Garnier, Czysta Skóra, Żel myjący + peeling + maseczka 3w1 (stara wersja)

Garnier, Czysta Skóra, Żel myjący + peeling + maseczka 3w1 (stara wersja)

Garnier Czysta Skóra 3w1 ma skuteczność żelu myjącego i peelingu oraz maseczki matującej. Jako żel i peeling odblokowuje pory, aby zapobiegać zaskórnikom. Jako maseczka dzięki białej glince naturalnego pochodzenia pomaga eliminować sebum. Skóra jest długotrwale oczyszczona i matowa.

Super!

Oczyszcza, działa w każdym zastosowaniu, bardzo polecam. Tworzy faktycznie efekt ściągniętej skóry, ale wiadomo, musi jakoś działać :) Lekko przesusza, ale da się to zniwelować. Polecam !

KWC

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu i jedynym jego minusem jest chyba cena, która i tak wydaje mi się adekwatna do jego działania - jest bardzo skuteczny. Użyty jako peeling oczyszcza pory, jednakże ja używałam go głównie jako maseczki - jest rewelacyjna, trzeba trzymać ją na buzi tylko trzy minuty, co w dzisiejszych czasach jest błogosławieństwem. Czuć, że działa, skóra jest delikatnie podrażniona, ale po zmyciu od razu widać efekt - twarz jest wygładzona, nie świeci się (co prawda efekt nie jest bardzo długotrwały, ale na pewno redukuje wydzielanie sebum), to maseczka z serii "ostrych", przez co tak intensywnie oczyszcza. Ja stosowałam ją trzy razy w tygodniu i uważam, że naprawdę daje radę, nie spotkałam innego tak skutecznego produktu.

Plusy:
- łatwość użycia
- efektywność
- efektywnie czyści skórę
- uczucie czystości
- odświeżający

Minusy:
- cena
- szybko się kończy

1 opakowanie wystarcza na 6 miesięcy

Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

całkiem całkiem

Produkt zgodnie z obietnicami producenta dobrze oczyszcza skórę, eliminuje nadmiar sebum i nie przesusza mi skóry twarzy, jak niektóre inne produkty. Niestety nie całkiem zapobiega powstawaniu zaskórników i nie do końca odblokowuje pory.
Mam dość kapryśną skórę, podatną na działanie hormonów, więc w okresie najbardziej burzliwym, żel ten nie daje sobie rady - nie całkiem, ale całkiem też nie zawodzi.
Nie do końca umiem odróżnić "żel" od "peelingu" w tym wypadku, ale co tam ;)

PLUSY:
+ Oczyszcza - czy to z makijażu czy to z kurzu etc.
+ Nie przesusza
+ Lubię zapach tego produktu
+ Konsystencja jest ciekawa
+ Jest dostępny
+ Wydajność na duży "+"
+ Cena jest ok jak na taką wydajność i działanie

MINUSY:
- Maska, peeling, żel? jak dla mnie to produkt maska+żel peelingujący
- Efekt ściągniętej skóry
- Nie zawsze daje radę z niedoskonałościami

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: około 4 na pewno

Manicure - geometryczny french

bardzo fajny kosmetyk

+cena
+dostępność
+wydajność
+wygląd
+ dobrze sie wyciska z tubki
Używanie :
Nie używam go codziennnie ponieważ on dosyć wysusza skóre cere mieszana i używam go tak co 3 dni.
Po umyciu skóra jest ściągnienta i czujesz moc czaszczenia ale od razu nakładam krem nawilżający i jest spoko :)
doskonale radzi sobie z zaskórnikami, pryszczami wszystkim co złe

Używam tego produktu od: ok rok
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie i już dosłownie końcówka

oczyszczająca moc!

