Glazewear, Clear Lip Gloss SPF 15(Bezbarwny błyszczyk do ust) (stara wersja)

Glazewear, Clear Lip Gloss SPF 15(Bezbarwny błyszczyk do ust) (stara wersja)

Bezbarwny błyszczyk, który nadaje blask Twoim ustom. Może być stosowany sam lub nakładany na szminkę.

Cena: 26,90zł / 6ml

zbyt "mokry"

Błyszczyk używałam dosyć długo, ale raczej ponownie go nie kupię. Wydał mi się zbyt mokry i lejący, a ja chyba jednak wolę coś bardziej matowego i trzymającego się na ustach.
- zbyt lekka, wodnista konsystencja
- błyszczyk osiada na pędzelku, który staje się coraz bardziej oblepiony (trudniej później nałożyć na usta cokolwiek, trzeba go czyścić)
- po dłuższym okresie brzydko pachnie
Plusy:
+ ładnie nabłyszcza usta, podkreśla ich naturalny kolor
+ całkiem wydajny
+niska cena

Używam tego produktu od: marca 2013
Ilość zużytych opakowań: całe 1

Świetny

Błyszczyk ma gęstą konsystencję, dzięki czemu długo się utrzymuje (ok godzinę). Zapach przyjemny, opakowanie ładne, zgrabne. Nawilżająca usta formuła jest dodatkowym atutem. Błyszczyk można nakładać samodzielnie, lub na szminkę. Bardzo dobrze nabłyszcza dając efekt "mokrych ust"! Aplikatorem komfortowo nakłada się produkt, kosmetyk jest wydajny.

super!

szkoda że już go nie ma :(

bezbarwny błyszczyk o gęstej konsystencji, bardzo przyjemnie trzymał się na ustach i miał boski zapach, trochę jak jakiś syropek. nie lepił się, tworzył "wodną" powierzchnię ust... bardzo wydajny, miałam go baaaardzo długo. jednym słowem bomba.

minus za cenę:/

Używam tego produktu od: parę lat temu

Avon Mark - relacja

nie za bardzo...

Błyszczyk mi zupełnie nie odpowiada. Po ok 1,5 miesiąca użytkowania zrobił się paskudny zapach i smak, od którego natychmiast zaczynam kaszleć. Do tego błyszczyk zmętniał i wygląda obrzydliwie w opakowaniu. Dołączony aplikator przenosi do środka drobinki szminki, które rozpuszczają się w całym błyszczyku. Dla mnie ten błyszczyk odpada. Poza tym ostatecznie się już po nim przekonałam, że nie chcę więcej ani jednego błyszczyka z aplikatorem wkładanym do środka. Zdecydowanie wybieram te do nakładania oddzielnym pędzelkiem, który mogę wyprać, wyczyścić. Tym samym nabieram zawsze czysty kosmetyk, nie wymieszany z niczym innym. Jest to dużo bardziej higieniczne i estetyczne.

Ilość zużytych opakowań: jedno napoczęte, którego na pewno nie skończę

Całkiem udany :D

Blyszczyk, jak błyszczyk,dość ładnie nabłyszcza ale nie skleja :]
Jednak jeżeli szukasz czegoś , co dawało by efekt mokrych st, to raczej nie to. Więc szukam dalej. :)

Używam tego produktu od: Dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: Jedno w trakcie

po pierwsze - nie skleja

Dlugo szukalam bezbarwnego blyszczyka, ktory nie bedzie klejacy i lepki.
Bardzo ladnie nablyszcza, dlugo utrzymuje sie na ustach.

Jedynym minusem jest to, ze jest trudno dostepny.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

bardzo fajny

Błyszczyk długo utrzymuje się na ustach, nie lepi się, ani nie klei, nie wysusza również ust. Cena też nie jest zbyt wygórowana, aczkolwiek to najtańszych nie należy. Jak dla mnie kosmetyk bardzo ok. Polecam.

Używam tego produktu od:2mcy

Hmm...

W miarę ok. Nie skleja ust, zapach ma nawet fajny, przypomina karmel, trzyma się na ustach dosyć długo... Ale chyba raczej nie kupię go ponownie, ponieważ używałam lepsze :)

Używam tego produktu od: dawno używałam...

Bardzo dobry

Lubię ten błyszczyk. Nadaje ustom subtelny blask. Jest trwały. Trochę drażni mnie jego zapach, ale nie przywiązuję do tego wagi ;) Niestety trochę wysusza i skleja. Ma troszkę dziwną, gęstą konsystencję, przez co trudniej się nakłada.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Super!

Zużyłam juz 2 albo 3 opakowania tego blyszczyku i jestem z niego bardzo zadowolona.
Mam z natury ciemne usta, wiec szukam głównie bezbarwych produktów, króre podkreślają ich naturalną barwę. Ten błyszczyk sprawdza się znakomicie. Usta pięknie lśnią, są wygłądzone, nie są wysuszone i wyglądają zdrowo! ;)
Opakowanie jest bardzo dobre, nic się z niego nie wylewa.
Błyszczyk nie ma smaku - jak dla mnie plus. Jak dla mnie ma przyjemny zapach.
Minusem moze byc jedynie wydajność. Błyszczyk szybko się kończy i trzeba inwestować w nastepny :D
Nie wiem czy kupie ponownie, poniewaz ten mi się już znudził i mam na oku juz mnóstwo innych czekających w kolejce do wypróbowania. Mimo to polecam ;)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 2 albo 3

śmierdzi

Błyszczyk kupiłam już jakieś 2 lata temu, a do tej pory go nie potrafię do końca zużyć. To przez ten zapach, gdyby nie on błyszczyk byłby nawet OK. Poza tym, że mi śmierdzi ma też zalety: usta wyglądają na wygładzone i mokre - jeśli się go odpowiednio dużo nałoży, no i smak neutralny (jak już wejdzie do ust). Na ustach wygląda ładnie, lecz niestety tak jak wiele błyszczyków jest bardzo nietrwały.

Używam tego produktu od: 2lata
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

może być

Kupiłam go w zasadzie przez przypadek, ponieważ był dodatkowo w zestawie z torebką i perfumami i nie rozczarowałam się nim.

Błyszczyk ma fajną konsystencję, nie klei się na ustach, nadaje im ładny połysk i efekt mokrych ust, choć jak dla mnie mógłby bardziej się mienić.
Nie ma jakoś wyjątkowo długiej trwałości na ustach, ale przynajmniej go nie zjadam ;)

Jest dość wydajny. Zapach i smak neutralne, nie drażniące.

W regularnej cenie nie kupiłabym go, tylko na promocji.