Black Diamond, Dezodorant

Black Diamond, Dezodorant

Perfumowany dezodorant. Skutecznie chroni, nie podrażnia skóry. Bardzo ładnie pachnie i długo się utrzymuje. Nie pozostawia białych śladów. Opakowanie jest ładnie i poręczne.

Przyzwoity.

Dostałam go od siostry, sama raczej bym się nie skusiła, bo wolę raczej wody toatetowe. Sama nie wiem czemu, ale nie przekonują mnię dezodoranty.
Pachnie całkiem dobrze, jeśli ktoś lubi takie zapachy. Jeśli chodzi o trwałość, to nie ma się do czego przyczepić, powiedziałabym, że jest standardowa. Opakowanie jest estetyczne, pasuje do zapachu.
Nie kupię ponownie, ale nie dlatego, że coś jest z nim nie tak - po prostu wolę inną formę ;)

Zmysłowa, perfumowana ochrona

Mój ulubieniec z serii C-Thru. Pachnie najlepiej ze wszystkich i zapewnia przyzwoitą ochronę przed potem.

Plusy:
+ piękny, długotrwale utrzymujący się zapach - tajemniczy i uwodzicielski
+ dostępny w niemal każdej drogerii
+ chroni przed potem (jeśli ktoś nie ma z tym większych problemów)

Minusy:
- nie polecam stosować na podrażnioną skórę

Ogólnie jest jednym z moich ulubionych dezodorantów (przede wszystkim za sprawą rewelacyjnego zapachu) i często do niego wracam.

Używam tego produktu od: ciężko powiedzieć
Ilość zużytych opakowań: kilka

Przyjemny :)

Kupiłam, bo był w promocji a nie było akurat zapachu, którego używam najczęściej :)
Zapach z początku wydawał mi się... męski? Dziwny bardzo, acz poważny taki :)
Z czasem się przyzwyczaiłam i mi się bardzo podoba. Z reguły c-thru wystarcza mi tak na miesiąc, ale nigdy nie ma tak, że używam tylko jednego, zawsze mieszam, raz ten raz tamten ;p
Ochrony przed potem nie ma, ale ja nie lubię antyperspirantów, nie mogę wytrzymać tego, że brudzą ubrania więc zawsze używam deo tego typu i jestem zadowolona :) te na dodatek mają intensywne zapachy i ubrania potem ładnie pachną przez dłuższy czas ;)
Cena nie jest wysoka, więc warto kupić :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Cellulit mity

slaby..

Dostalam keidys od kolezanki to badziewie, niestety jest to " perfumed body spray" czyli tak w zasadzie nie wiem czemu am to sluzyc, jak chce ladnie pachniec uzywal perfum, jak chce meic ochrone przed poceniem sie uzywam dezodorantu. Dziwna rzecz ten spray.
Pachnie calkiem ladnie, nie chroni w ogole przed potem (tz moze przez pierwsza godzine tak ale potem wymieka).
Coz wiecej napisac?
NIE KUPUJCIE TEGO CZEGOS TO NIE MA ZADNEGO ZASTOSOWANIA :)

Używam tego produktu od: miesiaca

Całkiem OK.

Dostałam go w zestawie razem z żelem pod prysznic o tym samym zapachu jako prezent mikołajkowy od kolegi. O ile żel pachnie b. ładnie to dezodorant .. tak sobie. Dla mnie jest to zbyt "poważny" i troche mdlący zapach. Jednak na ciele po jakimś czasie zaczyna pachnieć znośnie. Polecam dla tych, którzy lubią taki typ zapachów, ja jednak wole garden\\\'a :)

Luuuuuubię...

Tak jak perfumę - dostałam na Mikołajki klasowe od koleżanki. Dezodorant, hmmmm... Zawsze mam pewne obawy co do dezodorantów w zapachu perfumy - obawiam się, że mogą być mało skuteczne. W tym przypadku nic bardziej mylnego. Dezodorant bardzo dobrze chroni przed potem, niweluje jego zapach, zapewnia całodobową suchość. Jest w wygodnym, łatwym w obsłudze opakowaniu. Jak na dezodorant jest całkiem wydajny, jeszcze żaden na tyle mi nie starczył, a to przez to, że tak samo jak perfuma - niewiele trzeba go psiknąć, by uzyskać pożądany efekt. Bardzo go lubię, lecz jak na dezodorant ma chyba... Trochę zbyt mocny zapach, choć piękny. Na większe wyjścia ideał, współgrający z perfumą z tej serii. BDB! :)

Używam tego produktu od: cały listopad, grudzień, styczeń, luty i trochę marca.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Męczący...

Lubię dezodoranty z C-THRU ale ten mnie nie przekonał. Z każdym popsikaniem zapach staje się coraz bardziej męczący, nie jest taki ładny jak za pierwszym razem. Szybko się nudzi. Jakość dobra, i cena za tak dobrą jakość też wspaniała.
Ma jednak wpadki. Zostawił mi parę razy ślady na bluzce, a ślady nie były nawet białe, tylko miały dość specyficzny jak na dezodorant kolor. Mocno piecze, gdy popsikam za blisko mam nieprzyjemne uczucie, którego nigdy nie mam przy używaniu innych dezodorantów psikając za blisko.
Cudem to nie jest... Nie polecam osobom, które golą się codziennie, i tym samym psikają się codziennie dezodorantem. Straszną katorgą, jak co poniektóre `lewe` dezodoranty też to nie jest.

Tak na marginesie - jeden dezodorant i tak się wypisałam :D

Ilość zużytych opakowań: (tylko ten zapach) 1.

Fajny

Dobra cena i jakość. Zapach miły, dość mocny ale nie nachalny. Długo się utrzymuje i na skórze i na ubraniu.
Lubię i chętnie wracam do niego.

Uzasadnienie zbyt lakoniczne... Hmmm... a co tu można pisać o dezodorancie? Pojemność taka jak wszystkie inne, antypotnie nie działa, bo nie taka jego rola. No mogę jeszcze napisać, że miłe dla oka ma opakowanie. :D

Używam tego produktu od: paru miesięcy

hmm...

Ciężko jest określić ten zapach... Nie lubię słodkich zapachów dlatego kupiłam ten, ale trochę męczy mnie jego wyrazisty zapach, jest w nim coś ciężkiego. Osobiście lubię zmysłowe zapachy o wielu twarzach, a temu jednak coś brakuje. Zapach dość oryginalny, ale widocznie nie do końca dla mnie..

boski zapach

Uważam, że mam inne wydatki niż kupowanie perfum za 300 zł, więc znalazłam sobie zapach marki popularnej i niedrogiej.

Jest elegancki, ale nieduszący, więc nadaje się na cały dzień, zarówno na imprezę, jak i do pracy. Mój ulubiony zapach.

Zdarza mu się zostawiać białe ślady. Po goleniu piecze, bo zawiera alkohol. Idealny jako uzupełnienie perfum.

5 gwiazdek za zapach ;-p

Używam tego produktu od: 5-6 lat
Ilość zużytych opakowań: duużo

Na +

Bardzo ładny zapach,taki delikatny, a jednocześnie przyciągający. Moim zdaniem najładniejszy ze wszystkich firmy c-thru. Nie pozostawia białych śladów. Mam go zawsze ze sobą w torebce .
Zapach nie utrzymuje się zbyt długo.

Fajny.. +

Fajnie pachnie.. tak dziwnie :P, ale długo czuć ten zapach
najlepszy z dotychczasowej serii, ładne opakowanie.. nie podraznia, nie ma białych śladów, tani

Używam tego produktu od: kiedyś