Cocoa Butter Creme

Cocoa Butter Creme

Mieszanka naturalnego masła kakaowego i czystej lanoliny o łatwo wchłanialnej konsystencji. Zabezpiecza skórę przed niekorzystnym działaniem słońca i wiatru. Znakomicie łagodzi skutki podrażnienia słonecznego. Zapobiega powstawaniu bruzd i zmarszczek na suchej skórze. Idealny do masażu twarzy i ciała. Przynosi ulgę rozciągniętej skórze w czasie i po ciąży oraz pomaga zredukować blizny i rozstępy. Zalecany do stosowania zarówno na dzień jak i na noc.

Cena: ok. 20zł / 144ml; ok. 50zł / 450ml

przyjemny produkt

przyjemne masełko za razsądną cenę

PLUSY

-idealne do opalania
-super po opalaniu
-nawet na twarzy nie powoduje zaskórników
-wydajne
-cena
-łagodzi wysuszoną i podrażnioną skórę
-stosuje nawet na buzie moich dzieci
-dobry natłuszczacz na mróż

Minusów
-brak

Totalna kosmetyczna katastrofa....

Zachęcona pozytywnymi opiniami i z Wizażu, i od koleżanek - kupiłam ten produkt. Co roku walczę z suchymi łydkami w okolicy późnej jesieni i zimy i doszłam do wniosku, że ten produkt może rozwiązać mój problem. I co? I zero, bardzo się zawiodłam, a przy okazji doszłam do wniosku, że co dla innych dobre - dla mnie być nie musi.

Zapach byłabym w stanie znieść, w końcu i tak tego produktu używam na nogi. Jednak jego innych właściwości już nie.

Opakowanie - pod koniec opakowania (a mam duży słoik niestety), można się pokaleczyć i krzywdę sobie zrobić próbując resztki produktu wygrzebać z dna. No ale to cena za oldskulowe amerykańskie opakowanie...

A teraz działanie.

Produkt natłuszcza skórę, ale nie wchłania się prawie wcale. Sprawia złudne wrażenie, że skóra jest miękka - ale nie dlatego, że jest nawilżona. Wystarczy jeden raz po kąpieli nie posmarować skóry niczym i mamy odpowiedź. Po moich łydkach można pisać, co dość dziwne biorąc pod uwagę, że regularnie używam peelingu. Po prostu ta maź wysusza zamiast obiecanego nawilżenia.

Podsumowując - szkoda pieniędzy. Zero efektu, mnóstwo nerwów i żadnej przyjemności z używania. Odradzam.

Używam tego produktu od: ze 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Toalna porażka

Nie, nie i jeszcze raz nie!!!

Produkt nie nadaje się do niczego:
- smierdzi
- wysusza
- jest za tłusty, źle się rozprowadza, prawie w ogóle nie wchłania a na koniec zostawia suchą skórę

Nie byłam w stanie zużyć tego produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Rozczarowuje

Krem ten kupiłam skuszona bardzo pozytywnymi recenzjami, w których porównywany był do maseł z the body shop. Już po 2-3 użyciach byłam pewna, że do pięt nie sięga nawet polskiej bielendzie. Krem jest zbyt tłusty, wchłania się ciężko, zapach nie ma z kakaem wiele wspólnego (mocno chemiczny). Skóry nie nawilża prawie w ogóle, smarując sie na noc grubą warstwą, rano nie ma efektu odżywienia i cały proces trzeba powtarzać od początku.

Porażka

Krem kupiłam ze względu na świetne recenzje na KWC.
Wahałam się między mniejszą i większą pojemnością.Na moje szczęscie kupiłam mniejszą.
Pierwsze co mnie odrzuciło to zapach : niesamowicie chemiczny.
Pomyslałam,że to nie pierwszy chemiczny zapach,więc nie można się zrażać.
Krem jest tłusty i to niesamowicie tłusty. Nie wyobrażam sobie użyć tego kremu na swoją buzię,która z natury jest tłusta,dlatego też używam na ciało.
Wchłanianie się kremu w moim przypadku to 2-3 godziny,a i tak jak się kładę to krem się przyklei do kołdry.Nie widziałam takiego klejącego się kremu bardzo dawno.
Trudno się wyjmuje z pudełeczka :D
Pozostaje przy smarowaniu na rękach,zmyć go z rąk graniczy z cudem.
Na moje nieszczęście jest wydajny,więc za to dostaje minimalną gwiazdkę.

