Lovely, Nail Care, Nail Growth (Preparat stymulujący wzrost paznokcia)

Lovely, Nail Care, Nail Growth (Preparat stymulujący wzrost paznokcia)

Stworzony z myślą o kruchych, łamliwych i krótkich paznokciach. Zawiera kombinację kwasów roślinnych, wapno, wit. E, soję znaną z właściwości wspomagających regenerację. Paznokcie są lepiej odżywione - co stymuluje ich wzrost.
Preparat przypomina delikatny lakier bezbarwny.

regenerujące
w buteleczce
żel / płyn

Efektowne działanie

Nie wierzyłam że ta mała buteleczka może poprawić paznokcie które miałam rozdwojone i cienkie jak papier. Po regularnym stosowaniu paznokcie stały się o wiele mocniejsze i twarde a do tego bardzo ładnie zaczęły rosnąć. Warto wypróbować mała buteleczka troszke niewygodna ale może zdziałać wiele polecam;)

Jedna z ulubionych odżywek

Niepozorna, zielonkawa, w skromnej buteleczce- odżywka marzenie! Kupiłam ją, bo była w promocji -ze śmiesznie niskiej ceny ok 7-8zł była przeceniona na 5zł. Po pierwszej aplikacji przestraszyłam się- moje paznokcie były sine. Później zorientowałam się, że to wina odżywki. Po kilku tygodniach używania oszalałam! Paznokcie rosły w zawrotnym tempie. Nie łamały się, były twarde i mocne. Od pierwszego użycia minęło kilka miesięcy, teraz używam odżywkę profilaktycznie raz na jakiś czas, dla podtrzymania efektu. A najczęściej między aplikacją hybrydy. Jedynym minusem jest buteleczka z dużą dziurką, jeden nieprzewidziany ruch i pół lakieru rozlane.

Bdb.

Paznokcie po tym preparacie rosną mi jak szalone.Nie mam problemow z zahodowaniem idealnej dlugosci tak aby spilowac je na ksztalt migdalkow.Minusem może być kolor odzywki,bo paznokcie są takie sine.Świetna baza pod lakier,naprawde dobrze utrzymuje się kolor i przedluza trwalosc.Łatwa aplikacja,niska cena.Polecam

Może być

Może i trochę paznokcie urosły. Odstrasza mnie niebieski kolor - brzydko wygląda na paznokciu. Dobrze się sprawdza jako top coat. Dzięki temu produktowi, manicure pozostaje na dłużej. Kolor nie miesza się z innymi i nie prześwituje.

dobry jako baza

Moim zdaniem ten kosmetyk sprawdza się jako baza pod lakier, ale niestety średnio radzi sobie jako odżywka. Może i te paznokcie są troszeczkę dłuższe, ale na pewno nie stają się mocniejsze. W sumie zawsze to co mi urośnie przez tą odżywkę zaraz się łamie. Troszkę niepokoi mnie też skład tego kosmetyku. Do zalet na pewno należy bardzo niska cena produktu, rewelacyjne opakowanie, z którego wygodnie nabiera się kosmetyk, wydajność i bardzo szybkie wysychanie. Nie jest to najgorsza odżywka do paznokci, ale nie wiem czy kupię ją ponownie, raczej będę szukać czegoś lepszego.

z braku laku

Może i trochę przyspiesza wzrost paznokcia ale jakoś bez szału. Poza tym ten niebieski kolor jest straszny, paznokcie są po prostu sine - tragicznie to wygląda. Po zużyciu połowy buteleczki preparat zaczyna gęstnieć, najpierw minimalnie, później jest już gorzej - 1/4 nie zużyłam, musiałam wyrzucić.
Plusem jest niska cena, ale chyba lepiej zainwestować trochę więcej w jakiś lepszy produkt.

Najpierw podziałał, potem porozdwajał

Mam bardzo mieszane odczucia względem tego produktu. Na początku używania przynosił rewelacyjne efekty- paznokcie urosły długie, mocne, twarde. A potem stała się katastrofa- wszystkie paznokcie się ukruszyły, połamały, rozwartwiły i porozdwajały. Zrobiły się miękkie, i mimo, że nie używam tej odżywki już miesiąc- paznokcie nadal są słabe i niemożliwe do zapuszczenia. W dodatku pożółkły mi jak u nałogowej palaczki...
Wszystko pewnie przez ten formaldehyd.

Super

Powiem jedno, jest super.
Jak działa na moich paznokciach, to zadziała na każdych.

Nigdy więcej

Potrzebowałam jakieś odżywki do paznokci , więc szybko wyruszyłam do Rosmanna. Na pułcę zobaczyłam oto ten produkt, zachęcona etykietą, ceną i obietnicami producenta ....kupiłam go i wersje różową.
Jest to najgorsza odżywka jaką miałam, nie spełnia podstawowego zadania nie przyśpiesza wzrostu paznokcia, zmasakrowała je( zaczęły się rozdwajać), pozostawia brzydki odcień na paznokciach, zapach jest mocno duszący(nie tak jak u innych odżywek i lakierów).
Do plusów mogę zaliczyć;cenę, dostępność,estetyke opakowania i szybkość schnięcia.

Zdecydowanie nie polecam!

Używam tego produktu od: wakacji 2015
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Dobry lakier :3

Plusy:

*paznokcie rzeczywiście szybko rosną.
*bardzo wydajny.
*nie łamie paznokci,nie żółci ich.
*pozostawia je zdrowe.
*bardzo szybko zasycha
*można użwyać jako baze pod lakier

Minusy:
*wodnisty,rozlewa sie po płytkach paznokci.
*nadaje paznokciom taki siny/zielony/niebieski kolor

Ogólnie polecam go :3

Używam tego produktu od: 3 lata

mój KWC

Nie ma co dużo pisać - paznokcie rosną mi po nim jak szalone, nie łamią się, są ładniejsze. Do tego śmieszna cena, zwłaszcza, jeśli ktoś robi zapasy na promocji -49%. Próbowałam innych odżywek, ale do tej zawsze wracam. Minusów nie zauważyłam :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: cztery

polecam!!!

Moje słabe, rozwojone, krótkie paznokcie dzięki tej odżywce zmieniły się w długie, twarde pazury. Odżywka tania, łatwo dostępna a działa cuda! Naprawiła moje paznokcie lepiej niż żadna inna.

+działa!
+ tania
+łatwo dostępna!
+ ładnie połyskuje na paznokciach
+ wygodny pędzelek
+ wydajna