Lovely, Nail Care, Nail Growth (Preparat stymulujący wzrost paznokcia)

Lovely, Nail Care, Nail Growth (Preparat stymulujący wzrost paznokcia)

Stworzony z myślą o kruchych, łamliwych i krótkich paznokciach. Zawiera kombinację kwasów roślinnych, wapno, wit. E, soję znaną z właściwości wspomagających regenerację. Paznokcie są lepiej odżywione - co stymuluje ich wzrost.
Preparat przypomina delikatny lakier bezbarwny.

regenerujące
w buteleczce
żel / płyn

dobry jako baza

Moim zdaniem ten kosmetyk sprawdza się jako baza pod lakier, ale niestety średnio radzi sobie jako odżywka. Może i te paznokcie są troszeczkę dłuższe, ale na pewno nie stają się mocniejsze. W sumie zawsze to co mi urośnie przez tą odżywkę zaraz się łamie. Troszkę niepokoi mnie też skład tego kosmetyku. Do zalet na pewno należy bardzo niska cena produktu, rewelacyjne opakowanie, z którego wygodnie nabiera się kosmetyk, wydajność i bardzo szybkie wysychanie. Nie jest to najgorsza odżywka do paznokci, ale nie wiem czy kupię ją ponownie, raczej będę szukać czegoś lepszego.

z braku laku

Może i trochę przyspiesza wzrost paznokcia ale jakoś bez szału. Poza tym ten niebieski kolor jest straszny, paznokcie są po prostu sine - tragicznie to wygląda. Po zużyciu połowy buteleczki preparat zaczyna gęstnieć, najpierw minimalnie, później jest już gorzej - 1/4 nie zużyłam, musiałam wyrzucić.
Plusem jest niska cena, ale chyba lepiej zainwestować trochę więcej w jakiś lepszy produkt.

Najpierw podziałał, potem porozdwajał

Mam bardzo mieszane odczucia względem tego produktu. Na początku używania przynosił rewelacyjne efekty- paznokcie urosły długie, mocne, twarde. A potem stała się katastrofa- wszystkie paznokcie się ukruszyły, połamały, rozwartwiły i porozdwajały. Zrobiły się miękkie, i mimo, że nie używam tej odżywki już miesiąc- paznokcie nadal są słabe i niemożliwe do zapuszczenia. W dodatku pożółkły mi jak u nałogowej palaczki...
Wszystko pewnie przez ten formaldehyd.

Wibo na wiosnę 2015

Super

Powiem jedno, jest super.
Jak działa na moich paznokciach, to zadziała na każdych.

Nigdy więcej

Potrzebowałam jakieś odżywki do paznokci , więc szybko wyruszyłam do Rosmanna. Na pułcę zobaczyłam oto ten produkt, zachęcona etykietą, ceną i obietnicami producenta ....kupiłam go i wersje różową.
Jest to najgorsza odżywka jaką miałam, nie spełnia podstawowego zadania nie przyśpiesza wzrostu paznokcia, zmasakrowała je( zaczęły się rozdwajać), pozostawia brzydki odcień na paznokciach, zapach jest mocno duszący(nie tak jak u innych odżywek i lakierów).
Do plusów mogę zaliczyć;cenę, dostępność,estetyke opakowania i szybkość schnięcia.

Zdecydowanie nie polecam!

Używam tego produktu od: wakacji 2015
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Dobry lakier :3

Plusy:

*paznokcie rzeczywiście szybko rosną.
*bardzo wydajny.
*nie łamie paznokci,nie żółci ich.
*pozostawia je zdrowe.
*bardzo szybko zasycha
*można użwyać jako baze pod lakier

Minusy:
*wodnisty,rozlewa sie po płytkach paznokci.
*nadaje paznokciom taki siny/zielony/niebieski kolor

Ogólnie polecam go :3

Używam tego produktu od: 3 lata

mój KWC

Nie ma co dużo pisać - paznokcie rosną mi po nim jak szalone, nie łamią się, są ładniejsze. Do tego śmieszna cena, zwłaszcza, jeśli ktoś robi zapasy na promocji -49%. Próbowałam innych odżywek, ale do tej zawsze wracam. Minusów nie zauważyłam :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: cztery

polecam!!!

Moje słabe, rozwojone, krótkie paznokcie dzięki tej odżywce zmieniły się w długie, twarde pazury. Odżywka tania, łatwo dostępna a działa cuda! Naprawiła moje paznokcie lepiej niż żadna inna.

+działa!
+ tania
+łatwo dostępna!
+ ładnie połyskuje na paznokciach
+ wygodny pędzelek
+ wydajna

- łatwo ją wylać

+/- zapach

mały a ideał

kupiłam tą odżywkę oczywiście po recenzjach na wizażu. nie wierzyłam że coś tak taniego moze zdziałać cuda - ja jednak:) moje paznokcie były w opłakanym stanie :( wyginały sie na każdą stronę... stostuje tą odżywkę od dwóch miesięcy najpierw nie za często ( jak mi się przypomniało) aktualnie odżywka stoi na "honorowym miejscu" czyli na nocnym stoliku i zawsze pamietam zeby wymalować nią paznokcie. po dwóch tygodniach codziennego stosowania (tzn. 4 dni codziennego malowania zmywanie i od nowa) zauważyłam poprawę. płytka paznokcia stała się bielsza a paznokcie mocniejsze i szybciej zaczynają rosnąć. Aktualnie dzisiaj zakupiłam drugie opakowanie gdyż pierwsze mam na wykończeniu :)
zapach mi nie przeszkadza konsystencja super i fakt ze bardzo szybko schnie a takze swietnie nadaje sie jako baza pod kolorowy lakier :) Polecam gorąco !!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Zmasakrowała moje paznokcie,za to ładnie wybieliła je

Zacznijmy od plusów:
+cena
+dostępność
+ładny połysk
+ładne opakowanie
+szybko schnie
+Wybieliła płytki
Czas na minusy:
-Pozostawia zielonkawy kolor na paznokciach
-Łatwo ją wylać
-Niewydajna
-Moje paznokcie zaczęły się rozdwajać i łamać!!!
-Nie przyspiesza wzrostu paznokci

Nie wiem czy kupię,ponieważ jeśli osiągnęłabym twarde paznokcie to może wróciłabym do niej,aby je wybielić.

Używam tego produktu od: trzech tygodni

Ogólnie ok

Ogólnie to odżywka nie jest zła, paznokcie faktycznie rosną po niej szybciej co mnie osobiście bardzo zadowala, jednak są też minusy.

ZAPACH - okropny, strasznie drażni. pachnie jak zmywacz do paznokci, czuć tę chemię.
KOLOR - niby kolor nie ma nic do rzeczy, jednak jak nałoży się np. drugą czy trzecią wartstwę (co przy prawidłowym użytkowaniu odżywki jest nie do ominięcia) - paznokcie robią się po prostu koloru sinego. dla mnie ogromny minus, z innymi odżywkami nie mam tego problemu.
BUTELECZKA - matko i córko, jest tak nieporęczna, że to jakiś koszmar! otwór jest ogromny, dwa razy ją przez przypadek szturchnął mój piesek noskiem a tu już pół buteleczki odżywki poszło..! kupiłam ją ledwo dwa tygodnie temu a już mam końcóweczkę. niby to moja wina, jednak jak są odżywki z dłuższym "dziubkiem" to taki problem bardzo rzadko mi się zdarza.
WYDAJNOŚĆ - przez duży otwór za każdym razem nabiera mi się spora ilość produktu, a przez jego bardzo "leistą" konsystencję wszystko spada z pędzelka.

Na plus jest oczywiście cena i działanie, jednak nie wiem, czy zdecyduje się ją kupić jeszcze raz.
Błagam, zmieńcie ten nieszczęsny flakonik!!

Ok

Pamiętam, że kiedyś kupiłam i nie byłam chyba jakoś specjalnie zadowolona. Niedawno kupiłam znowu. Czy paznokcie po nim szybciej rosną? Myślę, że tak :) Na pewno wzmacnia je i świetnie nadaje się na bazę pod kolorowy lakier.

+wydajność
+cena
+pędzelek
+zapach nie jest drażniący
+szybko schnie (dosłownie w minutę)
+szybszy wzrost paznokci
+wzmacnia

Używam tego produktu od: kiedyś używałam i teraz ponownie do niego wróciłam
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiej