Torf Corporation, Delissa, Krem do rąk i paznokci regenerujący z aloesem i mikrokapsułkami

Krem do rąk i paznokci regenerujący z łagodzącym aloesem i odżywczymi mikrokapsułkami. Zapewnia skórze optymalną pielęgnację. Zawarte w kremie składniki czynne: L wyciag z liści aloesu, składniki nawilżajace oraz witamina E zamknięta w mikrokapsułkach intensywnie regenerują, odżywiają, zmiękczają i uelastyczniają skóre dłoni. Krem skutecznie łagodzi podrażnienia i zapobiega ich powstawaniu, likwiduje uczucie szorstkości. Systematycznie stosowany chroni dłonie przed niekorzystnym działaniem czyników zewnętrznych.

Cena: 2,50zł / 125ml

KWC!

Od kiedy przeprowadziłam się na studia, coś oklropnego zaczeło się dziać z moimi dłońmi. Woda tutejsza chyba nie działa na nie zbyt dobrze. Cały czas były przerazliwie suche! szczypały bolały i co najgorsze skóra po prostu.... pękała!
Kupowałam wszystko co mogło mi pomóc. Aż nie chcę myśleć ile pieniędzy wydałam na kremy do rąk! Bo zazwyczaj nie działały w ogóle.:( Albo bardzo słabo. A z moimi łapkami było coraz gorzej.

Aż w końcu po kilku miesiącach [od pazdziernika!] udręki, mama dała mi ten krem zakupiony w biedronce za grosze. I... zadziałał. Już po pierwszym u życiu. Moje dłonie wyglądały lepiej, mniej bolała skóra. A już po tygodniu używania mam znów ładne nawilżone, nie popękane dłonie.

mój KWC!!!!!!!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

świetny!

Plusy:
+ cena
+ wygodna tubka
+ lekka konsystencja, nie jest za rzadki, ani za gęsty
+ szybko się wchłania
+ pięknie pachnie
+ wygładza i nawilża dłonie
+ zmiękcza skórę dłoni
+ dosyć wydajny

A minusy? Nie stwierdzono!

Może nie jest to jakiś wyjątkowo nawilżający krem, jednak do codziennej pielęgnacji nadaje się idealnie.
Dla dłoni niewymagających extra nawilżenia.

kiepski

Kupiłam ten krem zachęcona świetnym działaniem wersji z jedwabiem, miałam nadzieję, że ten będzie równie dobry ale niestety.
Krem jest bardzo rzadki, lekki, słabo nawilża. Pomimo leciutkiej konsystencji wcale dobrze się nie wchłania a maże po rekach, trezba się z nim trochę pomęczyć. Działanie bardzo słabe, nie odczuwam aby nawilżał, odżywiał skórę, chwilę po użyciu nie czuje abym miała cokolwiek na dłoniach i skóra domaga się nawilżania.
Zapach przyjemny, delikatny, opakowanie bez zarzutu.
Krem jest bardzo wydajny- aż za bardzo.
Bardzo tani.

Niewidoczna kreska na powiece

Świetny

Kremik godny polecenia. Doskonale się rozprowadza, nie powoduje uczucia lepkości-szybko się wchlania i do tego ślicznie pachnie. Opakowanie bardzo poręczne-pozwala na wygodną aplikację. Dlonie potraktowane tym kosmetykiem są miłe w dotyku i dobrze nawilżone (dodam, że nie mam zbyt dużych problemów z szorstkością). Za tak niewielką cenę jest wart chociażby sprobowania-z pewnością nie zaszkodzi a może przypaść do gustu.Używam tego produktu od:niecałego miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Warto

Nie mam problemów z dłońmi, ale lubię używać regularnie jakiegoś mazidła;) Ten krem szybko się wchłania, ma przyjemny nieduszący zapach i przyzwoicie dba o skórę rąk. Polecam za taką cene naprawdę warto:)

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno

Godny uwagi

Bardzo tania cena i ładny zapach kremu skusił mnie na kupno. Nie spodziewałam się cudów, ale jednak mnie zaskoczył. Bardzo duże jak na krem do rąk opakowanie jest bardzo wydajne. Dobrze się aplikuje. Konsystencja kremu bardzo szybko sie wchłania i idealnie nawilża i wygładza dłonie. Zawarte w balsamie kapsułki nadają skórze lepszego kolorytu. Miałam wersję turkusową. Ładnie i delikatnie pachnie. Cena jest przystępna. Skusze się teraz na wersję żółta. Polecam.

Lubię, lubię

Nowe, dużo ładniejsze opakowania i nowa wersja kremu Delissa. :) Jest równie dobry jak dwa pozostałe, idealny do codziennej pielęgnacji dla niewymagającej skóry. Nawilża, lekko natłuszcza, jest lekki, dobrze się wchłania. Przyjemny zapach, duża tubka, cena skandalicznie niska. :D Tych kuleczek to tam jak na lekarstwo, ale nie mam pretensji. :D
Polecam osobom, które mają potrzebę posmarowania dłoni po ich umyciu, ale nie potrzebują intensywnej regeneracji.