Dr Irena Eris, M.e.n., Krem matująco-nawilżający

Dr Irena Eris, M.e.n., Krem matująco-nawilżający

Krem o delikatnej konsystencji szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy. Codzienna dawka bogatego zestawu składników umożliwia pełną, całodobową pielęgnację skóry. Zawiera mikrogąbki matujące i wodę z lodowca szwajcarskiego.
Neutralizuje świecenie się cery, utrzymuje prawidłowy poziom nawilżenia skóry, łagodzi podrażnienia, zapewnia uczucie zdrowej, czystej i świeżej skóry. Naprawia wolnorodnikowe uszkodzenia skóry i odbudowuje naskórek.

matujące, nawilżające

Kompletne dno

Krem ten zakupiłem rok temu, skuszony dość atrkcyjną ceną. Niestety wielce się na nim zawiodłem i po kilku aplikacjach wyrzuciłem do kosza.

Krem ten ma za zadanie matowić skórę, a nie dość, że tego nie robi, to jeszcze potęguje efekt świecenia. Paranoja! W dodatku pozostawia skórę lepką w dotyku. Działanie nawilżające oceniam jako średnie. Jedyne co mi się w nim podobało to zapach, który był naprawdę fajny. Tym niemniej krem ten jest u mnie zdyskwalifikowany, ponieważ wogóle nie nadaje się do tego do czego został stworzony.

Odradzam.

Używam tego produktu od: rok temu

super!!

krem faktycznie nawilża, skóra jest matowa przez całuy dzień. jest gładka, przyjemna. zapach ładny, delikatny, podobny do kremu z serii zimowa ochrona. opakowanie ładne. no i przede wszystkim niska cena. i oczywiścvi jest to fajny krem a nie żaden tam żel. naprawdę polecam

Używam tego produktu od:2m-ce
Ilość zużytych opakowańpołowa pierwszego: