Lumi`Base (Baza pod podkład)

Lumi`Base (Baza pod podkład)

Rozświetlająca baza pod podkład, dostępna w jednym kolorze, zawiera złoto-różowe drobinki.

Cena: ok. 40zł / 30ml

Dla mnie bardzo fajny.

Cera po nałożeniu wygląda na rozświetloną. Baza jest lekko różowego koloru z małymi świetlistymi drobinkami.
Efekt rozświetlenia jest subtelny-nie ma żarówy. Pudełko bardzo ekonomiczne, a do tego to Loreal dla mnie bomba :)

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Jak najbardziej na TAK!

Na produkt skusiłam się, ponieważ uwielbiam produkty Loreala szczególnie tusze i podkłady. Z zaciekawieniem patrzyłam na buteleczkę z brzoskwiniowym płynem w środku-po nałożeniu efekt jest super. Baza pięknie rozświetla dzięki małym połyskującym drobinkom. Cera wygląda na zdrową i jest cudownie rozświetlona. Baza jest delikatna (mam bardzo jasną suchą cerę) więc nie ma efektu przebranej choinki-jest subtelna.:) Używam tego produktu od:4 mies

dobry

Nigdy nie stosowałam go na calą twarz, bo mimo, że teoretycznie stapia się ze skórą, ja mialam wrażenie, że jestem bardziej różowa na twarzy.
Stosowałam go tylko na kości policzkowe i spisywał się swietnie.
Ładnie rozświetla, puder brązujący sypki dlużej się utrzymywal, do tego bardzo wydajny.
I niestety przez przypadek go wyrzucilam i czuje bardzo jego brak.
Nie wiem czy go kupie ponownie, bo jest wiele innych kosmetyków, które chcialabym wypróbować

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pól

Cellulit składniki

Prawie jak wódka.

W bazie jest tyle alkoholu, że mam wrażenie, jakbym smarowała twarz jakimś mocnym napitkiem - prawie wyczuwam alkoholowy aromat. Szczerze mówiąc, to nie wiem, czy powinnam jej używać, dlatego robię to dość rzadko. Baza rzeczywiście ładnie wygląda na twarzy, o ile twarz jest naprawde mocno nawilżona, bo ze względu na wysokie stężenie alkoholu ma działanie mocno wysuszające, co przy mojej bardzo suchej skórze stanowi spory problem. Używam jej tylko na grubą warstwę kremu nawilżającego i pod podkład nawilżający. Wtedy wygląda fajnie - delikatne drobinki ładnie rozświetlają twarz. Na podkładzie też wygląda fajnie (daje mocniejszy, imprezowy efekt), ale po kilku godzinach widzę ją, jak zbiera się i podkreśla suchości. Samej próbować nie używałam i wątpię, żebym miała spróbować - obawiam się, że to mogłoby mi zaszkodzić.
Podoba mi sie bardzo efekt delikatnego, drobinkowego rozświetlenia (uwielbiam wszystko, co rozświetla twarz). Kolor w buteleczce jest różowy, ale na twarzy całkiem transparentny - nie trzeba się obawiać efektu prosiaczka.
Generalnie podsumuję recenzję tak: osobom o suchej skórze nie polecam, chyba że na specjalne okazje. Sama też już nie kupię (to zresztą chyba limitowanka), a tego co mam będę używać raczej rzadko, ale do śmieci nie wyrzucę. Może u osób o innym rodzaju cery sprawdzi się lepiej...

Używam tego produktu od: 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

no no no :)

zglosilam to i ocenie :)

jestem pod wrazeniem tego produktu :) nie przepadam za bazami pod makijaz - mam wrazenie, ze pod tyloma warstwami mazidel moja cera sie po prostu dusi. ale kocham wszystko co sie swieci i co rozswietla wiec kupilam LumiBase. strzal w dzieiatke :)
baza jest lekka, sweitnie ujednolica kolor skory, rozswietla [jest to drobinkowe rozswietlenie, takie migoczace, jesli ktos nie lubi drobinek to niech nawet w strone LumiBase nie patrzy :D]. drobinki sa male, takie migotki :D zlotorozowe.
baza ma tylko jeden odcien - apricot. kolor idzie w brzoskwinie - ale doskonale przystosowuje sie do koloru skory.

teraz stosowanie. stosowalam pod podklad -efekt migoczenia baaardzo deliaktny, drobiny rpzebijaja sie przez podklad i slicznie rozswietlaja twarz. stosowalam ten na podklad - kladlam ja na kosci policzkowe. zamiast rozu :D a teraz stosuje zamiast podkaldu :D i tez sie andaje. jest lekka, nie obciaza cery, nie zapycha - idealnie zastepuje podklad w gorace dni.

jestem bardzo zadowolona z zakupu. jak mi sie buteleczka skonczy to kupie pewnie nastepna [o ile to nie limintowanka, jakas letnia kolekcja czy cus ;)]
aha. wydajnosc - jest rzadka przez co pewnie niewydajna - trzeba dosyc duzo na pokrycie calej twarzy.

wkleje jeszcze sklad, bo gapa ze mnie i w opisie nie dalam :D
sklad:
Water, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Isododecane, Alcohol Denat, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Hexyl Laurate, Disteardimonium Hectorite, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Phenoxyethanol, Magnesium Sulfate, Diphenyl Dimethicone, Cellulose Gum, Acetylated Glycol Stearate, Acrylates Copolymer, Methylparaben, Nylon-12, Butylparaben, Tristearin, Disodium Stearoyl Glutamate, Aluminium Hydroxide +/- (CI 77019/Mica, CI 77891/Titanium Dioxide, CI 77492/CI 77491/Iron Oxides)

Używam tego produktu od: kilkunastu tygodni na pewno