryszczy!
W końcu krem wylądował w koszu.
Ogólnie nie rozumiem zachwytów nad DAXem, jak dla mnie to okropne kremy, zwykłe mazidła i nic więcej.

Używam tego produktu od: kilku mcy
Ilość zużytych opakowań:

Anna Małecka masaż twarzy

Nieskuteczny

O tym kremie da się pisać tylko przez negację.
Krem nie robi nic dobrego: nie nawilża, a wręcz wysusza i to mocno.
Absolutnie nie zwęża porów, jeśli już to doraźnie.
Nie zmniejsza zanieczyszczania porów, zaskórniki mają się znakomicie.
Nie wypełnia zmarszczek nawet minimalnie (zresztą nie wierzę, że jakikolwiek krem to robi).
Zapach jak dla mnie jest dość przyjemny, zresztą to rzecz gustu, więc punktów za to nie przyznaję, ani nie odejmuję.
Stosowałam krem przez miesiąc i dłużej nie dałam rady - zbyt mocno wysuszał - więc niestety nie będę mieć okazji obejrzenia optymalnych efektów działania kremu po magicznie wręcz wyliczonych 56 dniach ;)

Bez rewelacji i wysusza

Zużyłam cały słoiczek i nie zauważyłam żadnych wyraźnych efektów. Zwężenie porów po miesiącu minimalne a przecież jest wiele innych specyfików, które lepiej sobie z tym radzą. Kremik ogólnie jest wydajny, nie zapycha, nie pogarsza stanu cery ale zwygładzeniem zmarszczek to przesada. Najwiekszym minusem tego kremu jest to , że nie nawilża skóry. Rano po przebudzeniu twarz była sciągnięta , musiałam się ratować maseczką nawilżającą. Reasumując: dla osób do 30-tki kremik będzie ok, ale dla dojrzałych wymagajacych tłustych cer, będzie niewystarczający.

Używam tego produktu od:około 5 tygodni
Ilość zużytych opakowań:1 cały słoiczek

nie dla mnie

Czytajac poprzednie opinie na temat tego kremiku wprost nie moge uwierzyc. Jakbym czytala o zupelnie innym kremie ! Skusilam sie na niego przede wszystkim ze wzg na spectrum dzialania, ale rowniez i atrakcyjna cene. Niestety rozczarowalam sie juz po wyjeciu go z opakowania. Sloiczek mi sie nie podoba- jest ciezki i ma toporna tandetna nakretke. Zapach tego kremiku jest wg mnie koszmarny. To chyba najwieksza jego wada. Ale uznalam ze przezyje ten smrodek za cene zmniejszonych porow i ,,rozprasowanych" zmarszczek mimicznych na czole. Niestety nie widze zadnego efektu, poza min nawilzeniem. Byc moze mam zbyt wymagajaca skore, ale nie sprawdzil sie zupelnie. Wlasnie go ,,wykanczam" i nie kupie juz nigdy wiecej. Szkoda, bo wydawal sie z opisu idealny dla mnie.....

dobry

Ten krem doskonale matowi skórę, szczególnie w strefie T. Rzeczywiście zwęża pory.
Ma piękny zapach, może jak na krem zbyt intensywny.
Wg mnie ten krem jest dla osób, które mają bardziej tłustą cerę niż ja. Mam mieszaną skórę, na policzkach zdecydowanie suchą. Dlatgo też po użyciu czuję wyraźne ściąganie na policzkach.
Ogólnie ok.

dla tłustocerych ;)

Zastanawiałam się własnie nad ilością gwazdek: pięć czy cztery? Zdecydowałam się na 4* może zmienię zdanie jak zużyję całe opakowanie.
Krem jak dla mnie ma same plusy: lekka konsystencja, łatwość wchłaniania, efekt zwężonych porów ( a i owszem jest!!!), ładny zapach, wydajność, cena nie wielka. Dobrze nawilża i jednocześnie człowiek nie budzi się z tłustą, świecącą się twarzą.

Własnie wpisałam na listę zakupów krem na dzień z tej serii.

Używam tego produktu od: początku lipca

Krem!!!!!!!!Nie ma lepszego

Mam ten krem na dzień i na noc.Po wielu latach poszukiwań kremu,który by zwężał rozszerzone
pory i jeszcze tak świetnie matowił moją przetłuszczającą 44-letnią cerę to nie miałam.A przez te wszystkie lata to zakupiłam tego dużo.Żadne kremy nie radziły sobie tak doskonale,jak DAXA.Matowienie było u mnie natychmiastowe,ale na zwężone pory czekałałam ok.3 tygodni.U mnie na dzień wchłania się od razu i jestem lekko zciągnięta ,a na noc nie wchłania się od razu.Pozostaje długo na skorze tłustawa warsta.Doskonale nawilża.Rano budze się z promienną i uspokojną buzią.Wyrównał nawet koloryt mojej naczynkowej cery.Używam tego produktu od:1,5miesiąca
Ilość zużytych opakowań:W trakcie pierwszego

Bardzo dobry:)

O ile jego odpowiednik na dzień okazał się dla mnie bardzo kiepskim kosmetykiem, to krem na noc wręcz przeciwnie. Ma dość lekką konsystencję, bardzo ładny słodziutki zapach. Nie wchłania się całkowicie, pozostawia lekki film na twarzy. Spełnia wszystkie obietnice producenta- twarz jest dobrze nawilżona, pory rzeczywiście zwężone i prawie niewidoczne, a wszelkie bruzdy i załamania skóry rozprasowane. Podoba mi się również eleganckie szklane opakowanie.

Używam tego produktu od:2 miesięcy