Żel bardzo pomógł mi oczyścić skórę z nadmiernych zaskórników. Muszę powiedzieć, że używam go już sporo czasu i wciąż do niego powracam, gdy przychodzi mi do głowy spróbować czegoś innego. Moja cera chyba go lubi;-)
+ oczyszcza dokładnie skórę
+wygodny w użyciu
+konsystencja: uniwersalna zarówno jako żel i maska sprawdza się świetnie
+ zapach
+cena
+wydajność
Minus za opakowanie bo trudno go zużyć do końca, ale poza tym to ok ;-)

Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4

Bardzo dobry

Bardzo lubię ten kosmetyk. Dobrze działa. Oczyszcza i odświeża skórę. Bardzo ładnie pachnie. Skóra po nim jest gładką i jednolita. Po nałożeniu na skórę czuć działanie od razu, jest to bardzo przyjemne uczucie. Polecam!

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

Szału nie ma

Przez kilka pierwszych miesięcy wszystko fajnie, ale nagle przestał działać.
Nie usuwa zaskórników, skóra po nim jest gładka i oczyszczona. Nie podrażnia ani nie wysusza skóry.
Teraz używam go tylko z rana, żeby dobrze oczyścić skórę. Dzięki niemu skóra z rana nie jest aż tak tłusta.

Jak dla mnie nie

produkt rzeczywiście dobrze oczyszcza ale w moim przypadku strasznie wysusza i podrażnia. Nie polecam osobom o wrażliwej cerze.

Plusy:
-produkt 3w1
-cena
-dobrze oczyszcza
-u mnie była poprawa jeżeli chodzi o redukcje trądziku
-wydajność

Minusy:
-bardzo wysusza
-bardzo podrażnia

Używam tego produktu od: jakieś 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

średnio

troche tego produktu używałam, ale nie jest idealny, po pierwsze nie zdziera zaskórniaków. jedynym plusem jest to ze po umyciu czujesz ze skóra jest naprawde gładka i ściągnieta, tak dogłębnie czyści ze pozniej serum wydziela sie jeszcze wiecej! to koszmar. Dla dziewczyn szukających dobrego peelingu polecam kawe mieloną z oliwą, efekt duzo lepszy :)

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 5 opakowan , w trakcie 6tego

Uwielbiam!

Najlepszy do mojej skóry. Używam go na noc, na dzień zaś Pure Natur z Oriflame. To dobrany zestaw dla mojej skóry

Uwielbiam w nim to, że mogę stosować jako peeling jak i maseczkę. Jest świetny!
Moja skóra jest podatna na zaskórniki przeraszam! BYŁA
Teraz jest już gladka a zaskórniki pojawiają się jedynie raz na miesiąc :)

Plusy:
- wydajny,
- jeśli chodzi o cenę w porównaniu do jakości jest okej,
-zapach i konsystencja,
-3w1,
-skuteczność
-doskonale radzi sobie z zaskórnikami, pryszczami wszystkim co złe ;)

Minusy:
- nie zauważyłam

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam dokładnie zakładam, że 5

mój klasyk

Garniera używam od ponad 2 lat i jestem zadowolona z efektów jego działania. Podoba mi się, że mogę wykorzystywać go jako żel, peeling i maseczkę. To duże udogodnienie, nie kupuję w ogóle innych kosmetyków do twarzy, bo ten w zupełności zaspokaja moje potrzeby dotyczące oczyszczania skóry i bieżącej higieny. Lubię nałożyć sobie maseczkę, chociaż moim zdaniem ma ona jedną wadę - mocno zasycha i tworzy się skorupa na skórze, a ja wolę raczej maseczki łagodniejsze, kremowe, lżejsze. Jako żel i peeling sprawdza się bez zarzutu. Oczyszcza skórę, zostawia ją lekką napiętą. Kosmetyk jest raczej silny, ale to dobrze, bo zapewnia dokładniejsze oczyszczenie. Cena i wydajność również oceniam ok. Polecam;-)

Ilość zużytych opakowań: 4 w trakcie

to nie dla mnie

mam go od jakiegoś czasu i wiem że nie kupie go ponownie za żadne skarby! u mnie sprawdzał się jedynie jako peeling bo jako żel myjący czy maseczka strasznie wysuszał mi skórę...

plusy:
- tani
- wydajny
- świetnie złuszczał suche skórki

minusy:
- potwornie wysusza skórę!