Naprawdę nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie nadal

Super, super!

Baaaardzo lubie ten produkt. Jest zdecydowanie najlepszym masłem do ciała jakie kiedykolwiek posiadałam i jest moim KWC.

Ma bardzo miły skład.

Piękny zapach. Choć niestety nie utrzymuję się na skórze bardzo dlługo.

Ma maślaną konsystencję, łatwo się rozsmarowuję.

Jest dość wydajne, nie potrzeba go nakładać bardzo dużo.

Zostawia na ciele tłustą warstwę ochronną, cudownie nawilża i wygładza skórę. (Naogół stosuję na noc, rano budzę się ze skórą "jak pupka niemowlaka" :D. Czasem też nakładałam grubą warstwę na skórę twarzy i tak też bardzo dobrze sie sprawdza)

Warto dodać, że mam cerę bardzo delikatną i bardzo wrażliwą, masło to nie spowodowało u mnie nawet najmniejszych podrażnień!

Używanie tego masła to sama przyjemność!
Nie chce żadnego innego!!!

Ja osobiście lubie dosypać do tego masła odrobine cynamonu, zwłaszcza na zimne jesienne wieczory. Wtedy cudownie rozgrzewa i nawilża.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe i kawałek następnego opakowania

Najlepsze

Znam to masło od kilku lat i jestem w nim niezmiennie zakochana :)

+ rewelacyjnie nawilża
+ dobra konsystencja, jak masło :)
+ nie marze się
+ nie klei się
+ łagodzi podrażnienia
+ bardzo wydajne
+ ładnie pachnie
+ idealne po opalaniu i do opalania
+ na każdą porę roku

+/- duże opakowanie, co utrudnia wydobywanie produktu zwłaszcza pod koniec

- długo się wchłania, ale nie mam suchej skóry, więc trochę dlatego

Ogólnie: nigdy nie miałam produktu, który tak dobrze nawilża. Stosuję go nawet na twarz, ale na noc, bo jest jednak tłuste. Pozostawia skórę gładką, elastyczną i idealnie nawilżoną. Świetny do każdej części ciała, doskonale sprawdza się na wysuszonych ustach.

Ilość zużytych opakowań: 7 w trakcie

REWELACYJNY!

+ opakowanie
+ cena
+ konststencja
+ doskonale się rozprowadza
+ super do opalania na lato
- zapach

Używam przeważnie w lato do opalania bo super nawilża skórę, nogi posmarowane masłem wyglądają na nawilżone, a nie posmarowane olejem jak po oliwkach itp.jest po nim naprawdę Suuuuuuuuuuuper!
POLECAM !!!
Nie polecam lotionu w butelce- szkoda kasy!

Jest dobrze, ale...

Od razu powiem, że lubię tę markę. Nie testują kosmetyków na zwierzętach, opakowania są zrobione z łatwego do przetworzenia plastiku - takie rzeczy też są dla mnie ważne, kiedy wybieram dla siebie kosmetyki.

Wcześniej używałam balsamu Coca Butter i Mango - był bardzo przyzwoity na lato. Ponieważ zbliżała się jesień zdecydowałam się sięgnąć po broń cięższego kalibru - masło.

Jak dla mnie duuuuuuże opakowanie jest plusem - nie nudzę się szybko zapachami; lubię słoiki

Zapach
To nie jest zapach masła kakaowego jaki możemy poczuć np. wąchając masło Ziaji. Masło QH na samym początku czuć stęchłym tłuszczem, może margaryną. Na całe szczęście ten zapach w kontakcie ze skóra zanika i zastępuje go subtelna czekoladowa woń. Mi osobiście nie przeszkadza to jakoś szczególnie, ale zdaję sobie sprawę, że dla niektórych pierwszy kontakt węchowy z kremem może być traumatyczny.

Działa czy nie działa?
Trudno to do końca określić. Z jednej strony rzeczywiście nawilża, ale z drugiej jest tak niesamowicie tłuste, że trudno powiedzieć czy to film czy nawilżenie skóry.

Ta tłustość jest czasami bardzo uporczywa - masło prawie w ogóle się nie wchłania (mam wrażenie, że wchłaniają go moje ubrania, które później nabierają dziwnego zapachu) i zostawia na skórze tłustą powłokę. Jednocześnie dzięki temu bardzo dobrze sprawdza jako produkt do masażu.

Kiedy w końcu udaje mi się przejść przez te wszystkie męki masło jako tako się wchłonie skóra jest gładka, miękka i sprężysta. I mam wrażenie, że nawilża o wiele lepiej niż setki balsamów i kremów ze średniej półki Rossmanowej.

Zgadzam się z jedną z przedmówczyń, że kosmetyk może być szczególnie trafiony latem do nawilżania nóg, kiedy nie są one niczym skrępowane i mogą cieszyć się kontaktem z powietrzem.

Podsumowując
Pomimo minusów jestem z tego kosmetyku zadowolona, bo wyjątkowo dobrze pomaga mi w dbaniu o suchą skórę. Pewnie już go nie kupię - może spróbuję czegoś nowego z QH.

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Świetne masełko

Mam bardzo duży problem s suchą skórą na nogach, próbowałam już naprawdę wielu różnych balsamów, ten może nie jest idealny ale bardzo mi pomógł.

plusy:
+ pomaga na suchą skórę
+ świetnie pachnie
+ dobrze wygląda (ładnie się świeci na skórze)
+ niedrogi

minusy
- wolno się wchłania
- trudno się wybiera ze słoiczka

Generalnie nadaje się przede wszystkim na lato kiedy można nogi odsłonić, pomaga i przy tym świetnie wyglądam. Polecam

Mój ulubieniec:)

Szukałam jakiegoś masła kakaowego, które przynosiło by ulgę mojej wysuszonej skórze. Przeglądając oferty na allegro trafiłam na owe masło i jestem a raczej moja skóra jest w siódmym niebie :D Stosuje je zawsze po wieczornej kąpieli, bo zastawia tłusty film na skórze co akurat mi odpowiada. Obłędnie pachnie, dobrze się rozsmarowuje i przede wszystkim gdy budzę się rano moje skóra jest cudownie nawilżona, gładka i promiennie wygląda :) Cieszę się że trafiłam na to masło, i na pewno kupię kolejne opakowanie jak zużyje obecne 425g:)

Uniwersalny

Przy okazji zakupów w aptece wpadło mi w ręce to masełko. Na początek przyznam, że uwielbiam je za opakowanie:) Zrezygnowałam z butelek na rzecz balsamów w słoiczkach, dzięki czemu mogę przynajmniej do końca je wykorzystać. Samo używanie masełka nie jest może ucztą dla zmysłów, zapach taki nijaki, jakby zwietrzały i stęchły. Mimo to nie drażni. Właściwości pielęgnacyjne wynagradzają za to wszystko. Przede wszystkim masełko natłuszcza. Czuć je na skórze przez cały następny dzień, skóra jest delikatna, gładka, sprężysta i maksymalnie nawilżona - po żadnym balsamie nie czułam tak głębokiego nawilżenia. Dość szybko się wchłania, nie tłuści ubrań. Spróbowałam, choć z pewną obawa również na twarz, choć tylko na noc, bo błysk dyskomfort jest niesamowity. Jednak rano buzia była miękka, promienista i pozbyłam się przesuszonych partii i odstających skórek. A nawet głęboko nawilżające kremy nie dawały rany. Polecam z czystym sumieniem, na pewno nie zaszkodzi. Na próbę kupiłam małe opakowanie, ale wiem, ze na nim się nie skończy, choć jest bardzo wydajne.

Używam tego produktu od: września
Ilość zużytych opakowań: ciągle jedno